Jump to content
Sign in to follow this  
CzarnyElo

Link do moich aukcji domen przechwyconych?

Recommended Posts

Witam,

 

gdzie w panelu AZ jest link do aukcji domen przechwyconych w których biorę udział / domen które zaznaczyłem do przechwycenia, zostały przechwycone przez AZ i trafiły na aukcję bo było kilku chętnych?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To znam i niezbyt to wygodne mając tam > 100 rekordów...

 

przechwytywanie ---> zamówione do przechwycenia --> aukcje

https://www.az.pl/pa...ia.searchType=3

Właśnie o to mi chodziło, dzięki :) Po linku działa, ale jak chce wejść po opcjach w panelu to nie mam nigdzie tego ostatniego "aukcje" ... Gdzie to jest? Mam tylko: Pokaż: Zamówione do przechwycenia Przechwycone Nieprzechwycone

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

... Gdzie to jest? Mam tylko: Pokaż: Zamówione do przechwycenia Przechwycone Nieprzechwycone

 

zabaco napisał dość dokładnie gdzie to jest: "zamówione do przechwycenia --> aukcje"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisał dokładnie, ale u mnie nie ma takiej opcji jak "aukcje", czy Ty ją widzisz u siebie?...

 

2hxonm1.jpg

 

omg! :ph34r:

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

I nie wpadłeś na to aby teraz kliknąć "przechwycone"?... :P

Widzę, że cwaniakujesz nie wiedząc chyba nawet o co chodzi, nie sprawdzając u siebie lub nie mając nawet konta w AZ... W "przechwycone" mam listę wszystkich domen, które kiedykolwiek zostały przeze mnie zaznaczone do przechwycenia i zostały przechwycone przez AZ.

 

Problem został rozwiązany z konsultantem AZ. Po prostu w Google Chrome nie działa pole "Podsumowanie:", jak widać na screenie mam je puste, a tam znajdują się odnośniki między innymi do trwających aukcji... Sprawa zgłoszona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie cwaniakuję, wygląda na to że przewrażliwiony jesteś. Pisałem z pamięci. Co do konta w AZ i przechwytywania - co miesiąc łapię tam conajmniej kilkadziesiąt domen i płacę za to faktury na xxxx miesięcznie - dużo znasz osób które tam łapią więcej?... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×