Jump to content

tinplate

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About tinplate

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. było sobie registrant's handle ...
 2. Proszę o Wasze opinie lub próbę wyceny domeny: W a l u t o .p l Dzięki
 3. Dzięki za opinie, pozdrawiam. Jak ktoś ma jeszcze jakieś to będę wdzięczny.
 4. Witam, Ostatnio pod wpływem tv nabyłem domenę lte1800.pl Dla niezorientowanych: chodzi o superszybki internet w technologii LTE, pracujący w paśmie GSM 1800MHz, nowość w Polsce. Proszę doświadczonych domainerów o próbę wyceny.
 5. tinplate

  DNSy dropped

  Moja wina ,amator jestem i w formularzu zmiany dns w pole host wpisywałem nazwe domeny .Gdy zostawiam to puste to jest ok. Przepraszam za niepotrzebne halo. Myślę że temat do kasacji/zamkniecia.
 6. tinplate

  DNSy dropped

  Elo. Mam problem z wpisami dns w dropped.pl. Domeny zarejestrowane w dropped. Serwery nazw to ns1.dropped.pl, ns2.dropped.pl. Zmieniłem rekord 'A' żeby wskazywał na ip mojego serwera www, zamiast na ich serwer dns jak to sobie dziwnie ustawiają standardowo reklamowo. W panelu w ustawieniach domen widnieje prawidlowy wpis rekordu 'A' - ok. Ja rozumiem ze sie czeka aż sie rozpropagują dnsy po sieci, ale żeby sie mogły rozpropagowac to muszą miec z czego. Dropped twierdzi ze ich serwery dns odświeżają się co 15 min. Wiec dlaczego jak pytam bezpośrednio ich serwer ns1.dropped.pl (212.91.6.36) to wciąz nie ma ustawionego rekordu 'A' tak jak go przypisałem w panelu? Od 37 godzin czekam i ja jestem cierpliwy ale to przesada jest. Takie rzeczy u innych trwają chyba ze 5 minut. Mam tez pytanie z ciekawosci, czy ktoś wie dlaczego we odpowiedziach ze whois serwery dns ns1.dropped.pl i ns2.dropped.pl mają adresy 212.91.6.33 i 212.91.7.33, a w odpowiedziach z dns (dig/host) serwery te mają adresy 212.91.6.36 i 212.91.7.38. Czy też macie podobnie z dns w dropped? Czy to standard w dropped?
 7. Dzięki za opinie. Może ktoś jeszcze się wypowie?? Czy ktoś uważa, że taka nazwa domeny "sama w sobie", jest dziś warta powiedzmy 400zł? Pierwsza myśl - tak/nie, z góry dzięki.
 8. Znajomy chce właśnie zrobić przelew z konta WBH do Inteligo, chce to zrobić przez internet będąc w USA. Wszystko spoko, oprócz tego że SMS z kodem potwierdzającym nie dochodzi do niego ,było wiele prób. Normalnie w Polsce ma sieć w ORANGE, ale w usa to obecnie sieć M1 łapie, no i telefon full działa, normalne sms'y dochodzą, nawet słane z bramek internetowych. Kod z banku potwierdzający transakcję niestety NIE. I tu teraz cieszę się ze mam inteligo, a tam zdrapki, a nie sms, w przeciwiństwie do tych co chwalili smsy. Taką zdrapkę mam zawsze przy sobie, tam gdzie prawko, dowód, i inne karty - no problem. Nawet mam na zapas kartę ze zdrapkami jak bym np zgubił portwel ze starą kartą to ją można anulowac w mig przez www, i już działać z nową. Telefon może się zgubić, zepsuć, rozładować, stracić zasięg, lub inne cuda jak we w/w przypadku. W przypadku kodów przez SMS transakcja jest zależna od jednoczesnego sprawnego działania obydwu sieci/systemów - internet oraz GSM.
 9. Witam, automatyzuj.pl Co o niej myślicie? Za ile sprzedał/a byś klientowi końcowemu? A może lepiej: poniżej jakiej kwoty byś nie sprzedał/a? Dziękuję.
 10. Omijał bym limity korzystając ze serwerów proxy. Poza tym www.who.is to pośrednia metoda, polecam whois na porcie 43 - wystarcza poniekąd.
×