Jump to content
 • Najnowsze posty na forum

  • Przykład 2 : jest sobie pieniacz który zarzeka się, że ma zwrot x10 rok do roku na portfolio domenowym i poszukuje dużego kapitału idącego w miliony, po chwilowych pyskówkach okazuje się, że ma x10 ale na pojedyńczych domenach... finalnie zapewne okaże się że na pojedyńczej a ogólnie jest w plecy. Oczywista oczywistość z czym mamy doczynienia.
  • Udało się ustalić pod jaką Spółką działa Pan Rafael Badziag - wypowiadający się pod nickiem @Alexis   KRS: 0000797760 Nazwa spółki: BILLION DOLLAR ENTERPRISES POLAND SP. Z O.O. Data rejestracji: 1 sierpień 2019 Kapitał założycielski: 6 tysięcy złotych  Ilość wspólników: 6-u Ilość udziałów Pana Badziaga: 35%   Warto tutaj wskazać wypowiedź samego Pana Badziaga: "spolke o takim kapitale zakladowym trudno nazwac spolka" Można by dodać żartobliwie, iż takie udziały trudno nazwać udziałami a 2,100 zł kapitału założycielskiego kapitałem   Udało się również ustalić iż: Pan Badziag zamieścił na polskim wydaniu swojej książki następującą informację "Nr.1 w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Brazylii, Niemczech..." Podobna informacja została zamieszczona również na stronie autora. Zobaczymy czy Amazon.com, Inc. potwierdzi te rewelacje czy też okażą się prymitywnym oszustwem.   Natomiast urzekła mnie recenzja na Amazon UK a szczególnie ostatnie zdanie      
  • Czy dostaliście w ostatnim czasie wezwanie z Urzędu Skarbowego w związku z czynnościami sprawdzającymi w zakresie VAT?   Ja dostałem takie wezwanie i miałem dostarczyć dokumenty za sierpień 2018 i luty 2019. W tych miesiącach wystawiłem tylko jedną fakturą za sprzedaż dla Aftermarketu (USA) i miałem jedną fakturę za zakup/przedłużenie domen z Aftermarketu (Cypr), więc VAT-u nie zapłaciłem i nie miałem zwrotu. Urzędnik powiedział, że to inny urząd prosił o te dokumenty. Więc nasuwa mi się myśl - że to Aftermarket jest kontrolowany. Pytanie tylko czy inni użytkownicy tej giełdy domen dostali również podobne wezwania?
  • Ciekawy wątek sobie wybrałeś na miłe dołączanie.
  • @Kangur Twoje interpretacje są zadziwiające. Podam Ci prosty przykład dlaczego jesteś w błędzie i dlaczego przytoczony przez Ciebie przykład ma się nijak do wydawanych przez Sąd wyroków.   Powołałeś się na link, gdzie stwierdzono iż oszustwo ma miejsce tylko wtedy, jeśli nie miałeś zamiaru wywiązać się z umowy.   Przykład: Przestępca tworzący sztabę złota którą chce następnie sprzedać na rynku.  Jednakże prawdziwym złotem jest tylko cienka wartstwa naniesiona na stop metali o tej samej wadze co wspomniana sztabka złota. Zgodnie z przytoczonym zapisem nie ma mowy o oszustwie, albowiem przestępca wywiąże się z umowy sprzedaży i nie udowodnisz mu iż nie miał takiego zamiaru.   Natomiast w tym przypadku oszustwem jest wprowadzenie klienta w przekonanie iż ma doczynienia ze szczerym złotem pomimo iż rzeczywistość jest zupełnie inna. Czym doprowadzasz do niekorzystnego dysponowania majątkiem nabywcy. Czy mając to na uwadze dalej jesteś przekonany co do niewinności przestępcy powołującego się na przytoczony przez Ciebie zapis ?   Tak więc nie szukaj poparcia dla własnych interpretacji w sieci a zwróć się o nie do prawnika podając konkretną sytuację.    
  • sj.pl   Do ceny opcji należy doliczyć koszt odnowienia 40 zł netto, ceny netto:   roma.pl 40 kaszmir.pl 30 provita.pl 30 maszynylesne.pl 30 klodki.pl 40 gps.pl 40 turkus.pl 40 rej.pl 60 sj.pl 80 printer.pl 50 czyszczenie.pl 40 logistyka24.pl 40 poligrafia24.pl 30 land.pl 50 chic.pl 50 pirotechnika.pl 50 bama.pl 50 przysmak.pl 50 farbyproszkowe.pl 40 obrobkametali.pl 40 pasy.pl 50 agrochemia.pl 50 restrukturyzacja.pl 70 deptak.pl 50 sign.pl 70 studnia.pl 70 spinning.pl 30 hamak.pl 40 oliwka.pl 40
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Member Statistics

  • Total Members
   18505
  • Most Online
   20372

  Newest Member
  prawnik
  Joined
×