Jump to content
css

wiznk.es

Recommended Posts

wiznk.es

2 zarabiające domeny z ruchem

 

Dzień dobry,

Mam na sprzedaż literówki serwisu "wizink_es" --> " wiznk_es" i

Domeny nie mają jeszcze roku, nie są zbanowane, itp. Wciąż zarabiają. Tematyka - karty kredytowe.

Cena za obie to 2300 pln (mogę jeszcze ciut opuścić, ale nie wiele)

Nie ukrywam, że zależy mi na czasie, i pieniądzach i tylko dlatego zdecydowałem się je sprzedać, dodatkowo po zaniżonej cenie. Gdyby transakcja doszła do skutku, to prosiłbym o (w miarę możliwości) szybką wpłatę najlepiej na moje konto w ING przez jakieś szybkie/natychmiastowe płatności. Są one dodatkowo płatne, więc kupujący odliczyłby sobie od ceny zakupu tą kwotę. Chodzi o to żebym miał pieniądze na koncie w ING w poniedziałek lub ewentualnie we wtorek (najlepiej w poniedziałek). Domeny są w OVH, DNS'y kierują na PC i są dodane jako zewnętrzne do AM.

PS. Niestety nie mogę umieścić obu tych domen w jednym ogłoszeniu ze względu na regulamin Di.pl (dopiero po upływie 90 dni można dać ogłoszenie z tą samą domeną).  Dlatego proszę wejść na mój poprzedni, sobotni post w dziale "domeny z ruchem" dotyczący domeny WZINK ES. Oczywiście podana tam cena jest od tej chwili obniżona do 1200 pln, a ogłoszenie ciągle jest aktualne. Proszę też się nie obawiać - ta domena nie została sprzedana i jest wciąż w moim portfolio (tu można to sprawdzić - dominios.es). Napisałem pod ogłoszeniem "nieaktualne" ponieważ przez chwilę miałem wątpliwości czy ją sprzedać...

PS2. Oferta będzie ważna tylko do środy 9 sierpnia.
Pozdrawiam i Zapraszam :-)

Statystyki:

WIZNK ES:

https://iv.pl/images/81531439898384089930.png

https://iv.pl/images/97015102718339747062.png

https://iv.pl/images/79555322693804546060.png

https://iv.pl/images/49183012840231370013.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podbijam.

Być może niezbyt trafnie się wyraziłem w ogłoszeniu... Wyjaśniam więc:  osoby chcące przeprowadzić bezpieczną transakcję przez giełdę Aftermarket też jak najbardziej mogą kupić. Ten szybki przelew bezpośrednio na konto bankowe to była jedynie prośba/sugestia. Ale w żadnym wypadku nie jest to żaden wymóg!

 

Natomiast tak jak napisałem wyżej: ceny są do negocjacji a ogłoszenie będzie ważne tylko do najbliższej środy. To naprawdę okazja. Nie często tutaj trafiają na sprzedaż domeny o takich zarobkach i w takich cenach. Obie mniej więcej srednio dają 30 $ miesięcznego zysku każda. Kiedy pomnożyć to do 12 miesięcy wyjdzie +- 360$ rocznie każda, czyli razem obydwie dadzą średnio około 60$ miesięcznie a w przeciągu roku 720 $. Zaś 720$ (licząc po niskim kursie dolara, np. 3,60 pln) da nam rocznie z tych dwóch domen około 2600 pln a miesięcznie 216 pln, miesiąc w miesiąc. To naprawdę atrakcyjna oferta. Gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości/pytania proszę od razu pytać - odpowiem na każde. Dziś jestem cały czas w domu przy komputerze.

Ps. przy zakupie obu domen razem obniżam cenę do 2150 pln

Zapraszam

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×