Jump to content

szogun

Użytkownik
 • Content Count

  1698
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  44

szogun last won the day on December 3 2020

szogun had the most liked content!

Community Reputation

628 Excellent

About szogun

 • Rank
  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kontakt

 • Strona WWW
  https://contentninja.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Recent Profile Visitors

20132 profile views
 1. Używając przeglądarki Opera, możemy już odwiedzać zdecentralizowane strony internetowe oparte na zdecentralizowanych domenach. Link: https://blogs.opera.com/tips-and-tricks/2021/04/say-hello-to-web3-as-opera-adds-native-support-to-unstoppable-domains/ Domeny oparte na technologii blockchain są zdecentralizowane i nie zarządzane przez żaden organ centralny - innymi słowy, jesteśmy ich posiadaczami na zawsze (o ile oczywiście nie zdecydujemy się na sprzedaż) i nie musimy płacić żadnych pieniędzy co rok za przedłużenia etc. Płatność jest jednorazowa. Domeny możecie kupić pod adresem: https://unstoppabledomains.com/
 2. Bazyli, każdy wyciek danych wiąże się z naruszeniem czyjejś prywatności i takie informacje jak najbardziej powinny być nagłaśniane i piętnowane. Niestety, użytkownicy nie są świadomi, jakie dane udostępniają, jak to firmy wykorzystują, jaki to ma wpływ na ich życie i jak mogą być przez to poszkodowani. Tragicznie już to zupełnie wygląda wśród osób starszych. Tu aż się prosi o publiczna kampanię edukacyjną. Adres e-mail nie jest publicznie prezentowany w profilu FB. Ogólnie mam wrażenie, że coraz mniej ludzi w ogóle tym się przejmuje, co naturalnie (kwestia czasu) doprowadzi do zagarniania coraz większej prywatności każdego obywatela.
 3. szogun

  SEO prośba

  Niestety pod kątem SEO bez żadnej większej wartości, linkuje do niej 40 domen, ale nic konkretnego tj. ogólnodostępne miejscówki wyeksploatowane na maksa. Subdomena jeszcze wisi w Google na jakieś niszowe frazy m.in. odnosnie wymiany rozrządu do passata , więc jakiś drobny ruch pewnie wpada.
 4. Wymagacie ogłady od jaskiniowca z epoki kamienia? Yabba Dabba Do!
 5. Tylko projekt portfolio (ok. 2016) z tego co pamiętam ps. Smacznego Jajka Panowie!
 6. Zauważ, że wszystkie szermierki mimo wszystko są on-topic (inaczej administracja też by zareagowała ? ), nie oceniam merytoryki bo często po prostu wszystkich wypowiedzi nie czytam, ale trzeba przyznać, że Domeniacz aktywizuje użytkowników Niektórzy userzy w "szermierce" tworzą więcej postów w kilka dni, niż przez ostatnich kilka lat na forum
 7. Jak zakup domeny może oznaczać "generowanie lewych kosztów"? Lewe koszty to puste faktury, takie które dokumentują fikcyjne transakcje. Zakup domeny to nie żadna fikcja, nie żyjemy we wczesnych latach 80
 8. Z tego co widzę, netforms.pl nie ma żadnych dobrych parametrów "SEO" to domena z kilkoma site-wide linkami w stopce z m.in (impan.pl, majsterki.pl), które nabiły DR i tyle. To szybko może zniknąć. Takich tego typu domen można wiele nawet przechwycić. Można też znaleźć wiele ninji, które sprzedały się lepiej od teoretycznie dobrych generyków. IMO słabe porównanie podciągnięte do narracji. Jak ktoś ma dobrą domenę "SEO" to w większości przypadków ma po prostu dobrze prosperujący serwis/stronę i rzadko kto w takiej sytuacji sprzedaje produkt bez opakowania. A cena za takie serwisy jest niebagatelnie większa od ceny za domeny internetowe, ale to już raczej inny temat na rozmowy. W przypadków serwisów takie 500k, 1kk nie robi żadnego wrażenia bo w takiej cenie sprzedają się średniaki, a na rynku domen transakcje z taką kwotą to jest wielkie WOW.
 9. Zgodnie z ich regulaminem to użytkownik odpowiada za backup'y i za utratę danych nie odpowiadają. Zwykły szary użytkownik IMO nic nie wskóra. Daleki jestem od różnego maści teorii spiskowych, ale biorąc pod uwagę tyle dziwnych zbiegów okoliczności to chyba najrozsądniejszym argumentem za tym pożarem stały jakieś dane, które z jakiegoś powodu miały zostać bezpowrotnie zniszczone.
 10. Przepaliło SL'y do 48k Czas na nowe ATH.
 11. Historycznie to na razie tylko sceptycy lub Ci, którzy sprzedali ze stratą
 12. A dla mnie z ekonomicznego widzenia to bez sensu i nabijanie kabzy NASK. Strata czasu i mrożenie kapitału, kiedy mamy rocznie do przedłużenia XXXX domen. Nie wspominając już o inflacji i spekulacji w sprzedaż. Ale może i w domenach, jak ktoś w perspektywie rocznej nie jest stratny to jest już happy
 13. Z tego co mi wiadomo to aktualnie nie. Państwo ma obecnie narzędzia, aby przynajmniej oficjalnie zdobyć dane abonenta na wniosek prokuratora. W praktyce z tego co wiem, różnie jednak bywa z wyegzekwowaniem tego przepisu (w zależności od rejestratora i końcówki). I tak jak napisał FlashT i tak raczej w większości przypadków wyszukuje się słupa, a nie realnego abonenta. Kolejna ewolucja, która nas (być może) czeka to DNS oparty na sieci blockchain. Wtedy prywatność będzie w pełni, m.in. przez zdecentralizowaną walidację certyfikatu TLS popartą siecią blockchain. Obecnie jednak nie jest to wdrożone z uwagi na ograniczenia przeglądarek (trzeba instalować rozszerzenia, aby domeny funkcjonowały). I jeśli zamierzasz cokolwiek robić nielegalnego to lepiej dwa razy przemyśl.
 14. Źle postawione pytanie, przede wszystkim zarobki w tym PP nie przekładają się na ilość zarejestrowanych osób. Możesz mieć jednego poleconego i da Ci zarobić więcej niż tysiąc innych. Z ulicy, czy tam z jakiegoś przekierowanego ruchu z domen to łapiesz przeważnie groszowe sprawy. Zarabiasz główne na tradingu, nowi głównie holduja i po czasie dokonują jednej do max kilku transakcji, miej też na uwadze, że nikt też doświadczony na tej giełdzie raczej nie traduje. Jesli chodzi o PP nie mam żadnych zastrzeżeń, wyplaty automatyczne, raporty z zarobków live.
 15. Pytanie, czy za 10 lat będą tacy, którzy będą sobie "pluli w brodę", że nie kupili po 38.5k $ Ciekawe, kiedy balonik pęknie, ten rollercoaster przy cyklicznych bańkach na rynku kryptowalut zawsze wspominam magicznie Mam nadzieję, że dojedzie 100k$ BTC / 8k ETH, jak wielu prognozuje, choć to na razie marzenie.
×