Skocz do zawartości

ParkingCrew zarobki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

vul

vul

Nadworny Badacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1968 postów

U mnie jest podobnie po powrocie jak przedtem. Byłem na DS niecałe dwa dni to może nikt z PC nie zauważył ucieczki :P

A wracając do Rookmedia to wypełniłem ~10 dni temu formularz zgłoszeniowy i dopiero wczoraj dostałem odpowiedź, że konto zostało pomyślnie zweryfikowane i zapraszają :P

Reasumując: nie mam gdzie iść :(

Ekspert

Ekspert
  • Advert

zibero

zibero

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów

Spróbujcie Uniregistry.com

vul

vul

Nadworny Badacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1968 postów

Spróbujcie Uniregistry.com

Możesz podesłać mi na @ lub tutaj screen'y z panelu jak to wygląda "od kuchni" i ew. kilka layoutów?

tmi

tmi

Uzależniony

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów

U mnie znowu clawback w PC -$800. Podobno maja jakiegoś bota co im wyklikuje od kilku miesięcy i próbują rozwiązać ten problem :D

vul

vul

Nadworny Badacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1968 postów

Jakbym miał clawbacki na poziomie -$800 to sam bym tego bota po nocach szukał :D

jacek1337

jacek1337

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów

tmi, pamiętam jakiś czas temu (może kilka lat wstecz) w którymś temacie o parkowaniu mówiłeś o ruchu/zarobkach w stosunku do pory roku, wakacje z reguły są słabszym okresem na parkingu (chyba że mamy same turystyczne domeny) wiadomo ludzie mają urlopy, wyjazdy, nie siedzą tyle w domu, lepsze statystyki z tego co widzę od kilku lat zawsze są w okresach gdy ludzie siedzą w domach od jesieni do wczesnej wiosny, przynajmniej ja tak to widzę, więc może zanim pogrzebiemy PC to poczekajmy jeszcze +/- 2-3mc i zobaczymy czy coś się ruszy. I tak niestety nie mamy póki co lepszej alternatywy, no chyba że w końcu zrobisz własny parking ;) Myślę że ludzie z forum nawet kosztem trochę niższych zarobków woleli by parkować domeny w firmie bardziej im 'znanej'.

tmi

tmi

Uzależniony

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów

Wakacje to okres posuchy, wiadomo. Jednak kwestie clawbacków to inna sprawa. Ciężkie do udowodnienia, podobnie jak zarobki na parkingu. 

jacek1337

jacek1337

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów

Na nameprosie też dużo ludzi narzeka od kilku miesięcy na clawbacki, więc pc ma pewnie jakiś problem ze sztucznym nabijaniem ruchu i sobie 'odciąga' należne, ale tak jak mówisz nie idzie tego udowodnić, może sobie chcą odrobić procent z zakupu ND ;)

mindryl

mindryl

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 586 postów

Po jakim czasie dostaliście akcept do parkingu w Uniregistry?, bo domyslnie jest on zablokowny. I ile domen mieliscie dodane?

zibero

zibero

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów

Kiedyś był z tym większy problem, teraz moim zdaniem przy dowolnej ilości domen akceptują po 1-2 dniach.

tmi

tmi

Uzależniony

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów

Rookmedia to najgorszy parking jaki istnieje. Podejrzanie liczą zarobki. Support robi ownershipy po tygodniu. Nie dostałem wypłaty za poprzedni miesiąc mimo że wg supportu powinienem dostać. Jak zapytałem co z wypłatą support milczy już jakiś tydzień. 

Absolutnie nie polecam. Wg mnie kantują i olewają.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych