Jump to content

vul

Użytkownik
 • Content Count

  2,292
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  83

vul last won the day on January 8 2021

vul had the most liked content!

Community Reputation

964 Excellent

About vul

 • Rank
  Nadworny Badacz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  di.pl

Recent Profile Visitors

26,849 profile views
 1. vul

  Parkowanie w 2022 roku

  Ja od samego początku tylko ParkingCrew bo uważam, że mają fenomenalne podejście do klienta. Zwłaszcza zarabiającego u nich przez wiele lat. Mam po prostu dobre warunki i nie chcę ryzykować utraty zmieniając partnerów. Parkowanie domen .com w mojej opinii jest bardzo ryzykowne. Przede wszystkim na cenę rejestracji. Problemem jest też ilość dziennych spadów bo wymaga to ogromu czasu aby coś z tego wyłuskać. Z tańszymi rozszerzeniami jest o tyle dobrze, że mamy % większe szanse znalezienia tej odpowiedniej przy znacznie mniejszym nakładzie czasu. Zdecydowanym plusem parkowania .com jest fakt, że taką domenę dużo łatwiej sprzedać gdy np nie spełnia naszych oczekiwań co do zarobku z parkingu. Dla mnie obecnie najtrudniejszym zadaniem jest nie samo określenie czy domena będzie miała ruch (bo tutaj dość dobrze się poruszam nawet w skali masowej) ale to jakie stawki będą policzone za 1 klik. I tutaj jest temat rzeka bo wiele rzeczy, które wydawałyby się logiczne takie nie są. Obecnie jestem w dość gęstej rozmowie z "moim prowadzącym" z PC na ten temat bo jest to największa dla mnie tajemnica. Gdybym w większym % wiedział, która domena jakie będzie miała stawki za poszczególny klik to znacznie ułatwiłoby to mój biznes plan w tym temacie. Ja myślę, że każdy z nas pracuje w innym systemie na innych domenach ale pocieszające w tym rynku jest to, że każdemu się to opłaca. To też wiele pokazuje jak ten rynek parkowania działa w 2022 roku. Po prostu warto testować Ile obecnie domen parkujesz? Robisz to bardziej masowo czy nie masz dużo domen ale za to starannie wyselekcjonowane? Tylko rejestrujesz czy bierzesz udział aktywnie w aukcjach lub kupujesz z drugiej ręki?
 2. vul

  Parkowanie w 2022 roku

  U mnie nie było żadnego eldorado (nawet podczas pandemii) ale może wynika to z innych kategorii domen, które posiadam. Jest bym napisał stabilnie ale wzrasta Co zauważyłem przez ostatnie kilka msc- można zarejestrować tanio domeny, które od pierwszego dnia generują bardzo zadowalające zarobki na parkingu. To oznacza dla mnie, że nie jest tak jak niektórzy na zagranicznych forach piszą, że bardzo ciężko jest znaleźć wolną zarabiającą domenę. Widać po tym też, że sporo domen umyka konkurencji więc rynek parkowania w 2022 nie jest przesycony. Wychodzi na to, że jest tam miejsce nawet dla zupełnie nowych graczy. A tort do podziału jest naprawdę ogromny biorąc pod uwagę ilość dziennych spadów. @Pikachu na jakim obecnie parkingu jesteś? U mnie bez zmian od 8 lat (tylko PC). Trzymasz dalej na jednym, sprawdzonym czy robiłeś testy i przenosiłeś gdzie indziej? Jeżeli mogę też zapytać- zdecydowana większość domen, które parkujesz jakie ma rozszerzenie?
 3. vul

