Jump to content

keyword

Użytkownik
 • Content Count

  924
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  63

keyword last won the day on November 15

keyword had the most liked content!

Community Reputation

443 Excellent

2 Followers

About keyword

 • Rank
  Maniak

Recent Profile Visitors

10726 profile views
 1. Nigdy nic takiego nie mówiłem
 2. Gdyby AM nie był tak ciemny jak grobowiec w deszczową pogodę, też by tę lukę widział
 3. A co to mnie panie ekspercie obchodzi ?
 4. Dokładnie tak. Niesamowicie ogarnięty, młody człowiek.
 5. Z domenami generycznym sprawa jest bardziej złożona. Czytałem wywiad z jednym z właścicieli/założycieli firmy Flixbus. Pan Daniel Krauss twierdzi, że kiedyś tam w momencie zakładania start'upa, bardzo mu zależało na generycznym brandzie. Tylko, że mając plany ekspansji na rynku (co najmniej) EU, nie było już wówczas szans na zakupu domen typu "bus", "bustravel" (nazwy wybrane losowo) we wszystkich możliwych końcówkach krajów EU. Nie pozostało mu nic innego jak rejestracja nazwy fantazyjnej (Flixbus) i szybkie zgłoszenie praw do tej nazwy. Niekiedy, nawet przy brandach nieopisowych/fantazyjnych, firmy mają duży problem z zabezpieczeniem portfolio domen. Firma od kijów (Leki), bez problemu zarejestrowała lub tanio odkupiła "nic nie oznaczające" nazwy we wszystkich możliwych końcówkach. Z wyjątkiem domeny .pl. Nawet przed sądem nie byli w stanie udowodnić większych praw do tego adresu, gdyż akurat w Polsce wyjątkowo, nazwa ta jest nazwą rodzajową. Podobnie było zresztą z firmą Lamy.
 6. Ignorancie, w Polsce zaliczka na podatek dochodowy PIT-5 wynosi 18 % (w niektórych przypadkach nawet 32 %). Natomiast takie ceny za domeny jak 10k PLN u mnie nie występują, nawet drugi garnitur a' la radiolublin*pl to wielokrotność tej kwoty.
 7. Z rynkiem .pl jest do tego stopnia źle, że właśnie byłem zmuszony odprowadzić do US, 210k zł. podatku PIT-5L .
 8. Teraz już absolutnie po raz ostatni w tym temacie. Podane przez Ciebie ceny odnoszą się do usług skierowanych do młodych, za.ebiście atrakcyjnych facetów, takich jak TY. Starych dziadów obowiązują niestety inne stawki . Co z papierami dokumentującymi nasze dalekie podróże ?
 9. Ogarnij się młody człowieku. Właśnie o tym mówił mój znajomy. Dla większości młodych filipinek wydaje się, że biały facet nie będzie miał problemu z tym, aby za sex usługę zapłacić 7500 PHP (ca.150 $). Natomiast twierdzi on, że dla niemajętnego starego dziada, to jest kupa forsy. Dobra, ale ten temat chcę zakończyć. Jesteś jednak w stanie uratować swój honor, jeśli razem ze mną wrzucisz na forum skany kilku stron (visas) Twojego paszportu. Wówczas ja zrobię to również i wtedy porównamy .
 10. Zgadzam się z Tobą. Było to jednak w pewnym sensie zamierzone. Niektóre argumenty "antydomenowej" frakcji np. z tego wątku, są tak naprawdę nawet nie do piwa, bardziej natomiast do d... Przeczytaj co przed chwilą napisał Domeniacz, sugerujący, że jestem osobą raczącą forumowiczów fikcyjnymi opowiastkami o nie mających miejsca sprzedażach gniotów. Podczas gdy tak naprawdę, na tym forum tylko @pb posiada narzędzia, aby te opowiastki zweryfikować i po to aby móc się w miarę obiektywnie w tej materii wypowiedzieć.
 11. @Czyzis Ja nie o tym. Przeczytaj jeszcze raz uważnie mój post. Ja nie twierdzę, że kwota XXXX € za wspomnianą domenę jest absolutnie nie do przyjęcia. Dziwi mnie natomiast bardzo fakt, iż ludzie postrzegający domeny (końcówkę .pl ?) w taki sposób jak ty, w ogóle są zainteresowani ich zakupem. Przykład z całą pewnością w politpoprawnym świecie nie na miejscu, ale inny nie przychodzi w tej chwili do głowy. Niesamowicie ciekawy człowiek (muzyk z zawodu), którego poznałem w Azji, nigdy podczas naszych rozmów nie ukrywał, że jest seksturystą. Bardzo często ubolewał jednak nad tym, że dziewczyny w Tajlandii, Kambodży na Filipinach się tak wysoko cenią. Natomiast te ciemnoskóre np. w Afryce są tak tanie. Zapytałem wprost: "dlaczego w takim razie nie latasz do Afryki ?". Odpowiedź: "bo one nieładnie pachną". Czytając niektóre wpisy na tym forum odnoszę wrażenie, że zapach domen .pl również pozostawia dużo do życzenia. Ale do jasnej cholery, Panowie jest przecież tyle alternatywnych, pachnących końcówek (.co ?).
 12. Aktywność co poniektórych użytkowników tego forum przybiera coraz bardziej absurdalne rozmiary. @Domeniacz jeszcze na początku tego roku snuł wizje, jak to on jest w stanie sprawić, że domeniarstwo przy jego pomocy stanie się super dochodowym biznesem. Podpytywał mnie o ludzi z branży (min. Dariusa H.) itd. W momencie kiedy został przez tę branżę olany... efekty tego są widoczne na forum prawie codziennie. @Czyzis uważa np., że domeny nie mają już żadnej realnej wartości. Nie przeszkadza mu to jednak w tym, aby regularnie wysyłać do mnie oferty zakupu tych bezwartościowych domen, tak jak to miało miejsce w przypadku wczorajszego zapytania o domenę wycenadomen*pl .
 13. Na dobrych domenach ! Dla domen typu: mebleprl*.pl, komornicza*pl, kobieciarz*pl, złe czasy są zawsze.
 14. Rzeczywiście dyskusja z tobą to orka na ugorze . W trakcie przygotowań do egzaminu teoretycznego nie interesują mnie frazy "kursy na prawo jazdy", "szkoły jazdy" etc. Interesują mnie natomiast "testy na prawo jazdy" (można sobie wpisać dowolną kat.), "kat C testy online" etc etc. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że większość szkół jazdy w Polsce płaci stały, roczny abonament firmie prawko.pl za dostęp do ich bazy online, z której korzystają kursanci, przygotowujący się do egzaminów. To min. miałem na myśli.
 15. Miałem już 3 operacje zmniejszenia penisa. Żadna się nie udała....
×