Jump to content
marcin778

domeny.pl - problem

Recommended Posts

Cześć mam problem.

Posiadam kilka domen zagranicznych w domeny.pl. Wystawili mi fakturę na 800zł za 2 domeny , gdzie w innych operatorach jest dużo taniej, dlatego chce je zafakturować gdzieś indziej.

 

Wysłałem prośbę o wydanie kodów wraz ze wszystkimi dokumentami które wymagają. Kodów mi nie wydadzą póki nie opłacę kare 200 euro za każdą z tych domen tj razem 400 euro. Mają do tego prawo? Jest to trochę chore. Zawsze myślałem, że mam w każdej chwili prawo do kodów.

Już wielokrotnie moi znajomi męczyli się z domeny.pl. Zawsze był problem z wydaniem kodów. Da radę coś z tym zrobić??

 

Pozdrawiam

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć mam problem.

Posiadam kilka domen zagranicznych w domeny.pl. Wystawili mi fakturę na 800zł za 2 domeny , gdzie w innych operatorach jest dużo taniej, dlatego chce je zafakturować gdzieś indziej.

 

Wysłałem prośbę o wydanie kodów wraz ze wszystkimi dokumentami które wymagają. Kodów mi nie wydadzą póki nie opłacę kare 200 euro za każdą z tych domen tj razem 400 euro. Mają do tego prawo? Jest to trochę chore. Zawsze myślałem, że mam w każdej chwili prawo do kodów.

Już wielokrotnie moi znajomi męczyli się z domeny.pl. Zawsze był problem z wydaniem kodów. Da radę coś z tym zrobić??

 

Pozdrawiam

 

Pisz konkretnie. O jakie domeny chodzi (rozszerzenie). Czy czytałeś regulamin serwisu, w którym masz domeny? Coś nie zgadza się z regulaminem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeczytaj dokładnie regulamin czego zapewne do tej pory nie zrobiłeś. Odnieś jego zapisy do sytuacji w jakiej się znalazłeś.Jeśli regulamin przewidział Twoją obecną sytuację (opłaty) to nic innego Ci nie pozostaje jak zapłacić jeśli oczywiście chcesz przenieść lub wytransferować domeny do innego rejestratora.

Edited by Baba Jaga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×