Skocz do zawartości

ParkingCrew a Aftermarket

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

janusz_biznesu

janusz_biznesu

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Witam

Najpierw zarejestrowałem się na aftermarket. Później stworzyłem konto na ParkingCrew i powiązałem je z AM. Na PC zaparkowałem domeny, DNSy już się zdążyły odświeżyć. I teraz mam pytanie.

Jak zrobić tak, aby te zaparkowane domeny przez PC wyświetlały się na AM? 

Czy to powinno z automatu się pokazywać, czy jeśli parkowałem przez PC, to do konta w AM muszę domeny wstawiać ręcznie? A jeśli tak, to w jaki sposób? 

Trzecie pytanie, to czy mogę jednocześnie te domeny mogą być zaparkowane i zbierać jakieś tam grosze z reklam oraz być wystawione na sprzedaż na AM?

Troszkę zielony jestem w temacie domen itp., więc wszelkie porady mile widziane :)

Ekspert

Ekspert
  • Advert

BigDomains

BigDomains

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów

nie parkuje, wiec na pytania dot. parkingu ci nie odpowiem, natomiast na pyt. 3 juz tak. tak, mozesz parkowac domeny i jednoczesnie sprzedawac je na aftermarket - wystarczy, ze dnsy beda parkingu i domena dodana do konta parkingowego, a w aftermarket bedzie ona wystawiona na sprzedaz.

wtedy po wejsciu na strone zobaczysz parking, jednak wyszukujac domeny na gieldzie - np. przegladajac kategorie lub korzystajac z wyszukiwarki - znajdziesz, czy raczej potencjalny kupujacy znajdzie, twoja domene.

janusz_biznesu

janusz_biznesu

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Super, dzięki za wyjaśnienie :) 

piranha

piranha

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 901 postów

.. mozesz parkowac domeny i jednoczesnie sprzedawac je na aftermarket - wystarczy, ze dnsy beda parkingu i domena dodana do konta parkingowego, a w aftermarket bedzie ona wystawiona na sprzedaz.

wtedy po wejsciu na strone zobaczysz parking, jednak wyszukujac domeny na gieldzie - np. przegladajac kategorie lub korzystajac z wyszukiwarki - znajdziesz, czy raczej potencjalny kupujacy znajdzie, twoja domene.

Mało tego w ustawieniach na PC możesz tak ustawic że link "kup tę domenę" będzie kierował bezpośrednio na Aftermarket do domeny na giełdzie tam

::: moje domeny na aftermarket::: 

:::: złap domene:::: programy partnerskie ::: 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych