Jump to content

polo333

Użytkownik
 • Content Count

  938
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

polo333 last won the day on May 9 2020

polo333 had the most liked content!

Community Reputation

39 Excellent

About polo333

 • Rank
  KupnoDomen.pl
 • Birthday 04/24/1992

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

6205 profile views
 1. domeny kupujemy dla innych, więc nasza ocena ma małe znaczenie, ale niech będzie, że moja najgorsza to gather*pl i trzaskowski-2020.pl
 2. Jak na powagę tematu i to, jakie SSP stoi za tematem to https://polskiekupujeto.pl to NINJA Ktoś pożałował na kupujemypolskie.pl
 3. http://platformazywnosciowa.com.pl/ choć przekierowuje na fajną TGE.pl how2.shop
 4. Up! Może ktoś się wypowie?
 5. Jest dobrze! Warta rejestracji i trzymania. To e nie psuje, a wręcz dodaje uroku internetowym poradom, relacjom mentorskim.
 6. Kebab już polski, przejęliśmy go oficjalnie już xD https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/wyniki-konkursu-parp-nie-moga-mylic-kebab-jest-polski/fh9zc8k.amp
 7. net.pl odchodzi do lamusa, jestem zdziwiony jak mocne słowa kluczową zostają porzucone w tej domenie funkcjonalnej. Czas pokaże, czy pogłoski o śmierci net.pl okażą się zasadne.
 8. covidowy biznes http://www.sklep-bekon.pl/
 9. Rozumiem, to jakie to są wyjątki? Czyż nie .app? Ale rozwijając temat, masz rację, trend spadkowy jest jasny: https://ntldstats.com/tld Nadal będą królować .com, https://domainnamewire.com/2020/05/22/the-preference-for-com/ Ale to nie znaczy, że w niektórych nowych rozszerzaniach nie można znaleźć ciekawych kąsków.
 10. Ale ocenianie nowych raptem po 2 latach i porównywanie ich do matki domen .com jest dość kuriozalne. Oczywiście z tych nowych są lepsze i gorsze i wyraziłem tylko opinie, że .app mają większą szansę na sprzedaż niż takie .vip czy .sale.
 11. To, że się teraz nie sprzedają nie znaczy, że nie będą za rok/dwa . Z tych nowych najbardziej podobają mi się .app, ale wszystko najlepsze zajęte.
×