Jump to content

vul

Użytkownik
 • Content Count

  2236
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  83

vul last won the day on January 8

vul had the most liked content!

Community Reputation

949 Excellent

About vul

 • Rank
  Nadworny Badacz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  di.pl

Recent Profile Visitors

25274 profile views
 1. Nie musi. Wystarczy, że wpisze w pasek przeglądarki (np. jak stracił domenę) żeby zobaczyć co się dzieje.
 2. startup.org.pl 3 dniowa aukcja BCM od 1 zł. Zapraszam zainteresowanych.
 3. Każda wystawiona na premium.pl w cenie początkowej 190 zł. Zarejestrowane przed momentem więc świeże. Zapraszam zainteresowanych. antyki.waw.pl elektronika.waw.pl garaze.waw.pl lustra.waw.pl malowanie.waw.pl masazysta.waw.pl materialybudowlane.waw.pl meblebiurowe.waw.pl oswietlenie.waw.pl porcelana.waw.pl projektydomow.waw.pl przesylki.waw.pl renowacja.waw.pl sklepzoologiczny.waw.pl solary.waw.pl suplementy.waw.pl telefony.waw.pl ubezpieczenie.waw.pl wyburzenia.waw.pl
 4. vul

  foliarki.pl

  3 dniowa aukcja od 1 zł BCM. Zapraszam. https://www.aftermarket.pl/aukcja/2512099/
 5. vul

  tuba.com.pl

  tuba.com.pl Domena z historią [screen]. Ruch ~10uu/dzień. Wersja .pl zagospodarowana od 2005. Wczoraj zarejestrowana, wystawiona na AM. Zapraszam zainteresowaną osobę.
 6. Czy ktoś z Was zajmuje się na większą skalę PP z BitBaya? Wczoraj puściłem trochę ruchu i zarejestrowało się 14 osób ale bez zarobków jak na razie. Jak się przekładają ew. zarobki w stosunku do ilości osób zarejestrowanych z linku? Z chęcią poczytam opinie na temat współpracy z nimi. Z góry dzięki za info.
 7. vul

  lane.pl

  lane.pl Cena 1900 zł netto. Wystawiona na AM.
 8. Planuję napisać poradnik parkowania domen. Ogólny zbiór przydatnych wskazówek i informacji, które z pewnością zwiększą skuteczność tej formy monetyzacji. Wszystko oparte na 7 letnich testach i obserwacjach. Nie wiem ile osób jeszcze się tym zajmuje, znam tylko kilka osób z tego forum, które parkują domeny w sensie stałym-zawodowym. Być może są chętni aby zacząć parkować swoje domeny a nie wiedzą jak do tego podejść. Jeżeli ktoś czuje, że przydałaby mu się dodatkowa wiedza z tego zakresu to proszę pisać na priv. Gdyby było duże zainteresowanie to sklecenie go w treściwą, merytoryczną całość zajmie mi około dwóch dni. "Starych parkingowych" również zapraszam na pogawędki; możliwe, że wymiana poglądów da nam wspólne korzyści
 9. vul

  foliarki.pl

  foliarki.pl Wystawiona dzisiaj na AM. Zainteresowanych zapraszam. (foliarka.pl od 2014 roku w rękach KK)
 10. Dostałem odpowiedź z supportu AM więc wklejam dla potomnych: "Opłata naliczana jest po dniu, w którym domena została wystawiona na giełdę. Opłata zostanie naliczona niezależnie od stanu salda i może spowodować ujemne saldo."
 11. Masz na myśli to, że dodałem domenę zewnętrzną nie posiadając środków na saldzie w AM?
 12. haluski.pl hałuski.pl Komplet na sprzedaż. Zainteresowanych zapraszam na priv.
 13. Napiszcie mi proszę jak wygląda wystawianie domen na AM zarejestrowanych gdzie indziej. Czytałem w cenniku, że opłata to 0.01 pln za jeden dzień/domenę. Dodałem teraz testowo jedną mimo braku środków na saldzie użytkownika. Kiedy naliczana jest opłata? I rozumiem, że działa to na zasadzie ujemnego salda gdy nie posiada się środków?
 14. przegladsportowy.pl wpolityce.pl dorzeczy.pl gazetawroclawska.pl Sprzedam 4 opcje na domeny z bardzo dużym ruchem PL. Zainteresowaną osobę zapraszam na priv.
 15. vul

  domeniarz.pl

  Cena 2900 zł.
×