Jump to content
Sign in to follow this  
MartinessPL

kulturalni24*pl

Recommended Posts

Witam,

tak jak w temacie - do wyceny domena kulturalni24*pl.

W ramach prośby ustawiłem przekierowanie na serwis coolturalni24.pl.

Dziennie mają oni około 600 unikalnych odwiedzin.

 

Jaką kwotę mogłaby osiągnąć w/w domena.

Serwis coolturalni24.pl istnieje od marca i bardzo dobrze się zapowiada..

pozdrawiam i czekam na opinie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś pojawiła się też informacja, iż Elżbieta Jędrzejewska poprowadzi w serwisie coolturalni24.pl swojego bloga.

link

 

Tak więc czy ktoś może mi powiedzieć czy domena

kulturalni24*pl może coś osiągnąć :P?

Edited by MartinessPL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie masło maślane:)

 

Czyli kulturalni24.pl jest Twoja, a jedynie Ty ustawiłeś w swoim panelu przekierowanie na coolturalni24.pl?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a nie chcą ją kupić?

 

Może im tak portal wypali, że kupią, ale wiesz to chyba jeden klient docelowy jak dla mnie, bo sama domena to nic w sobie nie ma:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no już udało im się zrobić właśnie blogi gdzie pisać będą znane osoby. już jedna jest, a z tego co wiem w niedzielę ogłoszą, że będzie u nich pisał "Czesław Śpiewa".

Edited by MartinessPL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem czemu oni nie chcą kupić, bo raczej im się to opłaca póki jeszcze czysto teoretycznie nie śpiewnąłbyś im aż tak wiele:)

 

Nie rozumiem ich toku myślenia:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1-1,5k dla świętego spokoju na dzień dzisiejszy wystarczy i nie wiadomo czy kiedykolwiek da się wycisnąć więcej ... ale właściwie nie rozumiem popędzania Cię przez kolegów domeniarzy do sprzedaży tej domeny. Nie lepiej poczekać aż serwis ewentualnie nabierze rozpędu a teraz zażyczyć sobie za przekierowanie udostępnienia miejsca na reklamę banerową i/lub artykuły sponsorowane/linki w stopce?

 

Tak na zdrowy rozum to z dwóch kiepskich domen Twoja i tak jest o niebo lepsza.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie rozumiem ich toku myślenia:)

 

Faktycznie, polityka serwisu zupełnie nie zrozumiała, pewnie przeznaczają spore środki na promocje tej ich nindzy, zamiast kupić Twoją za póki co nie wielkie pieniądze no bo jeśli faktycznie serwis się rozwinie, a wygląda na to że tak będzie to wejść z Twojej domeny może być od cholery, a wtedy cena za domenę skoczy znacznie.

 

Zgadzam się z Dick'em - nie ma pośpiechu w sprzedaży, to oni będą mieć problem za jakiś czas i wtedy będą musieć ją kupić albo zawołaj sobie ładnych pieniędzy za dzierżawę...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja w żadnym przypadku nie popędzałem, ale wskazywałem właśnie na to, że ów KK, który w sumie jest jeden powinien się ogranąć:P

 

Jednak myślę, że i tak już za późno, wiesz jak sprawa wygląda więc raczej tak jak wspomnieli: dzierżawa obecnie lub sprzedaż za jakiś czas(warunek większy ruch, większa cena). Jak nie kupią to dobry parking i też coś zarobisz:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzieki ;) jutro beda oni rozmawiac z Czeslawem Spiewa, aby u nich blogował ;)

już jedną znaną osobęmają, jak teraz dojdzie jeszcze jedna i to ta osoba to myślę, że dla mnie będzie sukces spory ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak mi polecaliście tak zrobiłem i obserwuje domenę coolturalni24*pl.

 

Mianowicie:

- aktualnie ma ona PR 3/10

- coolturalni24.pl są głównym organizatorem I edycji Heart Fashion (jest to akcja młodych projektantów mody pod patronatem Fundacji TVN nie jesteś sam)

- na stronie bloga prowadzą 3 kobietki (celebrytki)

 

mianowicie moje pytanie - czy domena kulturalni24.pl coś zyskała na wartości?

Edited by MartinessPL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odsprzedaj jedynemu logicznemu klientowi (bo "W ramach prośby ustawiłem przekierowanie na serwis coolturalni24.pl." nie wygląda na poważne traktowanie się), ewentualnie ktoś inny odkupi tą "literówkę" od ciebie na przekierowanie do własnego serwisu - wbrew pozorom może się ktoś taki znaleźć, choć to zależy od popularności samych coolturalnych a ten serwis przyznam ma absolutnie tragiczną domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak mi polecaliście tak zrobiłem i obserwuje domenę coolturalni24*pl.

 

Mianowicie:

- aktualnie ma ona PR 3/10

- coolturalni24.pl są głównym organizatorem I edycji Heart Fashion (jest to akcja młodych projektantów mody pod patronatem Fundacji TVN nie jesteś sam)

- na stronie bloga prowadzą 3 kobietki (celebrytki)

 

mianowicie moje pytanie - czy domena kulturalni24.pl coś zyskała na wartości?

Najistotniejsza informacja nie została zawarta w Twojej wypowiedzi. Jaki ruch ma Twoja domena? Jeśli na coolturalni większość ruchu pochodzi z wyszukiwarek, czy linków, to Twoja domena może być dla nich mało istotna jeśli nie zależy im na "wyglądzie nazwy", której raczej nie zmienią.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no właśnie ruch.. tak gdzie zarejestrowałem domenę jest tak ubogo, że nawet nic sprawdzić nie można ;/

 

Poczekaj do świąt - oddaj im ją jako prezent i będzie spokój dla nas i dla Ciebie ;)

Bo na jakiej podstawie ktoś ma wycenić jej wartość ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

no właśnie ruch.. tak gdzie zarejestrowałem domenę jest tak ubogo, że nawet nic sprawdzić nie można ;/

Na pewno możesz zmienić DNS-y. Ustaw NameDrive - załóż tam konto jak jeszcze nie masz i będziesz miał ruch podany na tacy.

Ale przyznam, że dziwnie to rozegrałeś, na jakiej podstawie z nimi się rozliczasz? Chyba, że ten "prezent" zrobiłeś już dawno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×