Jump to content

FlashT

Użytkownik
 • Content Count

  1532
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  39

FlashT last won the day on January 11

FlashT had the most liked content!

Community Reputation

235 Excellent

1 Follower

About FlashT

 • Rank
  Nie lubi domen

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Recent Profile Visitors

10613 profile views
 1. Dokładnie, do tego częste teksty typu, że bajki się opowiada.
 2. FlashT

  dronly.pl

  nadal nie do końca rozumiem, co to oznacza że jarasz tylko dobry stuff? chyba 0...
 3. Można transferować domeny wygasające. Wystarczy dać komuś authinfo i już sobie sam opłaci u kogo będzie chciał i na ile będzie chciał, zgodnie z preferencjami.
 4. no to zabrałeś usatysfakcjonowany?
 5. Kiedyś domeny szły jak ciepłe bułeczki. Nie pamiętasz takich czasów? Może jeszcze się tym wtedy nie zajmowałeś. Ja jestem rejestratorem od 2002 roku bodajże (nie pamiętam dokładnie i nie mam pod ręką papierów, ale wtedy jeszcze się płaciło 50koła (chyba 50?) kaucji NASK na wstępie), a wcześniej też się polowało przez API Nazwy i DomainMakera. Jeszcze przed AfterMarket / Dropped. Jak się przechwyciło, to bardzo często chciano ją odkupić (poprzedni właściciel), a też inwestowano w dobre domeny. No i łapało się wszystko, co popadnie (co miało jakiekolwiek statystyki), bo nic to nie kosztowało (komendy). To były czasy... Pieniądze same się zarabiały automatami. Ale ten czas już niestety przeminął. Trochę jak z kopaniem bitcoinów. Teraz to jedna sprzedaż na pół roku to sukces, a polowanie się zwyczajnie nie opłaca.
 6. moja stara jeszcze żyje aa... domeny... mam same stare.
 7. @nadobny Ja nawet tego nie robię, bo się dodają automatycznie przez API Przyznam szczerze, że ma to swoje minusy. Zupełnie tego nie kontroluję. Ostatnio sprzedałem na SEDO domenę, która już nie była moja i jakaś chryja się z tego zrobiła. Chcieli ode mnie (SEDO chciało) zwrot kosztów pełen i straszyli postępowaniem cywilnym. Łaskawie pokazałem im ile w EURO dla nich zarobiłem i przeprosili Ostatecznie w sumie pozytywnie, że odróżniają naciągacza, od przypadkowej pomyłki, tym bardziej, że miałem u nich ponad 1000 sprzedaży. Szacunek.
 8. Tu nie o to chodzi, a o sposób w jaki wątek został skonstruowany. Pełna tajemnica, nic nic nie powiem publicznie, jak chcecie się dowiedzieć, to na PM. Jest to podejrzane i tyle, a w szczególności w przypadku, kiedy to jedyny post użytkownika. Chcesz sprzedać samochód, to wystawiasz na OTOMOTO ofertę "przyjdź do mojego garażu, to ci pokażę jaki"?
 9. Ja nie dostałem, ale mam taką zwariowaną, wręcz niedorzeczną myśl... może to dlatego, bo nie prosiłem o taką listę?
 10. Bardzo podejrzany wątek założony przez dopiero co zarejestrowane konto.
 11. a nslookup co pokazuje? zakładam, że to windows... cmd > nslookup twojadomena.pl jak nie, to lepiej użyć dig.
×