Jump to content

vul

Użytkownik
 • Content Count

  2,285
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  83

vul last won the day on January 8 2021

vul had the most liked content!

Community Reputation

964 Excellent

About vul

 • Rank
  Nadworny Badacz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  di.pl

Recent Profile Visitors

26,583 profile views
 1. vul

  mbanl.pl

  mbanl.pl Ruch ~400-500uu/msc. Nie ma statusu blocked na parkingu. Zainteresowanych takim ruchem zapraszam na priv. Wydaje się, że idealna pod PP mBanku. Ja nie używam.
 2. Pomijam już moje ostatnie lata bo domyślam się, że chodzi Ci w tym temacie o świeże sprawy. Sprzedałem w ostatnim czasie kilkanaście domen .pl a nawet .com.pl (wszystko KK bo ogólnie nie sprzedaję innym z branży; b.rzadko robię wyjątek). Dopowiem, że nie były to domeny generyczne/słownikowe. Przedział cenowy od 1000 zł do 15000 zł. Gdybym upubliczniał i dzielił się tymi sprzedażami to co by Ci to dało? (lub jak to piszesz- innym inwestorom). Odpowiedz proszę na pytanie. Sądzę, że prawie każdy inwestor, o którym piszesz przeszedłby obok tych domen obojętnie. Wszystkie zostały zarejestrowane "z palca". Nie zajmuję się już dawno przechwytywaniem i też nigdy nie kupuję od innych domainerów. A uwierz mi- jestem niszowym, dość mało sprzedającym i za niskie kwoty domainerem. Wiem, że nie jedna osoba chociażby z tego forum ma w tej materii 10 x lepsze efekty. Druga sprawa- czy zdajesz sobie sprawę, że jak masz domenę to ona może również zarabiać dobre pieniądze w skali roku i nie koniecznie musisz ją sprzedać? Chodzi mi o monetyzowanie ruchu (parking, program partnerski czy po prostu jej dzierżawa). Bierzesz to pod uwagę pisząc tutaj tezy, że rynek .pl jest kiepski i umiera? I znów- jakbym Ci pokazał domeny .pl, które zarabiają rocznie kilka-kilkanaście tysięcy to co by Ci to dało? Popchnęło by to "nowych inwestorów" do rejestrowania/kupowania domen? Jakich? Czemu tych a nie innych? Wszystkich? Sam temat w sobie jest bez sensu.
 3. Dokładnie. Google uznało kliknięcia za "nieprawidłowe" lub b. słabej jakości. Dlatego mimo klików nie naliczyli ani jednego centa. Parking mimo obecnych czasów to dobre miejsce do monetyzowania ruchu. Mimo faktycznie spadku stawek. Jeżeli się do tego odpowiednio podejdzie to można na tym nieźle zarabiać.
 4. vul

  ibon.pl

  ibon.pl Domena utrzymywana przez 18 lat. Zainteresowaną osobę zapraszam na priv.
 5. vul

  domeniarz.pl

  Wystawiona w cenie 700 zł netto na AM. Wiek domeny: 14 lat. Zapraszam zainteresowaną osobę do zakupu.
 6. U mnie zawsze kwota w account balance pojawiała się między 5 a 8 każdego miesiąca. Tak jest i teraz. Kwota już widnieje.
 7. Powinieneś napisać do supportu PC.
 8. ranking-najlepsze.pl Ruch domeny ~1500uu/msc, tematyka: ranking i zestawienia (kredyty, pożyczki, telefonia itp.). Strona działała przez 6 lat. Cena: 950 zł do ew. logicznej negocjacji (escrow AM) Wygasa: 2022-03-31 Zainteresowaną osobę zapraszam na priv.
 9. marihuanista.pl Ruch ~200uu/msc, CTR parkingu ~25%. Dalej aktualny i aktualizowany profil na FB https://www.facebook.com/polskimarihuanista/ Dobra nazwa dla sklepu/serwisu zajmująca się taką tematyką. Zainteresowaną osobę zapraszam na priv.
 10. Pomijam w tym wątku personalne wycieczki, nie mam ochoty brać nawet w tym udziału. Ale zgadzam się w 100% z w/w postem kolegi @Kangur. Świadczy to po prostu o tym, że @Domeniacz nie ma bladego pojęcia o tym, że na domenach generycznych można zarobić naprawdę dobre pieniądze. Nie wszystko przecież jest upubliczniane i tylko zupełny ignorant tego nie zauważa albo po prostu nie chce. Nawiasem jeszcze pisząc- tytuł wskazuje na to, że wszystkie domeny generyczne to porażka. A wystarczy sprawdzić sprzedaże takich domen w innych rozszerzeniach aby wiedzieć, że to po prostu nieprawda. A domyślam się, że to mały % rynku (upublicznione transakcje). edit: https://domainnamewire.com/2021/04/15/angel-com-domain-name-sells-for-2-million/
 11. I bum. Domeniacz wypunktowany to kończy dyskusję. Powodzenia życzę. Do niczego się nie odniósł, na pytania nie odpowiedział. W kółko powtarzać farmazony o mózgu rozwielitki. Szkoda czasu na niego. Ja zakończyłem.
 12. 1. Podaj domeny, które @keyword wystawia na SEDO w cenie KT 1000 EUR 2. Czy domeny typu dzianamama.pl wybrałeś przy pomocy swojego super algorytmu? 3. Może pochwalisz się jakimiś powalającymi na kolana przykładami wyszukanych przez w/w cudowny algorytm domen, które przechwyciłeś z zyskiem sprzedałeś lub z powodzeniem z nich korzystasz/zarabiasz? Gdzie w moim pytaniu jest sugestia, że chodzi o pozycjonowanie? Pisałeś o klientach, którzy korzystają z Twoich usług super algorytmu i z powodzeniem zarabiają grube $ na przechwyconych domenach. Typowe dla Ciebie- jak coś nie pasuje to wtrącasz swoje. Nie pisałem nic o pozycjonowaniu. Odnieś się do tego Nie ma żadnych algorytmów. Nie masz dowodów, nie potrafisz udowodnić nic w tym temacie- to bajeczki. Znowu bezpodstawny atak. Nie masz pojęcia o czym piszesz. Nie znasz mnie i mojego sposoby działania. Dumny nadal jesteś z siebie, że zapomniałem o tym, że domenę przechwyciłem? Rejestruje setki domen miesięcznie od długich lat, przechwytuję na aukcjach dziesiątki więc po prostu człowiek czasami nie pamięta co i skąd ma. Ale widać, że nie siedzisz w rynku tak głęboko bo byś to rozumiał a nie podniecał się odkryciem ameryki taaa. Kłaniam się. Obrażanie użytkowników tego forum to dla Ciebie chleb powszedni. Spaliłeś się tu i raczej tak pozostanie. Nic mnie nie boli. Czasami głowa rano jak kawy nie wypije. Powtórzę- jesteś dla mnie bajkopisarzem a szkoda, wydawało się, że oprócz teoretyzowania masz coś do pokazania. Podałem. Ponawiam na koniec skromne pytanie:
 13. vul

