Jump to content
Sign in to follow this  
yan3k

znalezne.pl callbook.pl sexbuzz.pl

Recommended Posts

1) znalezne.pl - hmm domena tylko i wyłącznie pod KK, pod serwis jak sama nazwa wskazuje (bo nic innego nie przychodzi mi do głowy). Jedynie zastanawia mnie to, czy taki serwis ma rację bytu ponieważ my Polacy mamy taką wrodzoną wadę, że jak coś znajdziemy wartościowego to zatrzymujemy przy sobie. Co innego z mniej wartościowymi rzeczami. Jeżeli ciężko nam pójść na policję przekazać znalezioną rzecz to jeszcze ciężej będzie wprowadzić pozycję do serwisu internetowego z braku czasu, chęci itd. Także jestem bardziej na nie. Poza tym brakuje do kompletu domena IDN.

2) callbook.pl - raz, że po ang dwa, że książka telefoniczna (pominąwszy, że ona ma inną nazwę) już odchodzi razem z telefonami stacjonarnymi, czyli odpada.

3) sexbuzz - z tego co wiem domeny z frazą sex są jedną wielką niewiadomą, wszystko zależy od pomysłodawcy czy mu się podoba. Tutaj wstrzymuję się od wypowiedzi.

 

Pozdrawiam&powodzenia!

Edited by grey007

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie wg mnie są skazane na niepowodzenie. Flipkarta też bym tak skazał, gdybyś zapytał ;) a może nawet skazałbym go na minusowe kwoty. Jak jednak widać, często można włożyć wyceny co najmniej pod poduszkę...

 

Generalnie powiem tak: Nie wierzę w ich dobrą (x xxx) sprzedaż.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×