Jump to content
Sign in to follow this  
vipkarol

problem z zaparkowaniem w sedo domeny testowej

Recommended Posts

witam

kilka dni temu kupilem domene na testy: naza-klasa.pl w az.pl

po próbie zaparkowania jej na sedo przyszedł do mnie meil z sedo :

"

Dear Mr. xxxxxxxxxx,

 

Thank you for using Sedo to sell your domain names.

 

In order to ensure that domains are only listed for sale by their rightful

owners,

we must verify the ownership of all newly listed domains. At this time,

we are unable to confirm your ownership of the following domain(s):

 

naza-klasa.pl

 

If you have recently acquired the domain(s), the whois may not have been

updated yet. To clear this up, all we need is a brief e-mail from the

email

address listed as the admin contact in the Whois or domain's ownership

record.

 

Alternatively, you can change the name servers of your domains to

NS1.SEDOPARKING.COM and NS2.SEDOPARKING.COM.

 

If the domains are registered under a private registration or if your

registrar

requires that the whois be checked manually, the verification process may

exceed

the normal period of two business days.

 

We apologize in advance for the inconvenience, but we hope you understand

that

this verification ensures a secure and productive marketplace for all Sedo

users.

 

Your assistance is greatly appreciated.

 

Best Regards,

 

Your Sedo Team

Customer Support - UK/International

"

mam problem w tym ze nie znam angielskiego i mam prosbę czy ktoś moglby to przetłumaczyc albo napisac o co im "biega" :)

będę wdzieczny za pomoc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drogi xxx,

Dziękujemy, że wybrałeś SEDO.com do zaparkowania swoich domen. Aby upewnić się, że jesteś prawowitym właścicielem zaparkowanych domen, musimy zweryfikować właściciela nowododanych domen. Aktualnie nie jesteśmy w stanie potwierdzić właściciela domeny naza-klasa.pl. Jeśli niedawno zarejestrowałeś tę domenę informacja w Whois może być nieuaktualniona. Aby to wyjaśnić potrzebujemy zwięzłego maila z adresu wymienionego w Whois. Możesz także zmienić DNSy na NS1.SEDOPARKING.COM i NS2.SEDOPARKING.COM. Jeśli domena jest zarejestrowana na osobę prywatną lub jęsli twój rejestrator wymaga ręcznego sprawdzania Whois weryfikacja może się wydłużyć do 2 dni roboczych. Z góry przepraszamy za niedogodności, mając nadzieję, że rozumiesz, że werifikacja służy całej społeczności SEDO. Twoja pomoc jest mile widziana.

 

Ode mnie: Jeśłi uda Ci się dodać domenę, którą ktoś ma w panelu to daj znać. Mi się jeszcze nie udała ta "sztuka".

 

TN

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wystarczy wyslac screen od rejestratora z panelu :)

Wysyłałem 2 razy, niestety jedyna Ich reakcja to wymuszenie na mnie "poprawienie" danych na koncie w Sedo (nie pokrywały się z danymi z panelu).

TN

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wysyłałem 2 razy, niestety jedyna Ich reakcja to wymuszenie na mnie "poprawienie" danych na koncie w Sedo (nie pokrywały się z danymi z panelu).

TN

 

A sprawdz jedna rzecz bo ja mialem podobny przypadek z jedna domena wlasnie w sedo.

Domena przed spadem i moja rejestracja do DNT byla wczesniej skonfigurowana na sedo przez innego abonneta .

I w tym wypadku jesli sie ustawisz np http://www.sedoparking.com/nazwadomeny.pl nie dopisujac ja do swojego panelu w sedo to co sie stanie ?

A no to ze pokaza sie ustawinia bylego abonneta i tak naprawde na jego kono bedzie zaliczana kasa :)

Jesli dopiszesz taka domene do siebie dostanie walsnie maila jak wyzej.Nie mam problemu z domenami w DNT ale walsnie z domenami nawet zarejestrowanymi ktore wczesniej byly juz w sedo .

Share this post


Link to post
Share on other sites
A no to ze pokaza sie ustawinia bylego abonneta i tak naprawde na jego kono bedzie zaliczana kasa :)

Dzieje się tak jak mówisz, ale niestety maile z screenshotami z panelu nie pomagają. Domena jest po DNT. Nie mam pomysłu co zrobić.

Co do zaparkowania na ND, to nie podobają mi się ich zmienne stawki. "Zaplanowanie" zarobku jest prawie niemożliwe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moje screeny również sedo olało, zaparkowałem na bodis..

ogólnie jak ponownie testujemy domenę po spadzie z cudzego testu to częściej łatwiej zaparkować w innym systemie niż użerać się z danym parkingiem, szkoda czasu testu danej domeny..

Share this post


Link to post
Share on other sites
moje screeny również sedo olało, zaparkowałem na bodis..

ogólnie jak ponownie testujemy domenę po spadzie z cudzego testu to częściej łatwiej zaparkować w innym systemie niż użerać się z danym parkingiem, szkoda czasu testu danej domeny..

to wszystko prawda, ale zdrza sie tez tak, ze domena byla testowana w ND, na Sedo oraz w Bodis. No i wtedy jest troche klops ;/

 

Wowczas pozostaje chyba postawienie jakiejs ministrony z wiarygodnymi statami (wiadomo raczej nie spawdzisz klikalnosci..)

Share this post


Link to post
Share on other sites

chcialbym tylko dodac, ze jesli chodzi o tasting to zdecydowanie polecam Namedrive. Nawet jesli domena byla juz smakowana, klikamy w ownership veryfication, nastepnie zglasza sie do nas account - wysylamy mu screnshota z panelu registrara i juz mozesz tastowac domene. Calosc zwykle trwa 2-3h. A w sedo... sami wiecie :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×