Jump to content
Sign in to follow this  
Merkury

wiertarkielektryczne.pl ekologicznenawozy.pl kauczuknaturalny.pl

Recommended Posts

wiertarkielektryczne.pl

ekologicznenawozy.pl

kauczuknaturalny.pl

 

Witam was wszystkich co myślicie o tych domenach

jakie ceny można by było spróbować ustawić KT, zastanawiam się i już sam nie wiem w końcu ?

jestem bardzo ciekaw waszych opinii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikt Ci nie chce pomóc to ja się wypowiem :) Według mnie jedne z lepszych domen dodane tutaj do wyceny ostatnio. Niech nie zwiedzie Cię nie największa liczba wyników w google. Moim zdaniem wszystkie trzy są bardzo ładne, można nawet powiedzieć, że niszowe. Pod wiertarkielektryczne.pl można zawsze jakiś pp uruchomić i może trochę grosza zarobi. Napisz mniej więcej na ile je wyceniasz to ja dodam też swoją osobista wycenę, tzn za ile minimalnie bym oddał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie dziękuję wam bardzo za wasze wypowiedzi

Yaneek tobię się one podobają i że są jedne z lepszych domen ostatnio dodanych do wyceny

A Dla ciebie Cannot że najwyżej są warte po kilka stów

-Może któryś z producentów wiertarek by się pokusił lub dystrybutorzy takiego sprzętu wydaje się że jak ktoś zajmuje się tymi sprzętami to raczej nie jest biedny

- Nawozy wydaje się że to duża branża , a Ekologia w modzie , ludzie mają dość Chemii na której rośnie żywność

- Ostatnimi czasy kauczuk jest produkowany na potęgę ponieważ masę rzeczy się z niego wyrabia

Czy może te argumenty coś przemawiają czy jednak niedużo w niosą że była by możliwość wyciągnięcia z nich więcej niż po kilka stów jak myślicie panowie ?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak widać doskonale czujesz ich wartość więc proponuje je potrzymać jakiś czas i zapewne 1 z 3 powinna trafić do KK.

Na moje oko do średniego XXXX.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikt Ci nie chce pomóc to ja się wypowiem :) Według mnie jedne z lepszych domen dodane tutaj do wyceny ostatnio. Niech nie zwiedzie Cię nie największa liczba wyników w google. Moim zdaniem wszystkie trzy są bardzo ładne, można nawet powiedzieć, że niszowe. Pod wiertarkielektryczne.pl można zawsze jakiś pp uruchomić i może trochę grosza zarobi. Napisz mniej więcej na ile je wyceniasz to ja dodam też swoją osobista wycenę, tzn za ile minimalnie bym oddał.

Jak widać rozbieżność jest niezła :) może wszystkie trzy po 1800 netto ?

, więc za ile byś minimalnie oddał ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem Ci tak, że według mnie te domeny zyskają jeszcze na wartości. Np. nawozy ekologiczne jak będą obowiązkowe dla sadowników i rolników. Podobnie z kauczukiem, będzie zyskiwał na popularności. Zarejestrowałeś czy tam odkupiłeś peelki i ok. Teraz muszą przyjść inne dobre istoty boskie, powykupować resztę końcówek i Twoja wtedy będzie najlepsza. :D Na ten moment jakbyś puścił je na aukcji to myślę, że niskie-średnie xxx to będzie dla nich max. Jak masz środki i nie spieszy Ci się ze sprzedażą to przedłuż jeszcze o rok i będziesz miał komfort i możesz sobie czekać. Ja tak robię. Staram się opłacać domeny na dwa-trzy lata do przodu. Każdy potencjalny kupiec dowie się, że jest dla Ciebie wartościowa i może ją sobie dopiero przejąć po 3 latach :) Wiadomo, każdy podchodzi inaczej do biznesu i do domen też. Jedni mają po kilka set albo kilka tysięcy domen i nie zawsze są na plusie. A w biznesie chyba jednak o to chodzi żeby być, no chyba, że to pasja albo nałóg. No to wtedy kaplica. Każdy ma swoje odczucia, swoją wycenę, więc się przekonasz jak sprzedasz. :) Ja bym nie oddał dwóch pierwszych poniżej 2 tys netto a 3 poniżej 2,5 - 3 tys netto. Możliwe, że na ten moment tyle nie są warte ale według mnie będą. Powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie wiertarki są elektryczne - bynajmniej ja nie widziałem wiertarek spalinowych.

Do kauczuku nie widzę raczej jakiegoś większego komercyjnego zastosowania.

Jedynie jeśli chodzi o nawozy to jest cień szansy na dobrą sprzedaż.

 

 

Moim zdaniem domeny nie nadają się do tworzenia serwisów głównych, firmowych lub sklepów, ale bardzo dobrze nadają się na blogi zapleczowe lub małe strony typu landing page promujące dany bardzo niszowy produkt.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuje wam panowie więc suma sumarum biorąc pod uwagę wasze wypowiedzi wystawie za około 2 tyś i powyżej 2 tyś:brutto

Pozdrowionka powodzenia w sprzedażach !!! dziękuję :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×