Jump to content
  • Najnowsze posty na forum

• ja tylko w kwestii formalnej - powinno byc: przekierowanie
    • w takim razie podpowiedź: ROT-13
    • Nie martw się epson. Zdecydowana większość ludzi poprostu nie chce albo nie jest w stanie zapłacić ceny, którą trzeba zapłacić za sukces. I nie mówię tu bynajmniej o cenie książki   Poza tym, ciągle podkreślam, że odległość między ignorancją a wiedzą jest znacznie mniejsza niż odległość między wiedzą a działaniem. Przeczytanie książki Jordana z pewnością pomoże Ci wprowadzić swoją grę na wyższy poziom, ale jeśli myślisz, że sama wiedza wystarczy by stać się najlepszym koszykarzem wszechczasów, to pewnie wierzysz też w mikołaja. Od wiedzy jeszcze jest DŁUUUGA droga do praktyki, a jeszcze dłuższa do mistrzostwa. Nie wystarczy wiedzieć, trzeba działać! I tutaj większość ludzi polega, bo myślą, że dostaną magiczną pigułkę, która w mgnieniu oka i bez ich wysiłku zrobi z nich miliardera.
    • Spora część z tych sprzedaży wygląda jak chęć przetransferowania pieniędzy i zrobienie sobie kosztów by obniżyć podatek   Co do sedna sprawy - ciężko o jednoznaczne wnioski. Na tej liście (mocno niepełnej, to trzeba zaznaczyć) są domeny, które na pewno pomogły w rozwoju biznesu, a są też i takie, które ktoś kupił bez większego pomysłu, pewnie bardziej jako kapitał na przyszłość.   Ja od zawsze powtarzam, że to nie cena domeny jest problemem. Ostatnio byłem w szoku jak znajomy kupił do firmy drukarkę za 15k. Naprawdę bardzo wiele osób/firm jest w stanie bez mrugnięcia okiem zapłacić za różne rzeczy pięciocyfrowe kwoty, o ile widzą w tym sens. Domeny dzisiaj nie są takie "sexi", bo sama domena niewiele znaczy. Zakup domeny to zawsze musi być początek większej inwestycji. A ci, którzy mają już duże pieniądze, nie chcą za bardzo wchodzić w nowe projekty, wolą się skupić na tym co już prowadzą. Jakby przykładowo pod stroną lampa.pl działał prężnie sklep z oświetleniem, to cena za domenę (ze sklepem) od razu wbiłaby się do top3 tej listy 
    • Dzięki, ale już sobie z tym poradziłem.
    • Ale to jest wiedza, którą można znaleźć wpisując to w google, nie potrzeba na to 12 lat nauki języka angielskiego z native`m
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18432
    • Most Online
      20372

Newest Member
    Lides