Jump to content

SELES

Użytkownik
 • Content Count

  2,816
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

SELES last won the day on May 15 2016

SELES had the most liked content!

Community Reputation

102 Excellent

About SELES

 • Rank
  Górnik przodowy
 • Birthday 02/16/1976

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.KopalniaDomen.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  z kopalni ;-)

Recent Profile Visitors

13,157 profile views
 1. psycholodzy.pl psycholodzy.com.pl psycholodzy.com psycholodzy.eu Domena psycholodzy.pl po ponad 10 letnim serwisie branżowym, który zamknąłem z braku czasu na jego prowadzenie. Na sprzedaż sama domena. Oferta ważna tylko dziś i jutro. Cena 65 000 zł + VAT. Sprzedaż przez AM lub wystawię FV > przelew > authinfo. Tylko wplata jednorazowa. Jeśli środki zostaną zaksięgowane dzisiaj (mbank) dokładam w cenie: Psycholodzy.com.pl Psycholodzy.com Psycholodzy.eu Przez 12 lat kompetowalem inne domeny z tej branży. Sprzedam wszystkie za dodatkową opłatą (mam je na AM).
 2. Domeny dostępne są TUTAJ . Proszę o uczciwe oferty.
 3. lecznica.pl sobowtor.pl sztukateria.pl pudło.pl murano.pl rehabilitanci.pl Upłynnię w niższych cenach domeny z portfolio (ponad 750 domen) dostępnego na Aftermarket: https://www.aftermarket.pl/marketportfolio.php?id=18 Proszę o maksymalne oferty. Akceptuję lub odrzucam. Kto pierwszy, ten lepszy.
 4. Posypało się. Catchable fatal error: Argument 1 passed to Twig_Template::render() must be of the type array, resource given, called in /home/svn/production/_core/View.php on line 113 and defined in /home/svn/production/_core/vendor/Twig/Template.php on line 21
 5. Nie ma edycji: psycholodzy.pl + psychologowie.pl + bonusy.
 6. psycholodzy.pl psychologowie.com.pl Domeny psychologiczne przekażę w dobre ręce. psycholodzy.pl psychologowie.pl + bonus psycholodzy.eu psycholodzy.com psycholodzy.com.pl psychologowie.com.pl 120 000 zł netto. Domeny utrzymywane w AM.
 7. Zobaczcie kto nabył .com.pl w tym samym czasie. Nie zdziwię się, jeśli te same dane pokażą się niebawem przy .pl. Nie ma co bić piany.
 8. DobryPrawnik była kiedyś moja. Sprzedana kilka lat temu.
 9. idomena.pl to bardzo stara moja domena. Miałem kiedyś pod nią portfolio, więc wartość wzrasta.
 10. Gdzie teraz rejestrujecie najtaniej globalne?
 11. Mi prefiks zmienił się w tym roku. Mam co prawda 10 lat mniejj ale badam się w różnym zakresie raz w roku. Niestety nie przed wszystkim uda nam się ochronić i mam tego świadomość. Dużo zdrowia Andrzej i wytrwałości.
 12. Kupujący bardzo często proszę mnie o podanie rozsądnej ceny. Bywam mało rozsądny.
×