Jump to content
korneliusz.com

Nie można zakładać opcji na własne domeny!?!

Recommended Posts

Błąd: Opcja jest możliwa wyłącznie w stosunku do nazwy domeny, która w dacie zawarcia Umowy jest utrzymywana na rzecz osoby trzeciej (abonenta).

 

Czy takie utrudnienia nie są niezgodne z prawem konsumenta, bo ze zdrowym rozsądkiem na pewno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podejrzewam, że blokada może dotyczyć co najwyżej założenia opcji na ten sam kontakt na którym jest domena, albo też jest to jakiś problem po stronie AZ. Na pewno w Dropped da się założyć :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sylyx, czy nie możesz zalożyć opcji dla firmy Sylyx.com i po przejęciu dokonać cesji( nie jestem pewien czy MikeyCo miał to samo na myśli)? To jest legalne.

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podejrzewam, że blokada może dotyczyć co najwyżej założenia opcji na ten sam kontakt na którym jest domena, albo też jest to jakiś problem po stronie AZ. Na pewno w Dropped da się założyć :D

Jesteś pewien? NASK coś kombinuje i myślę, że to ma związek z obniżeniami cen za abonament.

Sylyx, czy nie możesz zalożyć opcji dla firmy Sylyx.com i po przejęciu dokonać cesji( nie jestem pewien czy MikeyCo miał to samo na myśli)? To jest legalne.

Spoko poradziłem sobie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jesteś pewien? NASK coś kombinuje i myślę, że to ma związek z obniżeniami cen za abonament.

Jeśli obniżą ceny odnowień to zabawa w "swoje opcje" nie będzie miała sensu. Czego sobie i Wam życzę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dziwne to, ale wystarczy przeciez 2 konto na kogos z rodziny ew calkiem lewe - zaraz po przechwyceniu przeniesc poprzez auth-info do odpowiedniego panelu takze wiele tym nie nawojują.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co z opcjami, które są już założone na własne domeny ? :)

Są. Prawo nie działa wstecz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a amnestia maturalna ? :)

Piszemy tu o poważnych sprawach a nie o pierdołach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak to wygląda z punktu widzenia prawa?

 

Co powoduje, że nie można ich rejestrować? Numer id abonenta czy co?

Edited by sylyx.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×