Jump to content
Sign in to follow this  
grastabakalator

RynekWydawniczy.pl

Recommended Posts

Witam. Zachęcam do rozważenia zakupu domeny internetowej RynekWydawniczy.pl. Przez dwa lata pod domeną istniał branżowy, rozpoznawalny serwis, ale przez moją karygodną niefrasobliwość bezpowrotnie zniknął, a na odtworzenie witryny od zera nie mam ochoty. Oglądalność nie waliła na kolana, ale liczba użytkowników była stabilna na poziomie 100-150/dzień do 350-400, przy ważnych wydarzeniach, autorskich artykułach. Sporo użytkowników aktywnie udzielających się w serwisie. Z Adsensa kapało 2-3 euro miesięcznie, z reklamy bannerowej 50-250 zł/miesiąc. Od listopada 2012 tendencja delikatnie spadkowa - nie poświęcałem tyle czasu WWW ile powinienem. Rynek książki to ciekawa dziedzina i warta eksplorowania, zwłaszcza teraz kiedy coraz lepiej radzą sobie ebooki ( z książka papierową też nie jest tak źle jak się powszechnie uważa ). Według mnie domena ma spory potencjał, ale nie przeznaczona na typowy serwis informacyjny, ale wykorzystana jako marka jakiejś z korzystnych dla rynkowych graczy usług, których jest stosunkowo niewiele. Dla zainteresowanych, mogę podrzucić kilka pomysłów ( sam ich nie realizowałem głównie ze względu na nakłady - czasu i pieniędzy - jakie musiałbym ponieść przy realizacji ). Mogę dorzucić listę subskrybentów newslettera ( ponad tysiąc adresów )

Według mnie cena nie jest wygórowana, a pozwoli mi na postawienie pierwszego kroku jako "prawdziwy" wydawca :)

W razie jakichkolwiek pytań, proszę pisać na PM.

 

 

http://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=33189

 

pozdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×