Jump to content
tomp

ZabudowaWnek.pl

Recommended Posts

ZabudowaWnek.pl

 

Właśnie przed momentem zarejestrowałem domenę ZabudowaWnek.pl . Jej wersja IDN jest już klepnięta przez kogoś innego, ale jak sprawdzałem, zdawało mi się, że jest wolna. Musiałem natomiast coś pomieszać patrząc na okresy abonamentowe, ale nie o tym. Czy myślicie, że taka domena nada się na stronę jakiejś firmie zajmującej się meblami na wymiar? Czy jest w niej jakiś potencjał i czy ma szansę na sprzedaż? Wyczaiłem ją kilka dni temu, wersja IDN z najpopularniejszymi rozszerzeniami zajęta, choć przyznam szczerze, że w Google IDN ma więcej wyników. Czytałem natomiast, że IDN ma problemy z mailami itp. (ze względu na zapis domeny IDN, dlatego główny serwis stawia się na wersji bez polskich znaków - jak się ma 2 wersje :))

 

Sprawdzałem adresy powiązane z zabudową meblową, meblami na wymiar i ten, który kupiłem wydał mi się najsensowniejszy.

 

Proszę o Wasze opinie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

raczej bez szans na sprzedaz; domena nieatrakcyjna dla duzej firmy, a drobny wykonawca raczej odgryzie sobie reke, niz wylozy pieniadze na domene

ale powodzenia - moze bedziesz mial szczescie, jezeli ktos sie zglosi nie mierz za wysoko tylko sprzedawaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×