  SEO prośba

  Dzięki szogun. Ruch domeny to około ~15-30uu/dzień ale ładny RPC jak na .pl bo ~$0.30/klik. Chciałem sprawdzić zależność między ruchem a parametrami SEO bo badam nowy temat w skrypcie. Czyli domena kiepska pod SEO ale ruchowo daje radę. Łapałem ją tylko i wyłącznie pod ruch ale gdy już ją opłaciłem to jako laik stwierdziłem, że ma dużo jakichś tam linków i wydawało mi się, że coś tego może być. Ale bardzo dobrze i merytorycznie sprowadziłeś mnie na ziemię
 14. Widzisz co robisz? "z pominięciem pytania o nazwę domen". Sam sobie wybierasz co dla Ciebie łatwiejsze. Większość Twoich przytyków odnosi się do cudzych domen. A sam nie chcesz podać ani jednej. I to ma być merytoryczna rozmowa? Pomijając to- padły do Ciebie pytania o inne kwestie. Przecież wiesz o tym. Na żadne nie udzieliłeś rzeczowej odpowiedzi. Zawsze skaczesz na inny temat. Zadaje więc pytanie: podaj cokolwiek, co będzie weryfikowalne i udowodni, że bardzo płynnie i skutecznie poruszasz się po rynku domen czy SEO. Zawsze chwalisz się tym, że odnosisz sukcesy (np. klienci, algorytmy). Czy jesteś w stanie to udowodnić? Mój konik to monetyzowanie ruchu z domen i mogę to wykazać, udowodnić w rozmowie. Oczekiwałbym od Ciebie podobnego zachowania jeżeli czynnie udzielasz się na forum o domenach. Na razie wygląda to tak (co wielu użytkowników tego forum zauważyło), że tylko teoretyzujesz i nie podpierasz tego namacalnym dowodem. Czemu tak napisałeś? Gdzie i kiedy cokolwiek napisałem (skomentowałem) jakąś sprzedaż @keyword'a? Nie napisałem. Kompletnie mnie nie interesuje kto i co za ile sprzedaje. Sam bowiem mam sprzedaże domen, które zachowuje tylko dla siebie i nawet jakbym je upublicznił to mało kto by uwierzył. A już na pewno nie Ty. Nie pytasz. Stwierdzasz zawsze, że to nieprawda. Cokolwiek czytasz. Negujesz wszystko co jest nie po Twojej myśli. A sam nie potrafisz się uwiarygodnić. Wiesz- ja do Ciebie nie podchodziłem krytycznie na początku bo miałem wrażenie, że w pewnym momencie odkryjesz jakieś karty, które pokażą (nawet między wierszami), że mamy do czynienia z kimś, kto naprawdę coś zawojował na rynku domen. Ale z mojego odczucia- to tylko czcze gadanie. Nie widzę w Tobie potencjału, każdy tutaj może pisać co mu kurz na paluchy przyniesie. Dla mnie obecnie jesteś bajkopisarzem.
 15. vul

  ParkingCrew dziwna akcja

  Pierwszy raz takie coś [screen] Świeża domena, ciekawe jak będzie podliczona Macie też tak czasami?
×