Jump to content

FlashT

Użytkownik
 • Content Count

  1494
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

FlashT last won the day on October 4

FlashT had the most liked content!

Community Reputation

208 Excellent

1 Follower

About FlashT

 • Rank
  Nie lubi domen

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Recent Profile Visitors

10209 profile views
 1. Dobre pytanie, jakaś ściema
 2. Czy ja dobrze rozumiem, że z drugiego artykułu wynika, że mogę sobie umieszczać zdjęcia skądkolwiek na swojej stronie, tylko muszę dać źródło?
 3. To bardzo zależy od tego jakie to są litery.
 4. No dobrze, 4 PLN. Nadal nie 10. Rzadko zaglądam do raportów transakcji, to prawda.
 5. Szczególnie ci od wycieraczek - 80% piasku, błota i kurzu! uwierzyłbyś?
 6. Ja nie wiem, ostatnią swoją domenę pl sprzedałem za 3500 EUR, tydzień temu. Więc chyba nie są takie bezwartościowe, jeśli ktoś za to chce tyle dać. I to nie był żaden super generyk, jeśli w ogóle można nazwać to generykiem. Dużo firm ma taką nazwę, oznacza chyba jakąś jednostkę pomiaru zachmurzenia.
 7. Ja tam często zapominam odnowić na czas i mam to gdzieś. Taki schemat działania jest bardziej zrozumiały? PS. To mnie nie kosztuje 10 PLN, tylko bodajże 2.
 8. Rozdwojenie jaźni Raz piszesz per Pan, raz na Ty xD
 9. Ej no ale Nazwa akurat to zasługuje na to, żeby po niej jechać. Wydaje się to być fałszywym kontem założonym przez Nazwa. Jeden post tylko po to, żeby to powiedzieć. I tylko na to ich stać za te wszystkie zyski po zawyżonych cenach i super SEO. Edit: Aha i ja też mam go w ignorowanych, co nie zmienia faktu, że Nazwa to najgorsza firma na rynku domeniarskim, a ten komentarz "domenowego" śmierdzi na kilometr.
 10. Najwyższej klasy strona zaplecza
 11. Pewnie AferMarket przenosił pomiędzy kontami
 12. Badania wykazują... hahaha xD Badania wykazują, że na Wenus latają smoki. Szczerze... wierzysz, że jak strona wgrywa się 3.5 sekundy, to ponad połowa użytkowników ją oleje? Te badania raczej pokazują, że większość stron wgrywających się ponad 3 sekundy, wgrywa się o wiele dłużej, lub w ogóle.
 13. No tak, com.pl do historii zupełnie nie pasuje W ogóle to mało komercyjna nazwa.
×