Jump to content
waqmaz

zadam.pl xywa.pl lupo24.pl lidertex.pl waqmaz.com

Recommended Posts

zadam.pl

portal z zadaniami


xywa.pl

portal jak demotywatory komixxy lub cos podobnego


lupo24.pl

sklep internetowy np. taka jula czy cos. za domene lupo.pl facet chce 15 tysiecy.


lidertex.pl

lider tekstyliow na ktorym prowadzimy hurt


waqmaz.com

a tak kupilem kiedys z nadzieja ze komus w takiej ameryce spodoba sie na nazwe firmy. ale kierowalem sie impulsme, wiec wyceniam na zero zlotych.



Co myslicie o ponizszych domenach, ktore posiadam?

 

zadam.pl

xywa.pl

lupo24.pl

lidertex.pl

waqmaz.com

 

Jestem wdzięczny za każdą opinię!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego nie moge edytować tematu? :/

 

Nie NAZWA.PL tylko ZADAM.PL (zgłoszone moderatorowi)

 

Jeeryyy... Co za fatalny błąd.

Za długo na nazwie siedziałem dziś.

Edited by waqmaz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Waqmaz.com to jakies wysokie xx xxx, jak nie wiecej. Waqm czyli Vacuum kojarzy sie z odkurzaczem a koncowka daje informacje ze owy vacuum czysci od a do z. Sam pierwszy czlon zaslania oczy potencjalnemu klientowi i pokazuje ze firma choc polska na taka sie nie wydaje. Na polskie realia to na prawde wazne, gdyz ludzie podczas zakupu elektronicznych urzadzen na pewno nie beda siegac po 'polskie gowno'. Biegnac dalej tym tropem, gdyby pierwszy czlon jednak nie dawal pewnosci co do pochodzenia firmy koncowka na pewno rozwieje wszelakie watpliwosci. Kazdy chyba wie ze polski alfabet konczy sie na 'ż', a tutaj mamy 'z', takze swiatowosc firmy az razi w oczy. Celny strzal, gratuluje. Czekam na temat w dziale sprzedane. Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

waqmaz, zamiast zakładać tutaj kolejne watki ze śmieciowymi domenami, zacznij w końcu czytać to forum i myśleć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stary, a właśnie ją miałem usuwać! Muszę sprawdzić, to co pisałeś, bo to zupełnie randomowa domena, którą utworzyłem ze korzystając ze swojego wymyślonego nicku. Dzięki wielkie!

 

Podaj mi emaila, jeżeli się sprzeda kiedyś, gwarantuję, że odpalę kilka procent =)

Edited by waqmaz

Share this post


Link to post
Share on other sites

waqmaz, zamiast zakładać tutaj kolejne watki ze śmieciowymi domenami, zacznij w końcu czytać to forum i myśleć.

 

Kolego, ale to są domeny założone rok temu i przez ten czas nikogo nie pytałem o zdanie, dlatego śmieciowe domeny lądują dopiero teraz tutaj. Chcę wiedzieć, czy warto zostawić, czy nie. Mam do tego pełne prawo. Przeczytałem zasady panujące na forum.

Edited by waqmaz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolego, ale to są domeny założone rok temu i przez ten czas nikogo nie pytałem o zdanie, dlatego śmieciowe domeny lądują dopiero teraz tutaj. Chcę wiedzieć, czy warto zostawić, czy nie.

Gdybyś trochę poczytał i pomyślał, to wiedziałbyś, że nie warto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdybyś trochę poczytał i pomyślał, to wiedziałbyś, że nie warto.

BEEREM twierdzi inaczej i wysunął fajny pomysł. Chyba, że to sarkazm z jego strony, bo trochę dowalił z tym a-z, gdyż mało kto wstawia Ż w polskich nazwach domen. Poza tym zadam.pl nie jest warta chociaż 200zł? Myślę, że więcej. I można ją potraktować jako wyraz ŻĄDAM.

Edited by waqmaz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×