Jump to content

vul

Użytkownik
 • Content Count

  2282
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  83

vul last won the day on January 8

vul had the most liked content!

Community Reputation

962 Excellent

About vul

 • Rank
  Nadworny Badacz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  di.pl

Recent Profile Visitors

26055 profile views
 1. vul

  ibon.pl

  ibon.pl Domena utrzymywana przez 18 lat. Zainteresowaną osobę zapraszam na priv.
 2. vul

  domeniarz.pl

  Wystawiona w cenie 700 zł netto na AM. Wiek domeny: 14 lat. Zapraszam zainteresowaną osobę do zakupu.
 3. U mnie zawsze kwota w account balance pojawiała się między 5 a 8 każdego miesiąca. Tak jest i teraz. Kwota już widnieje.
 4. Powinieneś napisać do supportu PC.
 5. ranking-najlepsze.pl Ruch domeny ~1500uu/msc, tematyka: ranking i zestawienia (kredyty, pożyczki, telefonia itp.). Strona działała przez 6 lat. Cena: 950 zł do ew. logicznej negocjacji (escrow AM) Wygasa: 2022-03-31 Zainteresowaną osobę zapraszam na priv.
 6. marihuanista.pl Ruch ~200uu/msc, CTR parkingu ~25%. Dalej aktualny i aktualizowany profil na FB https://www.facebook.com/polskimarihuanista/ Dobra nazwa dla sklepu/serwisu zajmująca się taką tematyką. Zainteresowaną osobę zapraszam na priv.
 7. Pomijam w tym wątku personalne wycieczki, nie mam ochoty brać nawet w tym udziału. Ale zgadzam się w 100% z w/w postem kolegi @Kangur. Świadczy to po prostu o tym, że @Domeniacz nie ma bladego pojęcia o tym, że na domenach generycznych można zarobić naprawdę dobre pieniądze. Nie wszystko przecież jest upubliczniane i tylko zupełny ignorant tego nie zauważa albo po prostu nie chce. Nawiasem jeszcze pisząc- tytuł wskazuje na to, że wszystkie domeny generyczne to porażka. A wystarczy sprawdzić sprzedaże takich domen w innych rozszerzeniach aby wiedzieć, że to po prostu nieprawda. A domyślam się, że to mały % rynku (upublicznione transakcje). edit: https://domainnamewire.com/2021/04/15/angel-com-domain-name-sells-for-2-million/
 8. I bum. Domeniacz wypunktowany to kończy dyskusję. Powodzenia życzę. Do niczego się nie odniósł, na pytania nie odpowiedział. W kółko powtarzać farmazony o mózgu rozwielitki. Szkoda czasu na niego. Ja zakończyłem.
 9. 1. Podaj domeny, które @keyword wystawia na SEDO w cenie KT 1000 EUR 2. Czy domeny typu dzianamama.pl wybrałeś przy pomocy swojego super algorytmu? 3. Może pochwalisz się jakimiś powalającymi na kolana przykładami wyszukanych przez w/w cudowny algorytm domen, które przechwyciłeś z zyskiem sprzedałeś lub z powodzeniem z nich korzystasz/zarabiasz? Gdzie w moim pytaniu jest sugestia, że chodzi o pozycjonowanie? Pisałeś o klientach, którzy korzystają z Twoich usług super algorytmu i z powodzeniem zarabiają grube $ na przechwyconych domenach. Typowe dla Ciebie- jak coś nie pasuje to wtrącasz swoje. Nie pisałem nic o pozycjonowaniu. Odnieś się do tego Nie ma żadnych algorytmów. Nie masz dowodów, nie potrafisz udowodnić nic w tym temacie- to bajeczki. Znowu bezpodstawny atak. Nie masz pojęcia o czym piszesz. Nie znasz mnie i mojego sposoby działania. Dumny nadal jesteś z siebie, że zapomniałem o tym, że domenę przechwyciłem? Rejestruje setki domen miesięcznie od długich lat, przechwytuję na aukcjach dziesiątki więc po prostu człowiek czasami nie pamięta co i skąd ma. Ale widać, że nie siedzisz w rynku tak głęboko bo byś to rozumiał a nie podniecał się odkryciem ameryki taaa. Kłaniam się. Obrażanie użytkowników tego forum to dla Ciebie chleb powszedni. Spaliłeś się tu i raczej tak pozostanie. Nic mnie nie boli. Czasami głowa rano jak kawy nie wypije. Powtórzę- jesteś dla mnie bajkopisarzem a szkoda, wydawało się, że oprócz teoretyzowania masz coś do pokazania. Podałem. Ponawiam na koniec skromne pytanie:
 10. vul

