Jump to content

polo333

Użytkownik
 • Content Count

  956
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

polo333 last won the day on February 19

polo333 had the most liked content!

Community Reputation

53 Excellent

About polo333

 • Rank
  Winoznawca.pl
 • Birthday 04/24/1992

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

6,960 profile views
 1. polo333

  i.pl

  Polska Press w poniedziałek uruchomiła portal informacyjny i.pl, który zastąpił Polskatimes.pl. Menedżerowie z branży internetowej oceniają dla Wirtualnemedia.pl, że serwis dobrze wygląda, a dzięki zapleczu wydawnictwa bez problemu osiągnie wyznaczone jako cel 5 mln użytkowników miesięcznie. Nie zagrozi natomiast czołowych portalom horyzontalnym.
 2. https://ustalenie.ojcostwa.com/
 3. polo333

  Domeny NFT

  Ciekawe, domeny NFT będą oparte o blockchain i bez ingerencji żadnych regulatorów, bez opłat odmawiających. Poniżej artykuł: (ENG) https://www.linkedin.com/pulse/what-nft-domain-how-does-work-oliver-alan/?trackingId=a89P9SqQTcCuyz0ZA4QRcQ%3D%3D
 4. Więcej informacji: https://www.gram.pl/news/domena-silenthill-com-wykupiona-przez-trolla
 5. polo333

  cda24.pl

  cda24.pl Sprzedam www.cda24.pl w cenie d2d - 199 zł. Oferta ważna tylko 3 dni od momentu publikacji ogłoszenia. Pod CDA.pl funkcjonuje firma, świadczącą streaming filmów, która planuje rozbudowę swoich usług. https://www.bankier.pl/wiadomosc/CDA-TV-wystartuje-9-sierpnia-8165478.html Istnieje prawdopodobieństwo, że wraz z rozwojem firmy i ich usług będą potrzebować kolejnej, tożsamej do marki domeny internetowej.
 6. Te dwa adresy, które podałeś nie wróżą Ci zarobku.
 7. Zgoda, faktycznie zbyt pochopnie użyłem tego określenia. Dziękuję za Twój głos. Czyli można założyć, że moja wycena jest adekwatna?
 8. HomeBroker.pl Cześć, proszę Was o wycenę domeny premium HomeBroker#pl Ja wyceniam ją na 18-20k. Jaką cenę rekomendujecie? Jej zalety: + nazwa premium + rozpoznawalność nazwy wśród klientów (dużą ilość linków w G, co uwiarygadnia adres, a także ułatwia jego dalsze pozycjonowanie w tej wyszukiwarce dla kluczowych zapytań klientów) + hossa w branży nieruchomości (mieszkania, działki, apartamenty), która wobec prognoz analityków utrzyma się ze względu na wysoka inflację w 2022 i 2023 roku (od 5-8%) Jej wady - Home Broker należał do grupy Open Finance, a był to jeden z wielu biznesów Leszka Czarneckiego, które nie działały zbyt etycznie wobec swoich klientów.
 9. Opcja stocktraders.pl została zrealizowana
 10. Aplikujemy.pl sprzedam domenę Aplikujemy.pl
×