Jump to content
Sign in to follow this  
exallwave

BUMERANG - czyli domeny, które do was powróciły

Recommended Posts

Zdaje się, że nie ma takiego tematu, a być może zdarza się wam, że np. klient kupi domenę, zapłaci, a po jakimś czasie zgłasza się do was i chce odsprzedać, oczywiście po nieco niższej cenie, bo akurat rozmyślił się i nie wypaliło mu z nowym biznesem. A może po prostu zapomnieliście o opłaceniu domeny, a kolega złapał i chętnie wam odsprzedał "po kosztach", albo sami ją przechwyciliście, przelicytowaliście itp., bo była warta tego. A może po prostu domena wygasła, wróciła do puli i po latach - nikt jej nie chciał przez ten czas - zarejestrowaliście i sprzedaliście na drugi dzień... Możliwości jest sporo.

 

Chętnie bym się pochwalił sam, ale jeszcze mnie to nie dotyczy. Wybiegam trochę w przyszłość. Jeszcze nie mogę więc podać żadnego przykładu, ale jak tylko będzie miał miejsce - dam tu znać. Może jest ktoś odważny, kto zacznie?

 

Jeśli z jakichś szczególnych względów nie chcecie zdradzać całej historii danej domeny, to chociaż podajcie jaka to domena.

 

Adam

 

Edit: Jeśli było, to wątek do zdjęcia.

Edited by exallwave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzieś już było.

Pytałem o to ale nie widzę w swoich tematach.

Pamiętam że trochę przykładów padło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nie chciałem płacić, za domenę swojej firmy i wróciła do puli - po roku bez problemu ją wykupiłem...

 

Ja też wykupiłem ponownie domenę czasnaciebie.pl - była wolna.

Nikt jej nie chce, a ja jakoś ją lubię.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już dwa razy sprzedałem na aukcjach domenę GotoweMeble*pl, pierwszym razem za nisko-średnie XX PLN, drugim razem za średnio-wysokie XX PLN, za rok jak spadnie i ją znów zarejestruję, to pewnie uda mi się ją sprzedać za jakieś 150 PLN :D

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×