Jump to content
Sign in to follow this  
zabaco

marionetka.pl

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Najnowsze posty na forum

• dupy.dev   Namecheap marketplace: https://www.namecheap.com/domains/marketplace/listing/83335380/
    • Juz jestes na dobrym tropie. Reszte masz w ksiazce...
    • Próbowałem słuchać wczoraj i dziś, ale mi nie działała. Ale nie będąc dryfterem nie poddałem się i odtworzyłem w końcu na telefonie. ;-) I masz rację, usłyszałem pewną różnicę między miliarderami a "resztą", tj. upór w dążeniu do celu. Wiele osób na pewnym etapie się zatrzymuje, a są tacy, którzy uparcie drążą. Ale nadal obstaję przy swoim - w dużej mierze od przypadku zależy, czy dowiercą się do kopalni złota, czy do własnej zguby. ;-)
    • Ja mysle, ze najgorszy jest duposcisk i zawisc wobec ludzi, ktorzy w zyciu cos osiagneli. To jest wyraz kompleksow zawistnika i jeden z glownych powodow jego miernosci.   Prosilem cie wielokrotnie, ze jak masz cos do mnie, zeby to wyjasnic na privie albo w jakiejs osobistej rozmowie, bo nie rozumiem twojej irracjonalnej wrogosci wobec mnie jeszcze ZANIM sie wogole spotkalismy i od tamtego czasu regularnych prob dewaluowania mnie na tym forum. Jesli masz cos do mnie, to wyjasnijmy to miedzy soba, ok? Wyslalem ci prosbe o tel na priva, zadzwonie jak trzeba. w twoich rekach lezy co z tym zrobisz.   Tutaj dla wszystkich zawistnikow: Dlaczego Zawisc nie poplaca. Zapraszam:  
    • Śledząc ten wątek, należałoby się poważnie zastanowić nad tym co jest tak naprawdę gorsze, funkcjonowanie w życiu codziennym jako "biznesowa miernota", pozostając jednak przy zdrowych zmysłach,                                                            czy będąc "milionerem" z paranoidalną osobowością gwiazdy ?
    • proponuje przeczytac na ten temat w ksiazce, a pozniej to komentowac, ok? bo znowu musze sie tlumaczyc z niewiedzy albo domnieman innych...   ja nic na to nie poradze, ze reprezentujesz inne poglady niz miliarderzy. to nie jest moja wina, naprawde. wszystko co moglem zrobic to napisac ksiazke o tym, jakie oni poglady reprezentuja. co z tym zrobisz, to nalezy do ciebie. sorry.   co do milionera: objektywnie rzecz biorac, dolarowi milionerzy to biznesowi przecietniacy. w USA co drugi przedsiebiorca, ktory utrzyma sie w biznesie przez 5 lat jest dolarowym milionerem. sam siebie uwazam za raczej przecietnego przedsiebiorce i to jeden z powodow, dlaczego siegnalem po miliarderow, zeby to zmienic, bo ksiazki o milionerach mnie dalej nie zaprowadza. Posluchaj naprawde tej audycji w Trojce, tam wiecej na ten temat mowie, z przykladami, ktore cie zaskocza, byc moze nawet zaszokuja.   Albo obejrzyj to:   Notabene: Ja nigdzie nie twierdze ze kazdy moze albo powinien byc miliarderem. Ja nie jestem kaznodzieja piszacym ludziom jak maja zyc albo co myslec. Absolutnie nie! Ja tylko opisuje jak mysla i dzialaja miliarderzy, co jest potrzebne, by byc w stanie dzialac na tym poziomie w biznesie i miec tak ekstremalne wyniki. I jedno ci powiem: work/life balance do tego nie nalezy
    • dryfter, czyli jak rozumiem, człowiek bezwolny, niesiony przez życie siłami, których nie pojmuje milioner, czyli wg Ciebie (dwie strony wcześniej w tym wątku) "biznesowa miernota" no dziękuję za komplement ;-)
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18513
    • Most Online
      20372

Newest Member
    Fabciu