Jump to content
Sign in to follow this  
p0zer

[AfterMarket] transfer i ustawianie dnsów

Recommended Posts

Może to pytanie okaże się laickim, ale muszę zapytać, bo nie miałem jeszcze żadnej domeny w dropped (aftermarket).

Chciałbym przetransferować tam domenę i wystawić na sprzedaż. Tzn. byłaby widoczna jako domena do sprzedania, można byłoby składać oferty - ale dnsy ustawione byłyby na inny serwer, gdzie normalnie działałaby jakaś strona. Jest taka możliwość?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może to pytanie okaże się laickim, ale muszę zapytać, bo nie miałem jeszcze żadnej domeny w dropped (aftermarket).

Chciałbym przetransferować tam domenę i wystawić na sprzedaż. Tzn. byłaby widoczna jako domena do sprzedania, można byłoby składać oferty - ale dnsy ustawione byłyby na inny serwer, gdzie normalnie działałaby jakaś strona. Jest taka możliwość?

 

Jest taka możlwiość. Mało tego, ostatnio na dropped pojawiła się nawet mozliwość ustawiania poszczególnych rekordów dns. Czyli mozna np. przekierować pocztę na inny serwer a stronę www na inny.

 

Edit:

http://blog.dropped.pl/2009/wlasne-wpisy-dns/

Edited by Grzesiek86

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja własnie mam problem, bo mam domenę judogi.pl, która po wpisaniu w okno przeglądarki wyświetla prawidłowo jej zawartość, ale jak już wpiszesz www.judogi.pl, to przerzuca na aftermarket.

Oczywiście chciałbym, żeby domena była wystawiona na sprzedaż, ale wolałbym, żeby na AM przechodziło z poziomu katalogu domen albo portfolio.

 

Taki kaprys :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale jak już wpiszesz www.judogi.pl, to przerzuca na aftermarket.

 

u mnie przekierowuje na judogi.pl (bez www)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już tak, bo wysłałem maila z problemem do dropped i cos tam poprzestawiali.

Szybka reakcja, tylko zastanawiam się czy w innych przypadkach (chodzi o domeny) znowu tak będzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak napisałem to nie nasza wina tylko Pana komputera a dokladniej jego ustawien DNS - proponuje wyczyscic konfiguracje DNS i wykasowac Cache przegladarki ;-)

 

Pozdrawiam,

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×