Jump to content
Sign in to follow this  
Michael

imprezyintegracyjne.pl

Recommended Posts

Bardzo ładna domena. Wartość wg mnie to od 10 000 pln w górę. Życzę satysfakcjonującej sprzedaży.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Bardzo dobra domena. Kwota od 5000 do 9000 netto (zależnie od Twojego zapotrzebowania na środki w danym momencie) to realna, wg mnie, cena do osiągnięcia. Na pięć iksów bym nie atakował - to tylko jedno hasło z wielu jakie jest używane w branży, gdzie firmy mocno stawiają na brand.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje, imho świetna domena na własny serwis typu katalog firm / katalog imprez integracyjnych z podziałem na rodzaj imprezy, lokalizację itp itd (taki luźny pomysł) - docelowo można wyjąć więcej niż xxxx :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem 10k to bardzo okazyjna cena. Rynek w/w usług jest duży i co chwile powstają nowe pomysły na integrację wewnątrzfirmową ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gruba domena, aż zazdrość zżera. ;) Moim zdaniem warta powyżej 10 tys. zł, podobne domeny eventy.pl i imprezy.pl sprzedane były za kwoty w okolicach 50 tys. zł. Ta jest gorsza, bo dwuwyrazowa i bardziej ograniczona tematycznie od tamtych, ale na pewno można tu liczyć na zainteresowanie dużego klienta z tej branży.

Edited by thomaso
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

Słowa w domenie mocne. Agencje reklamowe, hotele, ...etc

Mimo wszystko uważam, iż firmy wolą budować swoją markę, niż być pod taką nazwą w sieci.

Tym bardziej, że znam dwa podmioty organizujące takie imprezy ( dolnośląskie ) i w luźnej rozmowie nie padły takie ohy i ahy jak w środowisku domenowym na di.pl...:)

 

Jak dla mnie każda sprzedaż od 5 tyś wzwyż w okresie jaki teraz mamy będzie/byłaby sukcesem.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×