  SEO prośba

  Dzięki szogun. Ruch domeny to około ~15-30uu/dzień ale ładny RPC jak na .pl bo ~$0.30/klik. Chciałem sprawdzić zależność między ruchem a parametrami SEO bo badam nowy temat w skrypcie. Czyli domena kiepska pod SEO ale ruchowo daje radę. Łapałem ją tylko i wyłącznie pod ruch ale gdy już ją opłaciłem to jako laik stwierdziłem, że ma dużo jakichś tam linków i wydawało mi się, że coś tego może być. Ale bardzo dobrze i merytorycznie sprowadziłeś mnie na ziemię
 11. Widzisz co robisz? "z pominięciem pytania o nazwę domen". Sam sobie wybierasz co dla Ciebie łatwiejsze. Większość Twoich przytyków odnosi się do cudzych domen. A sam nie chcesz podać ani jednej. I to ma być merytoryczna rozmowa? Pomijając to- padły do Ciebie pytania o inne kwestie. Przecież wiesz o tym. Na żadne nie udzieliłeś rzeczowej odpowiedzi. Zawsze skaczesz na inny temat. Zadaje więc pytanie: podaj cokolwiek, co będzie weryfikowalne i udowodni, że bardzo płynnie i skutecznie poruszasz się po rynku domen czy SEO. Zawsze chwalisz się tym, że odnosisz sukcesy (np. klienci, algorytmy). Czy jesteś w stanie to udowodnić? Mój konik to monetyzowanie ruchu z domen i mogę to wykazać, udowodnić w rozmowie. Oczekiwałbym od Ciebie podobnego zachowania jeżeli czynnie udzielasz się na forum o domenach. Na razie wygląda to tak (co wielu użytkowników tego forum zauważyło), że tylko teoretyzujesz i nie podpierasz tego namacalnym dowodem. Czemu tak napisałeś? Gdzie i kiedy cokolwiek napisałem (skomentowałem) jakąś sprzedaż @keyword'a? Nie napisałem. Kompletnie mnie nie interesuje kto i co za ile sprzedaje. Sam bowiem mam sprzedaże domen, które zachowuje tylko dla siebie i nawet jakbym je upublicznił to mało kto by uwierzył. A już na pewno nie Ty. Nie pytasz. Stwierdzasz zawsze, że to nieprawda. Cokolwiek czytasz. Negujesz wszystko co jest nie po Twojej myśli. A sam nie potrafisz się uwiarygodnić. Wiesz- ja do Ciebie nie podchodziłem krytycznie na początku bo miałem wrażenie, że w pewnym momencie odkryjesz jakieś karty, które pokażą (nawet między wierszami), że mamy do czynienia z kimś, kto naprawdę coś zawojował na rynku domen. Ale z mojego odczucia- to tylko czcze gadanie. Nie widzę w Tobie potencjału, każdy tutaj może pisać co mu kurz na paluchy przyniesie. Dla mnie obecnie jesteś bajkopisarzem.
 12. vul

  ParkingCrew dziwna akcja

  Pierwszy raz takie coś [screen] Świeża domena, ciekawe jak będzie podliczona Macie też tak czasami?
 13. Wiesz co jest dziwne @Domeniacz? Że potrafisz punktować innych ale sam na większość zadanych pytań nie odpowiadasz i udajesz, że one nie padły. Dziesiątki pytań (konkretnych) padły i nie udzieliłeś rzeczowej odpowiedzi. Boisz się. Albo próbujesz to nieudolnie ukryć. A są osoby na tym forum, które czekają na odpowiedź żeby sprawdzić Twoją wiarygodność. Ja się też do tych osób zaliczam. Czemu unikasz odpowiedzi? Jesteś przecież na tyle inteligentny, że zdajesz sobie sprawę z tego, że działa to przeciwko Tobie. A mimo to- milczysz. Każdy niewygodny temat/pytanie skierowane do Ciebie próbujesz zamazać Twoim atakiem na inne osoby. Zmieniasz temat jak skarpetki, skaczesz z osoby na osobę i myślisz, że większość użytkowników tego forum to debile. A tak nie jest Proszę udowodnij w jakimkolwiek stopniu, że to co piszesz ma jakiekolwiek pokrycie w rzeczywistości. Sam lubisz przecież od pewnego czasu pytać o rzeczy niewygodne, oczekujesz odpowiedzi na różne tematy; od finansów po wiedzę. Dlatego pytam- czy jesteś w stanie wyłożyć na stół jakiekolwiek karty, które pokazałyby dobitnie, że znasz się na tych sprawach o których piszesz? Bo na chwilę obecną jesteś dla mnie niewiarygodny. I z góry napiszę- jeżeli Twoją odpowiedzią będzie coś w stylu "to teraz przyjrzymy się Twoim domeną vul" to mam na to kompletnie wy@#$%e. Mogę Ci od razu posłać listę 5000 domen, które obecnie parkuję. Cokolwiek to zmieni jeżeli chodzi o moje powyższe? Czekam
 14. Boże ile ja bym dał aby mieć te narzędzie. Czy ten Święty Graal jest może na sprzedaż? Ewentualnie jakiś mały teścik czy coś? Naprawdę byłbym zainteresowany. Jak coś to priv.
 15. FamilyInsuranceQuote.com Paluch z przed chwili. Zdaje sobie sprawę, że nie ma końcówki "quotes" (trzymana od 12 lat) ALE: automobileinsurancequote.com sprzedana za $6500 w 2008 instantcarinsurancequote.com sprzedana za $2000 w 2009 (obecnie HD ma wystawione na sprzedaż w cenie $3,895) businessinsurancequote.com sprzedana za $1500 w 2011 termlifeinsurancequote.com sprzedana za $1100 w 2014 Biorąc pod uwagę powyższe wydaje mi się, że moja daje radę Daty faktycznie dość stare ale chyba .com nie ma terminu przydatności do spożycia.
×