Jump to content

FlashT

Użytkownik
 • Content Count

  1571
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  44

FlashT last won the day on June 11

FlashT had the most liked content!

Community Reputation

269 Excellent

1 Follower

About FlashT

 • Rank
  Nie lubi domen

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Recent Profile Visitors

11197 profile views
 1. Coś kiedyś mi się obiło o uszy, że takie domeny są od razu zabierane. Że nie można rejestrować domen zawierających to słowo. Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę.
 2. Zastanawia mnie jedna rzecz... czy jeśli prowadzi się nielegalną w Polsce działalność, która jest legalna w innym kraju (i powiedzmy serwer jest w innym kraju), ale na domenie .pl, czy to jest dozwolone? W ogóle takie rozważania na temat prawa w Internecie... Jak to działa? Ma ktoś z tym doświadczenie? Co się liczy? Pochodzenie domeny, adres IP? bo chyba nie to, kogo ta działalność dotyczy, ponieważ każdy ma dostęp do treści danej strony. Przez nielegalne mam na myśli zabronione prawem, nie nie-etycze.
 3. Znak towarowy, a nazwa to dwie różne rzecz jeśli chodzi o rejestrację. Dużo zależy tutaj od tego jaki to kanał, jaka to nazwa, jakie będzie użytkowanie domeny.
 4. FlashT

  prestol.pl

  Kupiłeś domenę zarejestrowanej nazwy firmy, która nic innego nie znaczy i chcesz ją teraz sprzedać? Hmm...
 5. Nie wiem przez jak długo, ale domena była w tanie BLOCKED (NX) ... hahahah!
 6. FlashT

  Sprzedajmy.to

  Tak w sumie te słowa oznaczają coś innego. Sprzedamy.to - jak by serwis, gdzie się daje komuś coś, aby to sprzedał w naszym imieniu. Sprzedajmy.to - bardziej jak jakieś olx czy inne cudo. Ale domeny .to generalnie są drogie w utrzymaniu.
 7. Dokładnie. Sam tego nie rozumiem. Jego posty zgłaszane są dziennie przez kila osób. Ten chłopiec z problemami już dawno powinien dostać bana. Ale moderatorzy, administracja mają to w dupie. Później się dziwić, że forum umiera i rzadko kiedy trafia się tutaj sensowny wątek. Ja tam większość poważnych spraw zacząłem załatwiać na priv. Aby właśnie uniknąć tej całej trollowej otoczki.
 8. Jego rację przyćmiewa sposób ekspresji oraz przykrywa tona gówna, którym obrzuca innych.
 9. O Domieniacz założył nowe konto, żeby ktoś mu przyznał rację A to dobre.
 10. O a ja sprzedałem nawet dwie za ponad 10k czuję się wyróżniony (mam go zablokowanego, więc najwyżej w cytatach do mnie dochodzą jego wypociny)
 11. Domieniacz jest zbyt bogaty od tych swoich pomysłów i super domen, nie będzie się tłumaczył plebsowi
 12. Co? Ostatnia konsultantka spaliła się w pożarze serwerowni, że teraz zatrudnili żółtodzióbkę? xD
 13. ... no właśnie
×