Jump to content
astudio

muscle.pl darmowe-programy.pl pozycjonowanie.pro pozycjonowanie-stron.com gry.biz kulinarne.com autowarsztaty.pl autowarsztat.pl magisterskie.pl

Recommended Posts

muscle.pl

darmowe-programy.pl

pozycjonowanie.pro

pozycjonowanie-stron.com

gry.biz

kulinarne.com

autowarsztaty.pl

autowarsztat.pl

magisterskie.pl

gazowane.pl

pszczelarz.pl

projekty-domu.pl

domy-letnie.pl

tda.pl

pozostale.pl

prace-licencjackie.pl

 

Prosił bym o wycenę domen.

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites



Prosił bym o wycenę muscle.pl znalazłem kupca ( z tego forum ) lecz nie zgadzamy się w kwestii ceny.
Do kompletu daję domenę muscle.com.pl, za komplet zaproponowałem 12000 zł netto. ( do negocjacji )
Zależy mi głównie na wycenie muscle.pl. wasza opinia będzie dla mnie bardzo pomocna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do kompletu daję domenę muscle.com.pl, za komplet zaproponowałem 12000 zł netto. ( do negocjacji )

 

Według mnie odpowiednia cena dla obu stron przy transakcji d2d. Dla KK nie zszedłbym poniżej 20k - branża suplementów jest bardzo dochodowa, konkurencja ogromna a domena jedna z najlepszych do tego typu działalności.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla KK cena na poziomie średnich XXXXX, jako inwestycja 10-12k to sensowna oferta. Branża ma przyszłość, w PL jeśli chodzi o wszystko co fit i sport jesteśmy jeszcze daleeeko za zachodem ale widać że jest bardzo wyraźna tendencja wzrostowa. Nie grozi jej spadek wartości więc trzymał bym i nie puszczał za kilka tysi nawet w d2d

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym raczej "muscle" wyceniłbym na maksymalnie kilka tysięcy, ale wydaje mi się, że kwota 2,5 tys. zł powinna być również satysfakcjonująca - jeśli masz lepszą ofertę, to tylko pogratulować.

Z pozostałych domen podoba mi się też pszczelarz, trzyliterówka i gry ale szału nie ma. Reszty nie wyceniłbym powyżej 1000zł dla KK za szt.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

doggy, bez urazy ale kompromitujesz się ;)

obserwuję muscle.pl od jakiegoś czasu i widziałem 2 aukcje tej domeny na których rynek wycenił ją kilkukrotnie wyżej niż Ty (ale nie osiągnęła ceny minimalnej).

Na szczęście niektórzy doceniają domeny, nie wiem tylko co powiedzieć jak to domainer je deprecjonuje - ręce opadają. Możesz mi wskazać tańsze i lepsze domeny dla tej branży, byłbym zainteresowany?...

 

A swoją drogą ktoś chce oddawać domenę jak np autowarsztat.pl za max 1tyś do KK to w ogóle nie wiem czy jest sens polemizować.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Prosił bym o wycenę muscle.pl znalazłem kupca ( z tego forum ) lecz nie zgadzamy się w kwestii ceny.

Do kompletu daję domenę muscle.com.pl, za komplet zaproponowałem 12000 zł netto. ( do negocjacji )

Zależy mi głównie na wycenie muscle.pl. wasza opinia będzie dla mnie bardzo pomocna.

 

Czy tym kupcem jest doggystyle4 ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×