Jump to content
studio79

meble.info

Recommended Posts

meble.info

 

MEBLE.info

 

Witam,

Właśnie kupiona i opłacona. Zastanawiam się nad jej ceną dla ewentualnego KK.

 

Z góry dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mocny keyword, gorzej z końcówką. Jednak myślę, że 1500-2000 zł powinno być do wyciągnięcia :)

 

P.S. myśląc o .info zawsze przypomina mi się sprzedaż grzejniki.info za 2800 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

bardzo twardy keyword, nawet z ta koncowka kazdy wynik w zakresie x xxx jest mozliwy - czy wiecej, nie wiem - moze ktos z bardziej doswiadczonych sprzedawcow sie wypowie ; wszystko zalezy od determinacji potencjalnego klienta, bo z zasobnoscia portfela w tej branzy nie powinno byc problemu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna domena.

Uważam, że mam za mało doświadczenia, żeby ją poprawnie wycenić, więc życzę jak najszybszej i najwyższej sprzedaży :) , od siebie dodam, że domena fajnie brzmi i ładnie wygląda :)

 

Ale co do zasobności portfela w branży już tak optymistycznie bym tego nie oceniał. Jest grupa producentów potentatów np. RedBlack&White i oni mają kasę ale rozwijają markę, sklepy z meblami też działają pod swoimi markami np. "U Bodzia" itp., natomiast mniejsze podmioty czyli stolarze i małe firmy na pewno by ją przytuliły, ale u nich z budżetem będzie gorzej.

 

Może Ikea by była zainteresowana pod katalog swoich mebli?

Powodzenia,

P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena ladna ale widze ja bardziej jako porownywarke, katalog producentow itp. niz brand. Przy obecnym zastoju w branzy meblarskiej raczej na wlasny projekt - postaw serwis a sie wypromuje KK sam sie znajdzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×