Jump to content

pb

Użytkownik
 • Content Count

  12,329
 • Joined

 • Days Won

  394

pb last won the day on July 17

pb had the most liked content!

Community Reputation

2,638 Excellent

6 Followers

About pb

 • Rank
  _

Kontakt

 • Strona WWW
  https://premium.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. maxpol-polmax.pl ktoś się nie mógł zdecydować?
 2. No domena jest w porządku, może się przydać do kompletu komuś, to kupi biznesonline.pl, biznes-online.pl, biznesonline.com, biznes-online.com lub którąś z pozostałych takich domen wystawionych na sprzedaż. Nie wydaje mi się jednak, aby .online była pierwszym wyborem, więc masz dużą konkurencję. Ja gdybym chciał używać takiej nazwy (biznes.online), to zabezpieczyłbym co najmniej biznesonline.pl i biznesonline.com. PS. Stopkę masz nieaktualną.
 3. Będę strzelał: nic się nie zmieni i umowa zostanie odnowiona na dotychczasowych warunkach, albo korzystniejszych dla verisign (np. przyzwolenie na podwyżkę o 10% co rok).
 4. "W ramach pakietu Polsat Box mam zagwaranowaną,bezpłatną tę domenę i chcę ją uruchomić."
 5. https://regery.com/en/domains/zone/ru
 6. war.to warto? właściciel pisze "domena, która wywołuje same pozytywne skojarzenia", ale ja tam widzę przede wszystkim "war"
 7. pb

  Ogrodzenia.pl

  Miałem na myśli PLN, ale może masz rację, że za tanio. Zależy jak bardzo kupujący będzie chciał ją kupić i jak bardzo sprzedający będzie chciał sprzedać. ;-)
 8. pb

  Ogrodzenia.pl

  50-100 tys. netto.
 9. Spodziewałem się strony kandydata o nazwisku Piątek, lub kandydata na wójta lub do rady gminy Piątek, lub to i to. ;-)
 10. pb

  zero pl

  Nie wiem, może chcą sprawdzić, czy ktoś da więcej? ;-)
 11. Bo nikt się nie spodziewał.
 12. Pewnie też, ale już sama cena startowa była wyższa, więc można było wziąć zamiast zamawiać przechwycenie. ;-) Wiadomo, że nie każdy ma konto na di.pl, ale co najmniej dwa nicki wyglądają tam znajomo. ;-)
 13. https://www.aftermarket.pl/aukcja/2603647/ Tak się kończy nieczytanie forum... ;-) Jeszcze dwie opcje dostępne gdyby ktoś się zdecydował, na przyszłość nie będę się kłopotał.
×