Jump to content
  • Najnowsze posty na forum

• seminar.pl   Potrzebuję trochę środków z przychodów na Aftermarket (do opłaty innych domen), dlatego dla kilku ciekawych domen zrobiłem chwilową obniżkę cen, a po sprzedaży jednej, 2-ch, ew. 3-ch (w zależności od kwot) podnoszę ceny do wcześniejszych:   seminar.pl   googlarz.pl   szefowa.pl   strit.pl   koszalek.pl + koszałek.pl   klecha.pl   polchin.pl   powrotnik.pl     Pozdrawiam Wszystkich i życzę refleksu, jak wcześniej, w podobnych sytuacjach
    • To hasło to marka sama w sobie, wpisz w wyszukiwarkę i wyskoczy sporo wydarzeń, książek w oparciu o to hasło.. jeśli ktoś chce zbudować portal o dietach, o zdrowym żywieniu, chce mieć słowo dieta w nazwie domeny, to ta nazwa jest trafiona, a co najważniejsze jest stosunkowo  profesjonalna, poważna.. wszystko rozbija się o to czy w tym momencie krąży jakiś potencjalny kupiec, a nie za 10 lat, domeny powinny schodzić max. do dwóch lat.. mam wrażenie, że mało się tworzy nowych stron, portali, zainteresowanie spadło przynajmniej o 50%.. wiem bo mam na swoim koncie transakcje sprzedaży domen, których nikt by dziś nie kupił.. same nazwy były w porządku, ale uważam, że mam teraz kilkadziesiąt domen o większym potencjale i cisza
    • VideoStory.pl   Cześć,   domena VideoStory.pl trafiła na aukcję BCM. Do ceny zakupu należy doliczyć wartość przedłużenia (wygasa za ~miesiąc)   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2471645/   Zachęcam do składania ofert. Pozdrawiam
    • Potrzymasz ją 20 lat i może pójdzie, czy za 10k, wątpię, może 1/1000 tej kwoty. Ps W tej branży liczy się własna marka i raczej pod taką domeną nikt nie będzie budował biznesu.
    • Ciężko będzie je sprzedać nawet za 1 zł, ale zawsze możesz spróbować wystawiając aukcję z niską ceną otwarcia.
    • https://abs-admin.pl/  
    • Aukcja została zakończona, kupujący jednak nie opłacił domeny. Jest ona dostępna do kupienia na giełdzie. Zapraszam do składania ofert.
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18413
    • Most Online
      20372

Newest Member
    taania9449