  Parkowanie w 2022 roku

  Witam wszystkich parkingowiczów. Jakie emocje w parkowaniu domen w obecnych czasach? Idzie w górę, dół czy stoi? Z chęcią podyskutuję na ten temat. Może wspólnie czegoś ciekawego się dowiemy. Zapraszam do dyskusji.
 4. wegielzpolski.pl Cena 500 zł netto. Ustawione KT na AM. Domena świeża, wygasa 2023.09.04 Zapraszam do zakupu.
 5. ciuszkinaszychpociech.pl avangardshoes.pl kkspolonia.pl venika.pl venika.pl kkspolonia.pl avangardshoes.pl (ponad 18000 polubień na profilu FB) ciuszkinaszychpociech.pl (ponad 45000 polubień na profilu FB) Cena: 125 zł netto/sztuka
 6. Ustawione KT (na AM). Lista alfabetyczna. --- PL (65 zł netto/sztuka) agencia.pl babble.pl barbaranowak.pl bendo.pl bibox.pl bidding.pl bitcoinpoker.pl businesscards.pl cade.pl cloak.pl coindex.pl cytrynigumiak.pl december.pl demons.pl desh.pl digitalstore.pl edutec.pl elephants.pl enrico.pl favori.pl featured.pl fiddle.pl figarro.pl flipped.pl frankcasino.pl glaze.pl hail.pl hotbets.pl htec.pl inclusion.pl jester.pl jobz.pl katapult.pl kredyty-ubezpieczenia.pl leviathan.pl licht.pl lifestream.pl livinguard.pl mapleleaf.pl marbles.pl mbanl.pl middleman.pl monograph.pl mudo.pl mvy.pl myface.pl odblokowania.pl odtworz.pl onlinetarot.pl orpheo.pl pokerbets.pl pokermania.pl polls.pl poradynazycie.pl pracowniarenowacjimebli.pl publishers.pl qxb.pl rocs.pl securecloud.pl simplified.pl sinc.pl streamers.pl superslots.pl timetravel.pl tingo.pl toggle.pl topowezegarki.pl watchtower.pl whitetea.pl winety.pl wodowskaz.pl wywiercimy.pl xvb.pl xve.pl yodobashi.pl ypa.pl yzo.pl --- COM.PL (55 zł netto/sztuka) alutech.com.pl autodealer.com.pl basket.com.pl bikers.com.pl blast.com.pl bobbin.com.pl brick.com.pl brief.com.pl brio.com.pl cfn.com.pl citizen.com.pl coconut.com.pl cooking.com.pl cramo.com.pl creditcards.com.pl cucumber.com.pl datamining.com.pl datascience.com.pl dates.com.pl desk.com.pl digitalmarketing.com.pl dragonfly.com.pl drg.com.pl drive.com.pl employ.com.pl equality.com.pl fauna.com.pl fkt.com.pl flexible.com.pl flk.com.pl foryou.com.pl freegames.com.pl fsb.com.pl gamble.com.pl gamestore.com.pl ginger.com.pl globalconsulting.com.pl glue.com.pl gourmet.com.pl gowork.com.pl greenpark.com.pl gtr.com.pl handyman.com.pl hardcore.com.pl humanresources.com.pl interiordesign.com.pl ioo.com.pl iqos.com.pl jager.com.pl jpo.com.pl jrl.com.pl leed.com.pl locks.com.pl logik.com.pl mina.com.pl mjd.com.pl mobilia.com.pl mojo.com.pl monte.com.pl nef.com.pl nettest.com.pl nme.com.pl nostalgia.com.pl nq.com.pl odnowabiologiczna.com.pl onlinemarketing.com.pl otk.com.pl perfume.com.pl pipi.com.pl pkr.com.pl pluto.com.pl predator.com.pl prepper.com.pl rambo.com.pl rdo.com.pl receptomat.com.pl recharge.com.pl redbull.com.pl rlb.com.pl ruh.com.pl skate.com.pl skrill.com.pl smith.com.pl sox.com.pl sparrow.com.pl specter.com.pl srf.com.pl standup.com.pl strategia.com.pl stuff.com.pl supply.com.pl talisman.com.pl teddybear.com.pl tha.com.pl tigo.com.pl timeline.com.pl uhr.com.pl update.com.pl vx.com.pl wholefoods.com.pl wisdom.com.pl wpe.com.pl yd.com.pl ye.com.pl yj.com.pl yoyo.com.pl yr.com.pl zeo.com.pl zodiac.com.pl zorro.com.pl --- Istnieje możliwość zakupu większej ilości po jeszcze niższej cenie- proszę o wiadomość priv. Niektóre domeny otrzymywały w ostatnim czasie zapytania o cenę po czym kontakt się urywał. Kilka godzin temu sprzedane zostały: can.com.pl, dvd.com.pl oraz gambling.com.pl
 7. Zgadza się. A Ci, którzy nie mają szans na zakup w dobrej cenie szukają drugiej połówki aby ogrzać się za darmo
 8. vul

