Jump to content

vul

Użytkownik
 • Content Count

  2,303
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  87

vul last won the day on January 23

vul had the most liked content!

Community Reputation

983 Excellent

About vul

 • Rank
  Nadworny Badacz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  di.pl

Recent Profile Visitors

27,688 profile views
 1. Czepiacie się. Dopiero minęło trochę ponad 2 lata od w/w informacji. Poczekajcie no. Niebawem to niebawem- niech ktoś udowodni ile to dokładnie jest "niebawem" A tak na marginesie to te kody Auth_Info to "mały miki" w porównaniu do tego co odwaliło Cyber_Folks po przejęciu domeny.pl. Niebawem zrobię osobny post odnośnie tego nieporozumienia. A będzie co czytać. Ale musi mi jeszcze trochę ciśnienie spaść aby to zrobić.
 2. vul

  ParkingCrew dziwna akcja

  Dostałem odpowiedź kilka dni temu, że sprawdzili moje domeny/konto i wszystko niby jest w porządku. Myślałem, że to tylko u mnie coś z ustawieniami przeglądarki itp. U mnie ruch/kliki nie spadły więc tym bardziej miałem wrażenie, że coś po mojej stronie przeglądarki. Nie wiem o co chodzi.
 3. vul

  ParkingCrew dziwna akcja

  Pierwszy raz mam sytuację, że gdy wchodzę na jakąkolwiek domenę z DNS ParkingCrew to system zwraca mi info 403 Forbidden. Z telefonu jest okay. Mieliście taki przypadek lub jakieś rady co można zrobić aby naprawić?
 4. android.com.pl dorzeczy.pl gazetawroclawska.pl lento.pl medonet.pl naekranie.pl pepper.pl przegladsportowy.pl wpolityce.pl 400 zł za komplet w/w opcji. Zainteresowaną osobę proszę o info na priv.
 5. Od momentu maila [ParkingCrew Payment Information] (nie patrz na datę dokumentu, że jest wystawiony 7 marca) do wykonanej płatności licz max 2 dni. Zresztą pisze to w mailu. "this email was sent to inform you that a ParkingCrew payment totaling $X will be sent to your payment information on file within two business days." Na 99% środki Ci przyjdą dzisiaj na PayPal.
 6. vul

  ide.pl

  Kiedy zrozumiecie, że Domeniacz zna się na wszystkim? Już mi się ten film znudził a popcorn stracił smak. Teraz wchodzi do gry "nowy algorytm" więc jesteśmy zgubieni. Zrozumiecie w końcu, że nie mamy szans? Wczoraj robiłem spaghetti- wyszło okay ale zawsze może być przecież lepiej. Domeniacz- lepiej pieczarki kroić na dwie czy może na cztery części? Pytam serio. Przepraszam za off topic ale temat wyceny ide.pl już chyba został całkowicie wyczerpany więc chyba aż tak wiele nie popsuję? edit: literówka
 7. Po tym co napisałeś utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że kompletnie nie masz pojęcia o tym jak wygląda obecny parking, obecne stawki i możliwości tego sposobu zagospodarowania domen. I dobrze. Jeżeli dla Ciebie zwrot z inwestycji jednej domeny sięgający kilka lub kilkanaście tysięcy procent w skali roku jest ochłapami to ja nie mam więcej złudzeń co do tego, że jesteś tu tylko po to aby na siłę pokazywać wszystkim dookoła, że każdy się myli oprócz Ciebie. Brawo za wytrwałość.
 8. Nie klecę go. Jakbyś doczytał uważnie lub sprawiedliwie mnie zacytował to zrozumiałbyś, że nie było dużego zainteresowania. W sumie prawie wcale go nie było. Z perspektywy czasu oceniam to w sumie jako plus. I parking nie umarł 10 lat temu. Ja parkuję domeny dopiero od około 8 lat gdzie pierwsze 4-5 to były w sumie bardziej testy. Dopiero od całkiem niedawna nauczyłem się istotnie przydatnych rzeczy. Ale bez sensu z Tobą o tym polemizować. Tak jak na SEO i PP znasz się dobrze i nie mam w stosunku do Ciebie niesprawiedliwego osądu to tak samo jest z parkowaniem- tutaj nie posiadasz zbyt mocnej wiedzy ani doświadczenia w tym temacie.
 9. vul

  xvdeos1.co

  xvdeos1.co Sprzedam domenę xvdeos1.co (jest to "literówka" domeny xvdeos1.com, która ma dosyć duży ruch). Nie siedzę w branży ero, na parkingu zarabia grosze mimo prawie 100% CTR miesiąc w miesiąc. Być może na jakimś PP ero dawałaby zadowalające wyniki. Osoba zainteresowana proszona o kontakt na priv. staty: klik
 10. vul

