Jump to content

domain2023

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

domain2023 last won the day on December 29 2022

domain2023 had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About domain2023

 • Rank
  Nowy
 1. 1. Wchodzisz na dowolną domenę zaparkowaną na AM (nie jest dostępna na aukcji, nie jest na giełdzie itd.). 2. Korzystasz z opcji "kontakt z abonentem". 3. W historii czatu AM masz nazwę użytkownika do którego piszesz, niezależnie od tego, że pytałeś w kontekście domeny, a nie użytkownika. 4. I tak Ci nie odpisuje, więc przeznaczasz budżet na inne domeny.
 2. Bardzo dużo piszesz, bardzo ładnie Ci to nawet wychodzi, ale musisz popracować nad rozumieniem tekstu innych. Nigdzie nie napisałem, że domena która mnie interesuje, kosztuje X (tym bardziej, że w pierwszym poście jawnie podałem nazwę sprzedającego). Odpisałem innemu użytkownikowi, który sugerował, że może daję zbyt małą ofertę i kupujący mnie olewa, że jestem osobą, która daje oferty konkretne, jeśli widzę w czymś dla mnie wartość. Poza tym, licznik ofert przy domenie nie odzwierciedla ilości użycia funkcji "kontakt ze sprzedającym" w serwisie.A jak Ci powiem, że sprzedający jest w posiadaniu innych domen, które mnie interesują, ale nie ma ich aktualnie na aukcji, to jaki spisek będziesz tworzył? Jaki będzie scenariusz? Czy będę trafiony-zatopiony? Czy Ty myślisz, że ja na praktycznie martwym forum, chciałbym promować jakieś swoje domeny? Przyszedłem tu, bo to najlepsze miejsce w PL, by znaleźć kogoś "po znajomości". Zwykle ograniczam się do samego AM, pierwszy raz mam sytuację którą opisałem, licząc na pomoc - nie uważam, by wątek był bezsensowny. Tak naprawdę nie powinienem na to nawet odpisywać, ale uświadomię Cię - nie zajmuję się handlem domenami, jak coś to kupuję i nie za kieszonkowe od mamy.
 3. Przy domenie, którą chcę kupić licznik ofert nie wynosi 0. Możesz mi wytłumaczyć, co miałbym osiągnąć sztucznym zainteresowaniem swoim kontem na forum? Pytam z czystej ciekawości, co spowodowało u Ciebie takie przemyślenia?
 4. Może, przypadki chodzą po ludziach. Odpowiednie. Jeśli ktoś chce 2000 EUR nie wyskakuję z ofertą na 50 EUR robiąc z siebie pośmiewisko. Ogólnie, czy jest szansa, że AM albo NASK przekazałby "grzecznościowo" moje zapytanie, bez ujawniania danych abonenta? NIby kryzys idzie, a jak człowiek chce kupić i uczciwie zapłacić to nie ma komu
 5. Cześć, Mam problem, chciałem zakupić domenę i ponegocjować cenę. Daję oferty na AM, ale sprzedający nie odpowiada. Dziwne, bo skoro oferta jest wystawiona na sprzedaż, to chyba chce ją sprzedać. Wiem, że nikogo nie zmuszę do kontaktu, ale może sprzedający jest tutaj na forum? Chodzi o użytkownika AM: sprzeda***
×