Jump to content
  • Najnowsze posty na forum

• Raczej trudno licytować w 460 aukcjach jednocześnie bez stosownego oprogramowania do tego celu. A jeśli ktoś takowe ma, równie dobrze może je użyć w zupełnie w innym celu, gdyż nie stanowiło by problemu wygranie nawet 5,000 aukcji. Ponadto wygraną aukcję zgodnie z regulaminem trzeba opłacić, podbitej ceny już nie. A zbierając wszystkie posty na temat podbijania aukcji można by książkę napisać. I z tych postów wynika iż jednak jeśli taka osoba aukcję wygrała (przez przypadek bądź celowo), aukcja nie została opłacona i było to poruszane wielokrotnie na tym forum. Ponadto na wygranie 460 aukcji dobrych domen w tym samym czasie trzeba mieć bardzo zasobny portfel ale że miliarderów na forum nie brakuje, jest i taka możliwość.   Do tego, jeśli to jedna osoba i np. nie opłaci a podbije cenę 500 aukcjii o zaledwie 200zł (co jest śmieszną kwotą na dobrą domenę), rachunek jest prosty:   500 x 200 = 100,000 PLN   No i zawrotne koszty w kwocie 200 PLN za powrót na scenę.   Nieprawdopodobnie wysokie ROI x500, nieprawdaż ? Ale nie żebym coś sugerował, tylko liczyć potrafię.  
    • Dokładnie o tym samym pomyślałem.  Sposób stary jak świat.  Edit: Pomijając czysto-ludzką zawiść, tam gdzie w grę wchodzą korzyści finansowe, polityczne czy wizerunkowe to właśnie takie myki się wykonuje.  Np. w naszej rodzimej polityce jest to bardzo mocno wykorzystywane. A nawet mocno nadużywane. :-p
    • Racja, nie można tego wykluczyć, jak na razie bazujemy na domysłach, to fakt, mimo wszystko jestem zadowolony z AM, bo już nie raz były gorąco, ale AM dalej działa. (pamiętam jak paypal zablokował srodki, sam ostatnio tego doświadczyłem, paypal łamie prawa panujące w krajach w których oferuje swoje usługi)
    • Jest jeszcze jedna mozliwosc: ktos probuje zdyskredytowac AM poprzez trolowanie w ich aukcjach i jednoczesne postowanie dewaluujacych ich komentarzy, zachwalajacych swoj nieistniejacy produkt, by odpalic jakis scam.   To znana taktyka z krypto, na ktora wyludzono juz wiele miliardow dolarow.
    • Wydaję mi się, że on już nie panował nad tyloma licytacjami, jakby były bardziej rozłożone w czasie to pewnie by wszystkie wygrał.
    • dostałem po godzinie odpowiedz, jednak z tego co napisali, nie miałem racji co do przypuszczeń, okazuje się, że to tak jest zrobione, chociaż nie jest to klarowne w samym panelu dla mnie.   "Uprzejmie informuję, że dla wybranych przez Pana ustawień na koncie generuje się na koniec miesiąca szablon faktury sprzedaży, który będzie udostępniony na stronie https://www.aftermarket.pl/Reverse/List/ (Finanse -> Lista dokumentów sprzedaży). Dokument ten należy wtedy uzupełnić numerem faktury z Pana systemu księgowego."
    • Aukcja domeny przechwyconej ma to do siebie iż cały zysk ze sprzedaży idzie dla tego co przechwycił domenę. Przy 460 aukcjach i dobrych domenach to może być ogromna różnica w zysku, ale zapewne to tylko przypadek w który mimo wszystko ja też nie wierzę    @Pan_Grzegorz Ceny domen idą w dół, więc widocznie bardziej opłacalny jest model zysków z promocji niż skromnego procentu z samej sprzedaży. Albowiem opłata jest zawsze pewna niezależnie od tego czy dojdzie do sprzedaży czy też nie. Tam gdzie nastawienie jest tylko na zysk, raczej nie ma co liczyć na to iż Twoje postulaty zostaną spełnione, albowiem owe postulaty były już wielokrotnie powtarzane w wątkach AM które czytałem. Bezskutecznie.   Niebawem "troszkę" się to zmieni, ale nie za sprawą AM   @zabaco To wygląda raczej na żart niż tzw "zabezpieczenia". Dla przykładu jedni mają problem przez 10 lat wprowadzić "zabezpieczenia" przed wprowadzeniem użytkownika w błąd, na przykładzie domeny Filmy z włoskim znakiem interpunkcyjnym, u "innych" nie będzie nawet możliwości zarejestrować/transferować/przechwycić domen które posiadają choć jeden znak nie znajdujący się w polskim alfabecie. I rozwiązanie to jest gotowe jeszcze zanim uruchomiono sprzedaż. Ale mówimy tu o zupełnie innych standardach i zupełnie innym nastawieniu.    Konkurencja na rynku ma to do siebie iż bardzo szybko rośnie jakość usług. Zapewne nie wszystkim się to będzie podobało, ale że NASK ma 217 Partnerów - każdy ma przecież wybór, choć nie każdego przygarną pod każdy dach   
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18514
    • Most Online
      20372

Newest Member
    chramso