Jump to content

Julia Kubiak

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Julia Kubiak last won the day on January 6

Julia Kubiak had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral

About Julia Kubiak

 • Rank
  Nowy

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zgadza się, nazwa kojarzy się z agresywną propagandą ale jest prosta, krótką. Info.pl nie kojarzy się wcale z TV zresztą po co im taka domena, wystarczy tvp.pl/info. Gdyby tak się stało, jeszcze mniej osób rejestrowało by domeny z końcówką .info.pl, która i tak jest chyba bardzo mało popularna i rzadko rejestrowana. Moja propozycja to TVP NEWS (tvp.news jest zajęta)
 2. gratulacje, fajna, podejrzewam ze może mieć spory ruch (albo i nie)
 3. Nie rób wokół tego za dużo hałasu, na 99% nie zostanie odnowiona. Rejestracja domen pl jest w miarę tania ale odnowienia drogie. Takie domeny pl z reklamami szczególnie nie po polsku zazwyczaj nie są odnawiane wiec musisz być tylko cierpliwy i mam nadzieje że zarejestrujesz domenę ponownie o ile już to nie nastąpiło.
 4. Witaj! Chyba tak jak wszystkich tutaj, przede wszystkim temat domen , którymi zajmuje się od kilku lat, Głównie kupuję, inwestuje. DI znam już długo, szkoda że jest coraz mniej aktywne ale tak to już jest w ostatnich latach na forach internetowych.
 5. Najbardziej odpowiednie będzie sedo. Poza Europa jest minimalne zainteresowanie tą końcówką. EU nawet dobrze się sprzedają i to moim zdaniem dobra inwestycja, ale musza to być słowa kluczowe nie jakieś skomplikowane długie nazwy. ps. Możesz mi wysłać nazwy kilku domen jakie posiadasz na sprzedaż (PW) Czasami kupuje domeny z ta końcówką i jeszcze chętnie kupie jeżeli cos mnie zainteresuje.
 6. Wszystkiego najlepszego w 2024 dla wszystkich.
 7. Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum DI PL.
×