Jump to content

FlashT

Użytkownik
 • Content Count

  1,605
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  55

FlashT last won the day on November 29

FlashT had the most liked content!

Community Reputation

291 Excellent

1 Follower

About FlashT

 • Rank
  Nie lubi domen

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Recent Profile Visitors

12,102 profile views
 1. Dostajesz plusika w dzienniku
 2. FlashT

  dzidzia.pl

  dzidzia.pl 10k minimum.
 3. sorealreviews.com Szczerze mówiąc to jestem zaskoczony, że ta domena była wolna... po weekendzie jakoś wpadłem na pomysł serwisu i tu taki kwiatek. Czy ja oszalałem?
 4. No nie wiem... w końcu ludzie się kiedyś obudzą, że Google to zło. Tak jak już powoli się budzą przy Facebooku.
 5. W sensie chciałbyś dostać całą listę stanów, które wskazują na to, że domena nie jest aktywna? Może łatwiej jest po prostu sprawdzić, czy nie jest "Acvite [REGISTERED]" ? Albo można odpytywać root serwery dns domeny .pl czy jest NX czy nie.
 6. Mylisz 2 pojęcia... statusy to trochę co innego... możesz np. nadać status "clientRenewProhibited", żeby domena się NIE autoodnawiała. Stan domeny (typu BOOK_BLOCKED) nie jest statusem. Dokumentacja EPP jest tajna przez poufna, ale tutaj masz trochę o statusach: https://blog.domeny.tv/statusy-przy-domenach/ PS. "State" vs "status" po ang.
 7. Nie, ponieważ nie było dużego zainteresowania.
 8. Zależy od protokołu. Na HTTPS nie ma referer, chyba, że serwer wyraźnie jest skonfigurowany tak, aby wysyłać dodatkową informację w nagłówkach do przeglądarki, że ma być. Na HTTP czasem (zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, iż w większości przypadków) jest (zależy od przeglądarki). Firefox (najgorsza przeglądarka na świecie) bodajże standardowo ignoruje wszystkie dyrektywy i zawsze wysyła. Sam Apache (serwer) standardowo wysyła nagłówek referer przy 301. Nie jestem pewien jak to jest z innymi serwerami, ale prawdopodobnie również. Abstrahując od realiów, RFC protokołu HTTP mówi: źródło: https://www.w3.org/Protocols/rfc2616/rfc2616-sec15.html Warto zwrócić uwagę na słowo "Clients".
 9. Ja już dawno tym się nie zajmuję za bardzo, ale coś kojarzę, że można 2 razy odnowić domenę w jednym okresie rozliczeniowym. Że limit to 2, nie 1. Ale może to była opcja, że z kwarantanny...
 10. wszedłem na ten link i same jakieś dziewczyny... a jeszcze portal nazywa się "useme" ... ah już wiem kto wszedł na miejsce roksa, czy jak to tam się nazywało
 11. Nałóżmy sankcje na NASK i przestańmy odnawiać domeny! (tylko proszę wcześniej usunąć wszystkie opcje na te lepsze, dziękuję!)
 12. Jak ja lubię pisać na forach. Sarkazm niewykrywalny
 13. A jak po nich jechałem już lata temu, właśnie z powodów o których mówi szmiko, to się ze mnie śmiali
×