Skocz do zawartości
  • Możesz dodać wiadomość do zgłoszenia (opcjonalnie).

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Najnowsze posty na forum

• blok.com.pl   Złóż ofertę na domenę
    •   Jak widać powyżej, trochę odstaję od reszty pod względem oceny domen 2znakowych     Nie będę się rozpisywał o powodach takich wysokich kontrofert z mojej strony, ale nie każde negocjacje traktuję tak samo. Czasami w domu są większe wydatki, innym razem na giełdzie pojawia się lepsza domena pod inwestycję, a jeszcze innego dnia w tygodniu, gdy sprzeda się kilka domen po prostu nie ma potrzeby sprzedaży i można przesunąć horyzont wyjścia inwestycji stawiając wszystko na jedną kartę.   Prawda jest jednak taka, że chyba nie udało mi się nigdy przekroczyć 20k za domenę 2znakową, choć nie mam pewności - pamięć zawodzi. Na pewno sprzedałem dwie po 10-20k, kilka po kilka tys, i około 10 do 1k. Szukam teraz postu w historii, ale nie mogę się doszukać; mianowicie kiedyś wklejałem link do postu gdzie takie domeny (rezerwacje na te domeny) oddawałem za darmo. Chyba ze 20 w ten sposób znalazło nowego właściciela. Rok 2005 zdaje się.        
    • Tak jak zasugerował Kangur- napisałem do am, nie sądziłem że tak sprawnie to pójdzie, wszystko załatwione
    • Tak jak napisał Kangur...Napisz do AM prośbę o anulowanie transakcji...Wtedy domena będzie od razu do ponownej sprzedaży.
    • orlytdemidy.pl + orłytemidy.pl
      Orły Temidy - propozycja nazwy brandowej dla kancelarii prawnej, adwokackiej, radcowskiej. Nazwa domeny zainspirowana filmem z 1986 r  "Legal Eagles"

Domeny są dostępne na sprzedaż na giełdzie AfterMarket.pl: http://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=3315053
    • Zurawie.eu   Cześć,   sprzedam domenę Zurawie.eu. Doskonały generyk z branży budowlanej.   Zachęcam do składania ofert oraz zapraszam do zapoznania się z portfolio.
    • bielizniarka.pl   Zapraszam na aukcję ze złożoną niską ofertą. zakończenie 26.02.2018r (poniedziałek) godz. 19.00   https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2255575
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      17 907
    • Najwięcej online
      20 372

Najnowszy użytkownik
    Adus