Jump to content
Sign in to follow this  
maX.com

Pierwszy parking w NaneDrive i pare problemów

Recommended Posts

Witam wszytkich obecnych!

Dziś pierwszy raz skorzystałem z usług NameDrive i jak można się domyślić nie wszytko poszło po mojej myśli. Otóż założyłem konto i zacząłem dodawać domeny. Domeny, które mam zamówione na nazwa.pl, ale nieopłacone, czyli de facto jestem ich właścicielem. Chciałem je zaprakować na NameDrive, ponieważ ich opłacenie to duży koszt. Po dodaniu wszystkich domen (do tej pory wstępnie zaparkowanych na nazwa.pl) pojawiły się w moim panelu, czyli właściwie zarejestrowałem je na 2 serwisach. Czy jest to możliwe, czy może istnieje proces weryfikacji? Jeśli istnieje proces weryfikacji, to w takim razie najpierw musze usunąc zamówienie w nazwa.pl i dopiero potem rejestrowac na ND a to wiąże się z ryzykiem podkupienia.

Jak mam rozwiązać ten problem?

 

Ze wszystkich domen, jakie dziś zarejestrowałem jedna jest już zajęta na serwerach ND, ale ja ją wczesniej wykupiłem na nazwa.pl, wiec jestem skazany na jej opłacenie?

 

Poza tym o co chodzi z numerami serwerów DNS? Czy dotyczy to domen, które mam już opłacone w nazwa.pl, a chce żeby ND zamieściło na nich reklamy? Bo jeśli rejestruje nową domenę w ND to chyba nie musze nic wpisywać.

 

To jest mój pierwszy kontakt z ND i prosiłbym o wszelkie rady dotyczące korzystania.

p.s czytałem posty z tego działu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie numer tylko adres. Czytaj więcej w dziale "artykuły i poradniki".

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ok, dzięki. Poprzednia odpowiedź w dziale parkowanie domen, troche mi namieszała, ale teraz już wiem o co chodzi.

tyle, że jak próbuje zmienić adres DNS-a na :

  • ns1.fastpark.net (206.130.11.197)
  • ns2.fastpark.net (216.8.177.29)

to wyskakuje błąd, ale to już sprawa dla obsługi NetArtu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
tyle, że jak próbuje zmienić adres DNS-a na :
  • ns1.fastpark.net (206.130.11.197)
  • ns2.fastpark.net (216.8.177.29)

to wyskakuje błąd, ale to już sprawa dla obsługi NetArtu.

Wpisz same:

ns1.fastpark.net

ns2.fastpark.net

bez nawiasow

 

mg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×