Jump to content
 • Najnowsze posty na forum

  • tak, to ciekawe, dla przykładu podam inną domenę:   domosfera.pl http://domosfera.pl   która przekierowuje na: http://ladnydom.pl/wnetrza   oczywiście takich przekierowań jest masa, ale z tego co pamiętam, kiedyś to był indywidualny serwis http://www.domosfera.pl/wnetrza/0,0.html   Wygląda na to, że domena jest stosowana czysto technicznie
  • Ja mysle, ze poprostu chca budowac jeden spojny brand Super Express. A podroze.pl traktuja jako zrodlo trafficu. Moze nie moga sie dogadac co do formy projektu podroze.pl i poki co przekierowuja? Moze z kolegow pracuje dla Super Expressu albo ma tam znajomych, i pomoze to wyjasnic?
  • Tak jak juz wczesniej mowilem. Dla Domeniacza, jesli ktos uwaza go za pieniacza i impertynenta, to jest "prymitywem z dolnej polki" i "moim asystentem".   Domeniacz, jeszcze raz, bo widze, ze ciezko ci to strawic: Ani FlashT ani Czyzis nie sa moimi asystentami. Moi asystenci, tak jak mowilem wypowiadaja sie w moim imieniu z z mojego konta (Alexis). Ja nie mam potrzeby zakladania albo uzywania innych kont, bo w przeciwienstwie do ciebie nie zostalem uprzednio zbanowany, i utrzymuje swoja reputacje.   Asystentow uzywam jako outsourcingu ze wzgledow wydajnosciowych, szczegolnie na polskim rynku, ktory stanowi dla mnie conajwyzej 1% mojego globalnego rynku. Chyba nie sadzisz, ze osobiscie poswiecalbym ci swoj czas? Ten post na przyklad zostal napisany w moim imieniu przez asystenta.
  • Od początku 2017 roku, ZPR Media przekierowuje domenę podroze.pl na podroze.se.pl Pomijam fakt, że nie mają IDN'a. Ale jaki sens ma taki zabieg, poza wykazaniem dodatkowego ruchu na adresie Super Expressu?
  • Proszę mnie do tego nie mieszać.
  • Napisz że €1K, jeśli dzięki temu poczujesz się lepiej    Pomimo iż wciąż odgrzewasz tego samego kotleta pozostaje to bez jakiegokolwiek oddzewu. Dzięki mojej poradzie może uzyskasz w tej kwestii jakiś postęp. Atmosferę może podgrzewać również @Czyzis albo i nowy (choć równie skromny) nabytek w dziale asystentów - @FlashT Ale z racji tego iż odgrzewane kotlety to niewątpliwie Twoja specjalność, nie powiem abym był jakoś szczególnie zaskoczony tym faktem. Wobec tego pod każdym moim postem możesz pisać o tym €1K, zapewne będzie to mniej uciążliwe niż Twoje filmiki. Tyle iż szansa złapania jakiegoś leszcza spadnie do zera. A to z kolei może znacząco wpłynąć na Twoje dochody, zwłaszcza iż mówimy o 35% udziale.   Pewnie też spodziewałeś się ogromnych oklasków i uznania po odkryciu czegoś tak niesamowitego jak baza WHOIS. Być może wreszcie po 23 latach to niezwykle znaczące odkrycie zmieni Twoje życie na lepsze.   Coś wspominałeś również o trolowaniu, tylko nicki Ci się pomyliły:    
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Member Statistics

  • Total Members
   18514
  • Most Online
   20372

  Newest Member
  Fabciu
  Joined
×