Jump to content
pwagner

dziwnow.info

Recommended Posts

dziwnow.info

 

Jak myślicie, ile taka domena może być warta?

 

Praktycznie wszystkie pozostałe popularne końcówki są zajęte i zagospodarowane.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby była moja oczekiwałbym za nią 1500-2500zł. Jednak w celach inwestycyjnych z uwagi na końcówkę nie dałbym chyba więcej niż 100zł. Myślę, że te 2k bardzo realne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ja przepraszam, ale mam domenę PL swojego miasta i zero zainteresowania, nawet prawie za darmo. Nazwa mojego kilkunastotysięcznego miasta składa się z dwóch słów - kreseczka w środku. PL-ka. Dziwnów to bardzo mała gmina i jako taka bez wartości.

 

Jedyna wartość jako ośrodek wczasowy nad morzem - i wtedy 200 do 500 zł. Szczerze powątpiewam w 2000 zł. Myślę, że żaden klient końcowy nie da za domenę o domkach nad morzem w tak małej gminie ceny większej jak XXX zł. Max cena jaką bym ustawiał to 500 zł i modliłbym się, aby się udało za 500 spieniężyć.

 

Może moja opinia jest kontrowersyjna, ale moim zdaniem otrzymać 500 zł byłoby super i okey.

Edited by master17

Share this post


Link to post
Share on other sites

1k PLN moim zdaniem będzie ogromnym sukcesem, ale chyba raczej tej domenie się to nie przytrafi.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

(...)

Jedyna wartość jako ośrodek wczasowy nad morzem - i wtedy 200 do 500 zł. Szczerze powątpiewam w 2000 zł. Myślę, że żaden klient końcowy nie da za domenę o domkach nad morzem w tak małej gminie ceny większej jak XXX zł. Max cena jaką bym ustawiał to 500 zł i modliłbym się, aby się udało za 500 spieniężyć.

(...)

 

Zgadzam się z tą opinią. Cena 2k (sorry doggy :)) wydaje się wygórowana. Jakieś rok-dwa temu zgromadziłem trochę domen miejscowości nadmorskich w różnych końcówkach i wydałem kilka stówek na reklamę sms-ową (swoją drogą bardzo wygodna forma). Efekty bardzo mizerne.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziwnów to jednak kurort a podejrzewam że miasto mastera nie może pretendować do tej rangi :)

Za 1,5k bym sprzedał ale mocno zastanawiałbym się nad postawieniem prostego skryptu z ofertami pokojów/kwater/noclegów etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×