Jump to content

Czyzis

Użytkownik
 • Content Count

  571
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Czyzis last won the day on April 16

Czyzis had the most liked content!

Community Reputation

43 Excellent

About Czyzis

 • Rank
  Maniak

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 • Zainteresowania
  nic

Recent Profile Visitors

6250 profile views
 1. Dzięki za pocieszenie Mam wrażenie, że co by nie było to polityka się nie zmieni, mamy przykład z PL. Szkoda ludzi, zaangażowanych, wiele dobrego się tam dzieje, dla równowagi, np. są organizowane wolontarystycznie terapie, bo to co się dzieje w aresztach zostawia ślady na całe życie. Masz jakiś pomysł jak działać w takich warunkach? Bo takie standardy marzą się rządzącym w PL.
 2. @nikolas mógłbyś napisać co tam się na Białorusi dzieje? Czy coś się zmieni np pojutrze?
 3. koniec o 21:00 cena: 10pln jeden licytujący https://www.aftermarket.pl/aukcja/2506315
 4. mobilnymonter.pl mobilny-monter.pl wygasają, nie będę przedłużał
 5. szukamprogramisty.pl Zapraszam na aukcję od 10PLN, BCM koniec jutro: 21.10.2020 szukamProgramisty.pl https://www.aftermarket.pl/domena/szukamprogramisty.pl/?_track=cf8b1782cf830665795a108bd2c1b686
 6. wetwear.pl estymowanie.pl dziś wygasły
 7. Litery ze środka alfabetu, jedna po drugiej. Dostałem propozycję za 25k, ale poczekam do Marca, z nadzieją, że wtedy już zaczną się przeceny.
 8. Szanowni koledzy, chciałbym upewnić się przed zakupem domeny, czy cena jaką oczekuje sprzedający jest "rynkowa'. Czy moglibyście się podzielić swoimi doświadczeniami przy sprzedaży/zakupie? Jakie były ceny w transakcjach w przeciągu ostatnich lat? Jaki jest trend? Dwuliterówka o której mówie zawiera dwie litery alfabetu, nIDN dziękuję!
 9. potrzymaj kilka lat, to sie dowiesz, chyba ze nie chcesz ryzykowac, https://en.wikipedia.org/wiki/Versatile_Video_Coding
 10. a propos jednostek, tutaj jedna z najnowszych: http://70000000.pl/ Przelicznik na uniwersalną jednostkę - sasin
 11. To forum to nie jedyne miejsce, gdzie można znaleźć coś w kontekście domen, lepiej nie zamykać się na jedną społeczność. Temat domen pojawia się w różnych kontekstach. Gdy ktoś deklaruje jasny cel, to łatwiej zrozumieć jego postępowanie i zaproponować rozwiązanie, jak w tym wątku, w którym autor nie ma pewności ani umiejętności technicznych aby zrobić użytek z domen. Dla mnie to bardziej wartościowe, bo odsłania też część prawdy o rynku a nie czyjeść domysły i przekonania.
 12. to prawda, te wątki odbijają się po ścianach tego forum, na które czasem rykoszetem "cytatem" natrafię. Czy jego emocjonalne spojrzenie na świat (bardzo subiektywne) i jednocześnie chęć walki na wątpliwe argumenty, aby tylko uzyskać efekt przewagi w dyskusji a nie dojście do prawdy, są obecnie tak ważkie i potrzebne? Ta osoba wylewa swoje argumenty razem z wiadrem pomyj, czy nie szkoda Tobie szarych komórek na anlizowanie tego bełkotu? Od początku miał wątpliwe argumenty na wartośc rynku polskiego, specjalnie analizowałem dane statystyczne z AM, a na podstawie tych sprzedaży rynku wtórnego łatwo było zauważyć , że ten emocjonaly młody człowiek, nie widzi pewnych oczywistych faktów i nie może wyjść poza świat hormonów, które decydują o jasności jego umysłu i zdolności do analizy otaczającego świata, ja mu współczuję, ale nie muszę tego czytać. Warto zastanowić się skąd tego typu zachowania sie biorą, być może ta książka daje odpowiedź: https://www.amazon.de/Kultura-narcyzmu-Amerykanskie-malejacych-oczekiwan/dp/8379630149
 13. Dla takich wiadomości warto czytać to forum, bo trzeba mierzyć nastroje rynkowe, gratuluję sprzedaży. Nie mam w zwyczaju pisać, że coś jest bezwartościowe, a raczej nisko wyceniane. Są na tym świeie rzeczy, które się domainerom nie śniły, ale mnie przeraża to, że wedle nowych szacunków, mimo iż ilość programistów w Polsce to ok. 300 tys. to większość sprzedaje swoje usługi za granicę, a tylko mniejsza część wzbogaca Polską gospodarkę o innowacje, które można opcjonalnie eksportować mając odpowiedni ekosystem. Polski rząd nie prowadzi protekcjonizmu w stosunku do polskich tylko do zagranicznych przedsiębiorców. Antypolonizm nie pomaga we wspieraniu Polaków i ich biznesów w Polsce a co dopiero za granicą. Dlatego w takim otoczeniu trudno doszukiwać się nawet złudzeń ewentualnego sukcesu tego rynku, co przekłada się na domeny internetowego, które obecnie nie są usługą pierwszej potrzeby dla biznesu, chyba, że ktoś szuka swojego miejsca jako kolekcjoner domen.
 14. cenię swój czas, dlatego tego użytkownika forum zapisałem na listę ignorowanych... zbieracze puszek też są potrzebni, ale nie trzeba z każdym rozmawiać o życiu czy biznesie.
×