Jump to content
Sign in to follow this  
igogel

Zuzlandia.pl

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Najnowsze posty na forum

• vpe.pl   Sprzedam    https://www.aftermarket.pl/domena/vpe.pl    
    • pojawil sie raport NASK za Q4 2019 https://dns.pl/NASK-Q4-2019-RAPORT.pdf
    • @Domeniacz Przecież bym tu paniki nie siała o to, że mają stronkę na WP... Do WP nic nie mam, jednak jakoś mi się to gryzie... Wiesz... Blockchain, nowe technologie, decentralizacja i WordPress ;P Mogliby się już bardziej postarać... Jak scam, to niech będzie scam na poziomie, a nie taki badziew. Ludzie psioczyli na ich poprzednią stronkę, to teraz mają... Było nie marudzić ;P Edit: Trochę już tego kasztana poprawili. Szału nie ma - ale jest już odrobinkę lepiej. Może zaraz dadzą tam duże zdjęcie ze środkowym palcem? Kto to wie... Próbowałam upchnąć za 20 groszy [lol]. Nikt nie skorzystał z tej życiowej okazji. Trudno. Trzymam... Zobaczę, jakiego gniota tym razem wymodzą...
    • Dorysuj.pl   Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o oferty na priv
    • Zapraszam do licytacji
    • Wszak to żart na najwyższym poziomie (choć wyrażenie "drwina z inwestorów" bardziej tu pasuje) i dlatego wcale się nie dziwię iż o WP wspomniałaś a szczerze mówiąc nie myślałem iż jest aż tak źle. Z drugiej strony uświadcza mnie to tylko w przekonaniu iż wszelakie crypto wymyślono po to by wyciągnąć pieniądze z rynku. Dlatego też nie zawracają sobie głowy "takimi głupotami" jak strona www, albowiem ich model biznesowy jest nieco inny i raczej to początek końca niż "wejście smoka"     
    • dieta dietą ale zawsze warto zastosować odpowiednie preparatynaturalne.pl ewentualnie sprawdzone biosuplementy.pl
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18530
    • Most Online
      20372

Newest Member
    fake_anon