  Kilka ciekawych

  Wszystkie domeny jakie posiadam (oprócz "mailowych") mam na parkingu. Nie wszystkie natomiast domeny mam na SEDO. Nie tylko sprzedaję na SEDO. Jedną z w/w domen sprzedałem na AM. Również na innych platformach sprzedaję a nawet zdarza mi się zupełnie bezpośrednio bez jakiejkolwiek giełdy.
 11. vul

  Kilka ciekawych

  appify^XYZ $850 techflex^COMPL 3000EUR freebets^PEEL 3000EUR Wybrałem ciekawsze z ostatniego okresu. Wklejam żeby trochę dać do zrozumienia, że coś tam idzie zarobić nawet na eksperymentach* *wszystkie regnięte z palca
 12. vul

  Parkowanie w 2022 roku

  Ja od samego początku tylko ParkingCrew bo uważam, że mają fenomenalne podejście do klienta. Zwłaszcza zarabiającego u nich przez wiele lat. Mam po prostu dobre warunki i nie chcę ryzykować utraty zmieniając partnerów. Parkowanie domen .com w mojej opinii jest bardzo ryzykowne. Przede wszystkim na cenę rejestracji. Problemem jest też ilość dziennych spadów bo wymaga to ogromu czasu aby coś z tego wyłuskać. Z tańszymi rozszerzeniami jest o tyle dobrze, że mamy % większe szanse znalezienia tej odpowiedniej przy znacznie mniejszym nakładzie czasu. Zdecydowanym plusem parkowania .com jest fakt, że taką domenę dużo łatwiej sprzedać gdy np nie spełnia naszych oczekiwań co do zarobku z parkingu. Dla mnie obecnie najtrudniejszym zadaniem jest nie samo określenie czy domena będzie miała ruch (bo tutaj dość dobrze się poruszam nawet w skali masowej) ale to jakie stawki będą policzone za 1 klik. I tutaj jest temat rzeka bo wiele rzeczy, które wydawałyby się logiczne takie nie są. Obecnie jestem w dość gęstej rozmowie z "moim prowadzącym" z PC na ten temat bo jest to największa dla mnie tajemnica. Gdybym w większym % wiedział, która domena jakie będzie miała stawki za poszczególny klik to znacznie ułatwiłoby to mój biznes plan w tym temacie. Ja myślę, że każdy z nas pracuje w innym systemie na innych domenach ale pocieszające w tym rynku jest to, że każdemu się to opłaca. To też wiele pokazuje jak ten rynek parkowania działa w 2022 roku. Po prostu warto testować Ile obecnie domen parkujesz? Robisz to bardziej masowo czy nie masz dużo domen ale za to starannie wyselekcjonowane? Tylko rejestrujesz czy bierzesz udział aktywnie w aukcjach lub kupujesz z drugiej ręki?
 13. vul

  Parkowanie w 2022 roku

  U mnie nie było żadnego eldorado (nawet podczas pandemii) ale może wynika to z innych kategorii domen, które posiadam. Jest bym napisał stabilnie ale wzrasta Co zauważyłem przez ostatnie kilka msc- można zarejestrować tanio domeny, które od pierwszego dnia generują bardzo zadowalające zarobki na parkingu. To oznacza dla mnie, że nie jest tak jak niektórzy na zagranicznych forach piszą, że bardzo ciężko jest znaleźć wolną zarabiającą domenę. Widać po tym też, że sporo domen umyka konkurencji więc rynek parkowania w 2022 nie jest przesycony. Wychodzi na to, że jest tam miejsce nawet dla zupełnie nowych graczy. A tort do podziału jest naprawdę ogromny biorąc pod uwagę ilość dziennych spadów. @Pikachu na jakim obecnie parkingu jesteś? U mnie bez zmian od 8 lat (tylko PC). Trzymasz dalej na jednym, sprawdzonym czy robiłeś testy i przenosiłeś gdzie indziej? Jeżeli mogę też zapytać- zdecydowana większość domen, które parkujesz jakie ma rozszerzenie?
 14. vul

  Parkowanie w 2022 roku

  Witam wszystkich parkingowiczów. Jakie emocje w parkowaniu domen w obecnych czasach? Idzie w górę, dół czy stoi? Z chęcią podyskutuję na ten temat. Może wspólnie czegoś ciekawego się dowiemy. Zapraszam do dyskusji.
×