Jump to content
 • Najnowsze posty na forum

  • Nie jestem zwolennikiem apple'a i uważam, że produkty są przeszacowane ale branża chwali  sobie iMac.
  • Dzięki, ale ja nie szukam laptopa ( które są znacznie droższe) tylko komputer stacjonarny.   Dzięki za poradę. W przypadku Premiere Pro to jest bardzo pamięciożerny program. W specyfikacji Adobe Premiere Pro pisze: tak więc fajnie by było mieć zapas. Tym bardziej, że chcę być w stanie dodać w miarę zaawansowane efekty.      Ale RTX 3080 nie ma na rynku. Premiera miała miejsce 2 dni temu, ludzie powariowali i wykupili wszystko na pniu  Mówi się, że powinny wrócić na rynek w październiku / listopadzie. Chętnie bym rzucił okiem na tę opcję ale nie wiem jaki procesor i płytę główną do tego dobrać. 
  • smartbet.pl   Aukcja BCM od 1zł Zapraszam do udziału w licytacji https://www.aftermarket.pl/aukcja/2503423/?_track=382f8b6203921e79e1db7b21879acbf2
  • GRATULUJĘ Danielowi oraz kupującemu. To trudna do zagospodarowania domena ale bardzo dobra.   Forum di.pl zaskakuje mnie coraz bardziej. Zamiast cieszyć, się że w tym trudnym okresie udało się sprzedać tę domenę na AUKCJI za kwotę zbliżoną do jej zakupu (nieważne, że 10 lat temu) to dyskusja skoncentrowała się na tym ile DD stracił w tym okresie i o ile więcej mógłby mieć gdyby jej nie kupił. Sprzedaż na aukcji jest specyficzna i oczywiście mogła się skończyć na połowie tej kwoty (i takie były obawy czy oczekiwania większości) i na kwocie dwa razy wyższej. Sugerowanie, że kupujący kierował się emocjami jest nieuzasadnione (to nie piaskownica, tylko licytacja na poziomie 60k), nawet jeżeli konsekwencje nieopłacenia są znikome. Domeniaczowi chcałbym uzmysłowić, że na tym forum są użytkownicy, którzy mogą kupić jednocześnie dobre domeny, nieruchomości oraz rozwijać biznes. Nie zawsze ogranicza ich budżet. Więc o ile DD mógłby mieć więcej nie musi być argumentem. Najważniejsze jest to, że Daniel nie płacze, a kupujący ma w doopie (jak to okreslił Domeniacz) że inni sądzą, że zapłacił za dużo. Szkoda, że nie wypowiedzieli się Ci, których wiedza i doświadczenie domenowe jest zdecydowanie większe. (ale ich nie interesują już jałowe dyskusje) Życzę zdecydowanie więcej optymizmu.
  • Tanie to pojęcie względne, może napisz o jakich konkretnie modelach procków mówisz bo chłopak zachęcony Twoimi komentarzami obstawi się CUDA-mi i nakupi jakiś starych rupieci które nie tylko będą wąskim gardłem jeśli chodzi o operacje I/O ale również i część programów może z nimi wogóle nie działać. Więc napisz na którym konkretnie procku to testowałeś.  
  • Ja mogę tylko powiedzieć, że jeśli będziesz robił to na CUDA, to reszta musi tylko nadążać, najważniejsze jest GPU. RTX 3080 daje radę nawet 2x lepiej niż 2080 w takich przypadkach. I to jedyne w czym jest aż tyle lepsze. Ale reszta musi nadążać. I to nie jest kryptoreklama, a moje własne testy. 4K to jednak mało, może warto się zainteresować tanimi procesorami serwerowymi (intel xeon) i płytami, które obsługują ram ECC. Oczywiście z drugiej ręki. Są dość tanie, bo firmy masowo upgradeują sprzęt, a stary sprzedają za grosze. Trzeba jednak trafić na taką okazję, bo prywaciarze sprzedają ten sam sprzęt za 10-50 razy drożej.
  • Do czego? To już kwestia wyobraźni, czy indywidualnych potrzeb. Sprzedam 10000 zarejestrowanych kont gmail.com Jeśli będzie taka potrzeba, dorzucę automatyczne linkowanie kont z YT. Propozycje proszę na priv.
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Member Statistics

  • Total Members
   18636
  • Most Online
   20372

  Newest Member
  AfterMarketHosting
  Joined
×