  mbanl.pl

  mbanl.pl Ruch ~400-500uu/msc. Nie ma statusu blocked na parkingu. Zainteresowanych takim ruchem zapraszam na priv. Wydaje się, że idealna pod PP mBanku. Ja nie używam.
 9. Pomijam już moje ostatnie lata bo domyślam się, że chodzi Ci w tym temacie o świeże sprawy. Sprzedałem w ostatnim czasie kilkanaście domen .pl a nawet .com.pl (wszystko KK bo ogólnie nie sprzedaję innym z branży; b.rzadko robię wyjątek). Dopowiem, że nie były to domeny generyczne/słownikowe. Przedział cenowy od 1000 zł do 15000 zł. Gdybym upubliczniał i dzielił się tymi sprzedażami to co by Ci to dało? (lub jak to piszesz- innym inwestorom). Odpowiedz proszę na pytanie. Sądzę, że prawie każdy inwestor, o którym piszesz przeszedłby obok tych domen obojętnie. Wszystkie zostały zarejestrowane "z palca". Nie zajmuję się już dawno przechwytywaniem i też nigdy nie kupuję od innych domainerów. A uwierz mi- jestem niszowym, dość mało sprzedającym i za niskie kwoty domainerem. Wiem, że nie jedna osoba chociażby z tego forum ma w tej materii 10 x lepsze efekty. Druga sprawa- czy zdajesz sobie sprawę, że jak masz domenę to ona może również zarabiać dobre pieniądze w skali roku i nie koniecznie musisz ją sprzedać? Chodzi mi o monetyzowanie ruchu (parking, program partnerski czy po prostu jej dzierżawa). Bierzesz to pod uwagę pisząc tutaj tezy, że rynek .pl jest kiepski i umiera? I znów- jakbym Ci pokazał domeny .pl, które zarabiają rocznie kilka-kilkanaście tysięcy to co by Ci to dało? Popchnęło by to "nowych inwestorów" do rejestrowania/kupowania domen? Jakich? Czemu tych a nie innych? Wszystkich? Sam temat w sobie jest bez sensu.
 10. Dokładnie. Google uznało kliknięcia za "nieprawidłowe" lub b. słabej jakości. Dlatego mimo klików nie naliczyli ani jednego centa. Parking mimo obecnych czasów to dobre miejsce do monetyzowania ruchu. Mimo faktycznie spadku stawek. Jeżeli się do tego odpowiednio podejdzie to można na tym nieźle zarabiać.
 11. vul

  ibon.pl

  ibon.pl Domena utrzymywana przez 18 lat. Zainteresowaną osobę zapraszam na priv.
 12. vul

  domeniarz.pl

  Wystawiona w cenie 700 zł netto na AM. Wiek domeny: 14 lat. Zapraszam zainteresowaną osobę do zakupu.
 13. U mnie zawsze kwota w account balance pojawiała się między 5 a 8 każdego miesiąca. Tak jest i teraz. Kwota już widnieje.
 14. Powinieneś napisać do supportu PC.
 15. ranking-najlepsze.pl Ruch domeny ~1500uu/msc, tematyka: ranking i zestawienia (kredyty, pożyczki, telefonia itp.). Strona działała przez 6 lat. Cena: 950 zł do ew. logicznej negocjacji (escrow AM) Wygasa: 2022-03-31 Zainteresowaną osobę zapraszam na priv.
×