Jump to content
anemone

muzyka.cd

Recommended Posts

Zacznij sie uczyc jakiegos jezyka z Kongo, a najlepiej pomysl zeby sie tam przeprowadzic

albo przynajmniej znajdz kooperanta w Kongo - inaczej biznesu na tym nie zrobisz :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zacznij sie uczyc jakiegos jezyka z Kongo, a najlepiej pomysl zeby sie tam przeprowadzic

albo przynajmniej znajdz kooperanta w Kongo - inaczej biznesu na tym nie zrobisz :)

 

A ja gratuluję pomysłu :rolleyes: Wszystkie te domeny muzyczne i nie tylko w .cd - świetny pomysł! Myślę, że znajdziesz na nie prędzej czy później kupców. Szczególnie, że wiele z nich jest międzynarodowa - czytaj w języku angielskim.

 

--

Daniel Dryzek

http://www.active24.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

He he, no niestety Bond ma rację. Polska nazwa w domenie przeznaczonej dla Konga. Tam raczej polskiego nie znają, nie mówiąc już, że z dostępem do netu mogą mieć problemy. Ale nie łam się, ja też kiedyś kupiłem równie bezsensowne domeny (i zapewne nadal to robię :rolleyes:).

 

Edit

Po przeczytaniu posta wyżej stwierdzam, że chyba póki co dam sobie spokój z wystawianiem jakich kolwiek "trafnych" opinii :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym nie generalizował i stwierdził, że raczej nie są popularne skoro znam tylko jedną taką dość dobrze kojarzoną przez internautów w Polsce.

Co z tego, że korzysta z niej jedna z większych i bardziej stacji popularnych stacji radiowych.

Mógłbyś podać więcej populanych w Polsce domen z rozszerzeniem .fm ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem co znaczy dla ciebie "popularny domain".

Rzuć do google np. coś takiego: polska site:.fm i zobcaczysz to i owo.

A internauci skojarza wszystko, o ile im sie zechce...

Mówie Wam: wiecej uwagi dla .tv, fm! To sie teraz zaczyna!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mówie Wam: wiecej uwagi dla .tv, fm! To sie teraz zaczyna!

 

Co sie zaczyna? :rolleyes: Ja takze jestem sceptycznie nastawiony. Nie wiem czy wiesz ale na zachodzie juz powoli każdy pozbywa sie domen .tv. Tuval tonie i domeny toną. W Polsce internauci myślą nadal że istnieje tylko .pl oraz .com czy .com.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×