Jump to content
Geekboy68k

filantrop.pl punk.com.pl

Recommended Posts

filantrop.pl

punk.com.pl

 

Witajcie!

 

Tak się jakoś złożyło, że mam do wyceny trzy adresy:

 

1. filantrop.pl - zakupiona niedawno na aukcji domen przechwyconych AM za niewiele ponad 1000 złotych. Trudno mi się jakoś do niej odnieść, pomyślałem ją pod kątem jakiegoś portalu o filantropii, względnie na coś takiego: 1 (mają przekierowanie z filantropia.pl), 2, 3, 4.

2. punk.com.pl - zarejestrowana pod wpływem impulsu, po prostu mi się spodobała :D Zdaję sobie sprawę, że jest mniej topowa od takiego punk.pl i nie zamierzam wyceniać jej na podobnym poziomie, niemniej jednak wydaje mi się, że sklep z odzieżą skierowaną do tej grupy osób byłby w stanie wyskoczyć jakieś XXX - jak myślicie?

3. pracownie.pl - również z przechwycenia, pomyślana pod firmę montującą np. pracownie językowe, albo pod coś takiego: 1, 2. Podejrzewam, że jej główną bolączką jest niesprecyzowana tematyka. Z drugiej strony jest to generyk - na wizytówce (wg mnie) lepiej wygląda kontakt@pracownie.pl niż kontakt@pracowniejezykowe.pl.

 

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Share this post


Link to post
Share on other sites

filantrop.pl wydaje się z całej trójki najlepsza ale nie idzie za tym wrażenie że sprzeda się najdrożej ... sam nie dałbym za nią ponad 1kpln bo może być ciężko ze sprzedażą nawet za 1,5kpln

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filantrop jest najlepszą z nich, a raczej najładniej brzmiącą, nie wiem tylko jakby wykorzystać taką domenę komercyjnie.

 

Przyznam szczerze że gdy widzę że w d2d sprzedała się za około 1200zł to trochę żałuje że zdecydowałem się nie zakładać na nią opcji ;)

 

Swoją drogą dziwna sprawa z tą domeną, w marcu tego roku sprzedała się za 35zł, miesiąc później spadła i została wylicytowana za ponad 1200zł - tak działa "efekt dropped".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam obserwowalem ta domene (filantrop.pl) na aukcji, jednak ok 1tys. to zdecydowanie za duzo (cena zaplacone przez domainera).

Domena nie jest zla ale nalezy do typu domen z ktorymi nigdy nic nie wiadomo. Filantrop.pl pasuje pod jakas charytatywna organizacjie, ktore z reguly nie placa duzo. Na domainerska inwestycje raczej bym jej nie polecal, jest duzo innych domen w tych cenach, ktore bedzie duzo latwiej sprzedac.

Edited by jedna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×