Jump to content

FlashT

Użytkownik
 • Content Count

  1,602
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  53

FlashT last won the day on June 11

FlashT had the most liked content!

Community Reputation

289 Excellent

1 Follower

About FlashT

 • Rank
  Nie lubi domen

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Recent Profile Visitors

11,945 profile views
 1. No nie wiem... w końcu ludzie się kiedyś obudzą, że Google to zło. Tak jak już powoli się budzą przy Facebooku.
 2. W sensie chciałbyś dostać całą listę stanów, które wskazują na to, że domena nie jest aktywna? Może łatwiej jest po prostu sprawdzić, czy nie jest "Acvite [REGISTERED]" ? Albo można odpytywać root serwery dns domeny .pl czy jest NX czy nie.
 3. Mylisz 2 pojęcia... statusy to trochę co innego... możesz np. nadać status "clientRenewProhibited", żeby domena się NIE autoodnawiała. Stan domeny (typu BOOK_BLOCKED) nie jest statusem. Dokumentacja EPP jest tajna przez poufna, ale tutaj masz trochę o statusach: https://blog.domeny.tv/statusy-przy-domenach/ PS. "State" vs "status" po ang.
 4. Nie, ponieważ nie było dużego zainteresowania.
 5. Zależy od protokołu. Na HTTPS nie ma referer, chyba, że serwer wyraźnie jest skonfigurowany tak, aby wysyłać dodatkową informację w nagłówkach do przeglądarki, że ma być. Na HTTP czasem (zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, iż w większości przypadków) jest (zależy od przeglądarki). Firefox (najgorsza przeglądarka na świecie) bodajże standardowo ignoruje wszystkie dyrektywy i zawsze wysyła. Sam Apache (serwer) standardowo wysyła nagłówek referer przy 301. Nie jestem pewien jak to jest z innymi serwerami, ale prawdopodobnie również. Abstrahując od realiów, RFC protokołu HTTP mówi: źródło: https://www.w3.org/Protocols/rfc2616/rfc2616-sec15.html Warto zwrócić uwagę na słowo "Clients".
 6. Ja już dawno tym się nie zajmuję za bardzo, ale coś kojarzę, że można 2 razy odnowić domenę w jednym okresie rozliczeniowym. Że limit to 2, nie 1. Ale może to była opcja, że z kwarantanny...
 7. wszedłem na ten link i same jakieś dziewczyny... a jeszcze portal nazywa się "useme" ... ah już wiem kto wszedł na miejsce roksa, czy jak to tam się nazywało
 8. Nałóżmy sankcje na NASK i przestańmy odnawiać domeny! (tylko proszę wcześniej usunąć wszystkie opcje na te lepsze, dziękuję!)
 9. Jak ja lubię pisać na forach. Sarkazm niewykrywalny
 10. A jak po nich jechałem już lata temu, właśnie z powodów o których mówi szmiko, to się ze mnie śmiali
 11. Przecież wiadomo, że to wszystko było tylko po to, żeby kupa Ukraińców mogła bez wiz wjeżdżać bezkarnie do Polski. Pewnie nawet się dogadali z Rosją.
 12. no nie wiem czy to jakiś super news... domena taka sobie, gra fajna, ale nikt chyba (mówię o faktach, a nie domysłach) nie planuje kontynuacji. Zatem zwykły zbitek słów "silent" i "hill".
 13. Chyba tylko tę szilę dało by radę jakoś obronić, ale też żadna to perełka... spolszczone imię dla psa reszty w żaden sposób moim zdaniem nie zmonetyzujesz. Jamoja.com - nic nie wskazuje na to, żeby rzeczywiście miała taki ruch. Ale nawet jeśli, to też nie jest to jakoś dużo. Gdyby miała tyle dziennie, to może by dałoby radę coś z tym zrobić.
×