Skocz do zawartości

Uzytkownik_z_Ire

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Uzytkownik_z_Ire

 • Tytuł
  Nowy
 1. Uzytkownik_z_Ire

  Telewizja.ie

  Z doświadczenia własnego najlepiej się pisze, co nie?
 2. Uzytkownik_z_Ire

  Telewizja.ie

  Jaki dureń. xD Specjalnie dla ciebie cepie jeszcze raz napiszę, żebyś zrozumiał. Chciałem wiedzieć jaka jest wartość i dlaczego właśnie tak, a nie inaczej. Napisać możesz sobie cokolwiek, wartość dla mnie ma kwota z informacją dlaczego - i z tym nie mam żadnego problemu. Problem stanowią durnie tacy jak ty i ten od pierwszego postu.
 3. Uzytkownik_z_Ire

  Telewizja.ie

  Ojejku. I co teraz, panie case? Wiesz, że ja nie spodziewałem się kokosów, szybkich milionów na koncie lub tym podobnych rzeczy? Nie szukałem kwot xx.xxx. Raczej myślałem o tym, że któryś z handlujących "polską tv" mógłbym sobie wykorzystać taki łatwy adres podpinając pod prowadzoną już swoją działalność. W tej chwili trochę unikalnych użytkowników wchodzi pod ten adres, no i myślę, że łatwiej byłoby zapamiętać adres telewizja.ie niż np. sat-anteny-instalacja.ie czy jakieś tego typu, pod którymi obecnie działają dotychczasowi handlarze. Chciałem sprawdzić czy takie coś ma jakąś wartość pytając was, bardziej doświadczonych.
 4. Uzytkownik_z_Ire

  Telewizja.ie

  Między "wiem, że potrzebują" a chęcią udostępnienia im danej usługi lub produktu jest granica, której nie przekroczę, ponieważ nie chcę się tym zajmować. Jeśli domena jest warta zero, to po prostu będzie sobie ze mną nieużywana i tyle. Może ktoś się kiedyś skusi. A jeśli nie, to nie. Dziękuję za wszelkie uwagi merytoryczne.
 5. Uzytkownik_z_Ire

  Telewizja.ie

  Sprzedaż domen .IE była do grudnia 2016 zabroniona, więc tak ogólnie ciężko podać jakieś przykłady z tego rynku.
 6. Uzytkownik_z_Ire

  Telewizja.ie

  Mistrzu, case jest taki, że na kilka odpowiedzi mamy tylko dwie osoby, które spróbowały wytłumaczyć swoje zdanie. Ja to mam generalnie gdzieś, nie zbiednieje od wydania 5e na domenę. Serio, dasz wiarę? Jeśli ta domena jest nic nie warta to jej nie odnowię i tyle. Nie rzucam się, bo mi ktoś powiedział, że domena jest nic nie warta tylko rzucam się, że pierwsze wpisy były typowymi forumowymi glupiomdrościami. Rozumiesz?
 7. Uzytkownik_z_Ire

  Telewizja.ie

  Na szybko najstarsza polska strona gazeta.ie oraz apteka.ie, polskaprzychodnia.ie, ksiazki.ie
 8. Uzytkownik_z_Ire

  Telewizja.ie

  Już tłumaczę dlaczego. Jeszcze do niedawna rejestrowanie domen IE było bardzo restrykcyjne. Trzeba było między innymi pisać claim to the name letter. Teraz niby też trzeba, ale już wystarczy jedno ogólne zdanie, a od marca claim to the name bedzie zlikwidowany zupełnie. Być może to odstraszało potencjalnych nabywców. Być może nie zwrócili uwagi na tę domenę. Bardzo dużo mamy tutaj polskich biznesów pod jakimiś mega dziwnymi adresami, które nikomu nic nie mówią, gdzie dostępne są od ręki dużo prostsze do zapamiętania i ciekawsze adresy.
 9. Uzytkownik_z_Ire

  Telewizja.ie

  Tak. Polskich instalatorów anten, polskich dostawców wszelkiej maści android boxow z załadowanymi rapidami i innymi iptv, magików, którzy potrafią ustawić dekodery, na których można ustawić card sharing. Tak, Polacy w Irlandii szukaja polskich produktów i usług na domenach .IE.
 10. Uzytkownik_z_Ire

  Telewizja.ie

  Kolejny mądrala. Ja zrozumiałem jego przekaz, pytam dlaczego on tak uważa. Rozumiesz? Dlaczego obaj uważacie, że jest nic nie warta? To ja może powiem od siebie dlaczego uważam inaczej. Codziennie na forach i grupach Polaków mieszkających w Irlandii pojawia się pytanie: "jaką Polska tv polecacie?" // "gdzie za darmo obejrzę to lub tamto" etc. Bardzo dobrze mają się również wszelkiej maści handlarze bardziej lub mniej legalnym dostępem do telewizji satelitarnej oraz iptv. Reklamują się w różnych miejscach, starają się podbierać sobie klientów itd. No i taka domena mogłaby im pomóc, tak myślę. Rozumiesz? A teraz któryś z was powie dlaczego myśli inaczej, czy tylko dziecinne "ile straciłeś?"?
 11. Uzytkownik_z_Ire

  Telewizja.ie

  Straciłeś? Dlaczego tak uważasz?
 12. Uzytkownik_z_Ire

  Telewizja.ie

  Telewizja.ie Cześć, Proszę o wycenę domeny telewizja.ie Z góry dziękuję.
×