Jump to content

vul

Użytkownik
 • Content Count

  2188
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  79

vul last won the day on September 30 2019

vul had the most liked content!

Community Reputation

925 Excellent

About vul

 • Rank
  Nadworny Badacz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  di.pl

Recent Profile Visitors

24857 profile views
 1. No tak, źle zrozumiałem wypowiedź Masz rację Liwiusz.
 2. Trzymanie domen na parkingu ma na celu monetyzację ruchu na tychże domenach więc nie wiem co w tym dziwnego. Pomijam już fakt, że zaparkowana domena również może być "domeną na sprzedaż" i skutecznie można znaleźć na nią nabywcę. Polecam
 3. https://www.parkingcrew.com/
 4. No skoro Ty domeniaczu, domenowy wieszczu uważasz, że pisałem powyższego posta (o tym, że dobre, "wyleżane" generyki mają potencjał na dobre sprzedaże) w kontekście zarejestrowanych przeze mnie z palca (dość niskich lotów i nie tak dawno temu) domeny (w mało atrakcyjnym rozszerzeniu .com.pl / net.pl) to domeny "które swoje wyleżały" i "mają potencjał na dobre sprzedaże" ... to ja się nie dziwię, że zwinąłeś interes i dostałeś kopa od rynku .pl (+ możliwe, że również od Twoich klientów zrażonych Twoją arogancją i wysokim noskiem). Jak to mówią- jednego mniej to i do podziału będzie więcej. Nie będę polemizował z Tobą bo to nie ma sensu.
 5. Bardzo słuszne stwierdzenie; również tak uważam. Na początku lutego br. zarejestrowałem domenę, którą po pięciu miesiącach sprzedałem za niskie xxxxx pln (co z pewnością zauważyłeś ). Nie żebym się chwalił ponieważ w gruncie rzeczy nie ma czym. Puszczam natomiast info aby uświadomić, że jeszcze domeny (nawet te rejestrowane z palca) nie umarły. Jeżeli więc chodzi o domeny, które swoje już "wyleżały" (generyki/brandalbe + dłuższe- produktowo/usługowe) to może finalnie być tylko lepiej. Piszę to jako domainer od ruchu; mało zajmuję się sprzedażą. Można nawet stwierdzić, że bardzo mało.
 6. Cena za cały komplet to 3500 zł. Wychodzi 40 zł/ domenę. Zapraszam zainteresowanych na priv.
 7. Każda domena trafiła na 3 dniową aukcję w wyjściowej cenie 490 zł netto- zapraszam zainteresowane osoby do udziału.
 8. vul

  seattle.pl

  seattle.pl Zainteresowanych zapraszam na priv.
 9. Na sprzedaż pakiet 87 domen. Każda wygasa za ~300 dni. Cena 7500 zł (wychodzi 86 pln/ sztuka). Transakcja przez premium.pl lub priv. Zapraszam osobę zainteresowaną. Alfabetyczna lista domen: bajkidladzieci.com.pl banknot.com.pl bazy.com.pl bibi.com.pl billard.com.pl blacharze.com.pl bloger.com.pl brukarstwo.net.pl bubu.com.pl caffe.com.pl cash.net.pl castle.com.pl claim.com.pl code.net.pl croco.com.pl cruise.com.pl crunch.com.pl ctrl.com.pl czajnik.com.pl depozyt.com.pl diary.com.pl dinar.com.pl domlux.com.pl dowoz.com.pl drones.com.pl egzema.com.pl eight.com.pl ekogaz.com.pl fauna.com.pl fiord.com.pl friday.com.pl friend.com.pl funny.com.pl furtka.com.pl gamble.com.pl gildia.info.pl gorale.com.pl gotuje.com.pl granie.com.pl grys.com.pl gumy.com.pl holy.com.pl homar.com.pl how.com.pl hrabia.com.pl hype.com.pl jabłka.com.pl jackpot.com.pl kokon.com.pl koniaki.com.pl krowa.com.pl lakiernicy.com.pl learn.com.pl logic.com.pl lowca.com.pl margaryna.com.pl maslo.com.pl maszynki.com.pl minus.com.pl movies.com.pl nalesniki.com.pl noktowizory.com.pl odyn.com.pl orb.com.pl pepe.com.pl plastyka.com.pl plazy.com.pl przyprawa.com.pl push.com.pl px.com.pl py.com.pl qw.com.pl qz.com.pl ropa.com.pl rumak.com.pl sakwa.com.pl score.com.pl shot.com.pl tabele.com.pl transfery.com.pl tusz.com.pl wiwi.com.pl wygrana.com.pl wyrocznia.com.pl xw.com.pl zlotowka.com.pl zolwie.com.pl
 10. vul

  caribbean.pl

  caribbean.pl Wersja PL domeny (karaiby*pl) w rękach Travelplanet.pl S.A. od 2003 i zaopcjowana. Zainteresowanych zapraszam na priv.
 11. Możesz wysłać domeny do mnie to sprawdzę dla Ciebie czy mają ruch, który można zmonetyzować. Pod innym kątem nie pomogę.
 12. vul

  autumn.pl

  autumn.pl spring*pl - zarejestrowana od 2007 roku, podpięta pod parking summer*pl - jak wyżej autumn*pl - zainteresowanych zapraszam na priv. winter*pl - zarejestrowana od 2015 roku, kieruje na stronę premium (oferta sprzedaży)
 13. vul

  Parkingcrev-wypłata

  Czy w ostatnich dwóch miesiącach też macie dość duże clawbacki w PC? Nigdy wcześniej nie miałem (pomijając jakieś groszowe sprawy w dosłownie kilku dolarach raz na dwa lata). Obecnie od dwóch rozliczeń jest tego sporo. Google sobie odbija coś. Macie też tak?
 14. Zauważyłem, że sporo domen (czyt. stawek za poszczególne keywordy) zrobiło od około 30-50 dni zwyżkę ~30%. Może to na wskutek po-pandemicznych ruchów; ciężko gdybać. Informuję tylko, że parking jeszcze nie umarł
×