Jump to content

MarcelMPS

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About MarcelMPS

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. generatorwnetrz.pl Na ile mozna wycenic domene generatorwnetrz.pl patrząc na rozwój AI, automatyzacje w tworzeniu grafik, projektów wnętrz.
 2. bitcointalk.pl Domena z ruchem z USA. Jakiej ceny mogę oczekiwać, 1000 zł czy 100 000 zł
 3. pinkmma.pl Zastanawiam się nad wyceną domeny pinkmma.pl Nowa federacja (pato federacja) mma. Coraz więcej osób zaczyna wchodzić na domenę. Czy poza sprzedażą warto ją zaparkować czy zyski będą zbyt niskie.
 4. nfthub.pl NFT jest coraz popularniejsze, czy takie domeny są coś wartę, czy dopiero za pare lat. Mam też polskienft.pl nftdao.pl
 5. dietydlakobiet.pl Od 2013 do 2017 pod tą domeną znajdował się serwis o tematyce dietetycznej. Ile może być warta taka domena? Czy ktoś z was jest chętny na jej zakup.
 6. polskienft.pl Cześć jestem właścicielem domeny polskienft.pl ile taka domena może być warta (czy cokolwiek) patrząc, że rynek nft się mocno rozwija wydawała mi się ciekawa do zakupu.
 7. amazonbasics.pl Witam, Co myślicie o zakupie domeny amazonbasics.pl, jest wystawiona na aftermarket. Czy posiadanie takiej domeny ma sens? Czy jest sens zakupu takiej domeny i mieć nadzieje, że któregoś dnia amazon przyjdzie i będzie chciał ją odkupić? (Czy szybciej dostaniemy pismo że mamy ją oddać amazonowi)
 8. ulanzi.co.uk yamay.de yongnuo.co.uk Ulanzi firma produkująca akcesoria dla fotografów amatorów, popularna w Polsce (produkty tej firmy zaczynają być wprowadzane do media expert) , znana w UK (głównie amazon), yamay marka smart watch, które są sprzedawane na amazon DE z bardzo dużą ilością zakupów i pozytywnych ocen. yongnuo firma produkująca sprzęt dla fotografów, w UK sprzedawany na amazon (w polsce dostępny w wielu sieciach sklepów) Chętnie sprzedam domeny, zapraszam do składania ofert w wiadomości, jeśli macie jakieś uwagi, wskazówki zapraszam do komentowania.
×