Jump to content
Lampardzino

Czy można kupić domene

Recommended Posts

pewnie, że można.

 

Byli tutaj już tacy specjaliści, że po 10 minutach od rejestracji mieli po kilka ofert :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za szybką odpowiedź :D wątpię że nim jestem bo tyle tego że nie wiadomo w co zainwestować :D a jeszcze jedno pytanie chyba że spamuje , bardziej można trafić na drobny zarobek poprzez kupienie przy przechwycenie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za szybką odpowiedź :D wątpię że nim jestem bo tyle tego że nie wiadomo w co zainwestować :D a jeszcze jedno pytanie chyba że spamuje , bardziej można trafić na drobny zarobek poprzez kupienie przy przechwycenie

 

Moim zdaniem przez przechwycenie. Z tym, że wymaga to większego nakładu finansowego :)

Chociaż zdarzali się użytkownicy tego forum, którzy rejestrowali całkiem dobre domeny z palca i otrzymywali oferty

Share this post


Link to post
Share on other sites

a odnowienie każdej domeny to koszt okolo ile rocznie ?

 

w zależności od rejestratora, od ilości posiadanych domen. Poszukaj w cennikach aftermarket.pl, az.pl, premium.pl.

Odradzam nazwa.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki budzyn za odpowiedź :) , mam pytanie jak zrobić aby na domenie był link do marketu do aukcji , i drugie pytanie market sam przypisuje domene do danej kategori bo jak wystawiałem nic takiego nie było

 

EDIT: znalazlem przekierowanie :) ale nie znam odp na 1 pyt

Edited by Lampardzino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć,

 

Zajrzyj do podręcznika Aftermarket link jest TUTAJ

pomoc Premium jest TUTAJ

Tam znajdziesz wiele odpowiedzi na swoje pytania.

 

Udanych transakcji życzę

Edited by jazz

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok dzięki zabieram sie do czytania tylko takie pyt na szybko ak kupie 2 domeny i do roku nikogo nie znajdę chętnego to moge je zostawic bez przedłużania ?

Minn. w Premium i Aftermarket nie ma obowiązku przedłużenia na kolejny rok. Możesz ich nie przedłużać.

Edited by jazz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×