Jump to content

iCash

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

iCash last won the day on January 20 2017

iCash had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About iCash

 • Rank
  Nowy

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  60977215
 • Strona WWW
  https://icash.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem
 • Lokalizacja
  Serwis SMS Premium
 1. Drodzy Partnerzy! Mamy dla Was niespodziankę: od dzisiaj bazowa prowizja wynosi u nas 50%. Życzymy jak największych zysków!
 2. @cannot Niestety my tylko współpracujemy z serwisem a1x.pl, dlatego nie mamy możliwości natychmiastowego naprawienia takich błędów. Skontaktowaliśmy się jednak z obsługą kreatora i wykonają oni dokładne sprawdzenie mające na celu wyeliminować jakiekolwiek istniejące bugi. @Tobi Posiadamy API które opiera się o danych wysyłanych i zwracanych w formie JSON. Pod tym linkiem znajduje się nasza przykładowa bramka płatnicza. Więcej na temat API znajdzie Pan w Panelu Użytkownika, w sekcji Usługi. Oferujemy również możliwość stworzenia Landing Page w zaprzyjaźnionym serwisie a1x.pl
 3. @maryuse 1. Nie dawno wprowadzona usługa SMS MT powinna być jak najbardziej odpowiednia dla tego rozwiązania. 2. Tutaj myślę że byłaby możliwość implementacji pokrewnego rozwiązania. Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów.
 4. @cannot Informacje o błędzie przekazaliśmy już do serwisu a1x.pl Dziękujemy za poinformowanie o nim, a Pańską sugestię dotyczącą programu partnerskiego weźmiemy pod uwagę.
 5. Chciałbyś uruchomić własną usługę SMS MT? Od dzisiaj możesz tego dokonać tego z iCash.pl! SMS MT to usługa subskrypcyjna. Klient zapisuje się na usługę i cyklicznie otrzymuje płatne wiadomości o wybranej przez Ciebie treści. Żeby założyć taką usługę, wystarczy wysłać wniosek w naszym panelu.
 6. @kacperinjo SMS Premium to program, który na pewno warto wprowadzić do twojego serwisu. Dodanie takiej możliwości, zdecydowanie powiększy twoje zyski ze strony. Zapraszamy więc do skorzystania z naszych usług. Nasz support pomoże ci zaimplementować obsługę SMS Premium na twoim forum. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę oraz poprzez kontakt drogą mailową
 7. Drodzy Partnerzy! Nawiązaliśmy współpracę z kreatorem stron a1x.pl. Na tej platformie możecie za darmo łatwo stworzyć w kilka minut swoją własną stronę i zintegrować ją z naszym api. Na kreator możecie się dostać poprzez menu Usługi -> Kreator Landing Page. Życzymy wysokich zarobków!
 8. Drodzy Użytkownicy! Od dzisiaj w serwisie iCash.pl można rozliczać się nie tylko przelewem na konto bankowe, lecz również w postaci zasilenia portfela bitcoinowego oraz przekazem pocztowym, prosto do domu! Szczegóły znajdziecie w zakładce płatności. Życzymy jak najwyższych zarobków!
 9. iCash.pl - Zarabiaj na mikropłatnościach SMS Premium! Witamy serdecznie! Serdecznie zapraszamy do zarejestrowania się w iCash.pl - serwisie obsługującym mikropłatności SMS Premium! Chciałbyś zmonetyzować swoją ofertę? Płatność przy pomocy SMS-ów premium to najszybsza i najprostsza metoda! Zapewniamy całą gamę stawek od 50 groszy po 25 złotych netto, wysokie prowizje oraz skuteczne rozwiązania techniczne. W przeciwieństwie do innych sieci nie przetrzymujemy Twoich pieniędzy - w każdej chwili możesz wypłacić nawet 90% aktualnie zdobytych środków! Nie posiadasz działalności gospodarczej? Nic nie szkodzi! Rozliczamy się przy pomocy zwykłych rachunków, jak również faktur VAT. Do każdego naszego klienta podchodzimy elastycznie i indywidualnie! Nie wymagamy też żadnych zbędnych formalności. Wystarczy, że się zarejestrujesz i od razu możesz zacząć zarabiać! Prawda, że proste? Cenimy kontakt z każdym Partnerem, więc nie wahajcie się do nas napisać: Email: wspolpraca@icash.pl Telefon: 58 776 40 25 Skype: iCash pl GG: 60977215
×