Jump to content
Sign in to follow this  
Lagmalix

Miejsce rejestracji

Recommended Posts

Witam!

Po pierwsze to moj pierwszy post na forum, wiec jeszcze raz witam wszystkich :). Narazie troche malo tu osob, ale miejmy nadzieje, ze forum sie rozrosnie. No, ale dosyc tych uprzejmosci, przejdzmy do topicu. Mianowice czy istnieje jaka kolwiek roznica pomiedzy stronkami na ktorych rejestruje domenki? Dzisiaj zarejestrowalem domene na Go Daddy za $9.20, podczas gdy na home.pl ta sama usluga kosztowala by mnie z lekka mniej, bo bodajze 29 zlotych. Czy ma to jakie kolwiek znaczenie dla kupujacego? Albo dla kogokolwiek? Obydwie firmy wydaja mi sie godne polecenia, no ale w home.pl moge jednak placic polska waluta, wiec jest to juz duzy plus. Pytanie moze wydawac sie trywialne, ale jestem kompletnie zielony w tej materii, takze bede wdzieczny za odpowiedz. Powiem tylko jeszcze, ze interesuja mnie only domeny globalne typu .com i .net. A Wy gdzie rejestrujecie domeny?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj,

 

Wg mnie najlepiej kupowac domeny na Godaddy, sa praktycznie liderami na rynku o dosyc konkurencyjnych cenach. Wielkim plusem Godaddy jest to ze nie placimy podatkow. Co do home.pl to rejestracja domeny globalnej faktycznie kosztuje 29zl ale netto. Pamietaj ze na rejestrujac domene w Gd mozesz wpisac promo code ktory bez problemu znajdziesz w Googlach i zaoszczedzic jednego dolara.

 

A jaka jest roznica? Glownie to mozliwosci jakie mamy w panelu oraz cena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do GoDaddy jest to faktycznie firma znana, polecana i ma korzystne ceny.

Ja nie zrozumiałem tej różnicy dotyczacej podatków, że na Gd nie ma, a na innych serwisach są ? a jak ta sprawa wygląda u polskich rejestratorów .pl odnośnie podatków ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nie polecam godaddy, jesli masz domeny ktore oni uznaja za naruszajace jakis znak handlowy to mozesz miec problemy, kasuja $19 jak ktos sie do nich zglosi ze skarga, nie jest najlepszy tez CP do zarzadzania domenami jak masz wiecej...

polecam moniker, i nawet sa nizsze ceny na .com w monikerze+mozesz testowac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×