Jump to content

dawlab

Użytkownik
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by dawlab

 1. Dzięki za wyczerpującą odpowiedź, na coś takiego właśnie liczyłem, przy kolejnych domenach wezmę sobie do serca Twoje uwagi .
 2. filmowaniedronami.pl Kupiłem, bo zauważyłem ciągle rosnącą popularność dronów, głównie w filmowaniu (imprez, nieruchomości etc.). Co myślicie o tej domenie? Jeśli można, to bardzo prosiłbym o podanie choć krótkiego wyjaśnienia, dlaczego np. jest beznadziejna. To moja pierwsza domena, w temacie siedzę od kilku dni. Nie wymyśliłem sobie, że będe milionerem po zakupie pierwszej domeny, chciałbym raczej dokładnie poznać i nauczyć się czegoś w tym temacie. Z góry dziękuję za wypowiedzi.
 3. dawlab

  Cześć!

  Najwyższa pora rozpocząć swoją przygodę z domenami! Już jakiś czas temu natkąłem się na temat zarbiania na domenach, ale jak to ja szybko odpowiedziałem sobie, że może to było dobre kilka lat temu, a teraz to wszystkie domeny są już zajęte, i tak na tym nie zarobię, bez sensu. Teraz (od nowego roku) staram się zmieniać postrzeganie pewnych rzeczy, bo będąc nastawionym do wszystkiego krytycznie, to nigdy nic nie osiągnę. Dopiero zaczynam, sporo czasu schodzi mi na czytanie tego forum, ale jedno już wiem - to kopalnia wiedzy. Pewnie wkrótce kupię jakieś domeny, całkiem możliwe,że nie będą to udane zakupy, ale przecież bez ryzyka i żadnego wysiłku nigdy nie osiąga się sukcesu, prawda? Pozdrawiam wszystkich i życzę udanych zakupów i sprzedaży
×