Jump to content
meloo

e-Podarunek.pl Pubbing.pl

Recommended Posts

e-Podarunek.pl

Pubbing.pl

 

Witam :)
Właśnie udało mi się zarejestrować dwie domeny "z palca": e-Podarunek .pl oraz Pubbing .pl, także pytanie - ile to może być warte?
Przyznam, że niezbyt lubię myślniki w nazwach, jednak w tym przypadku (moim zdaniem) wygląda to lepiej niż bez (jakoś wtedy się wszystko zlewa). Co do pubbingu, to widzę w tym większy potencjał, jednak mogę być w błędzie... :p Byłabym wdzięczna za szczere opinie i oszacowanie (przybliżonej) wartości tych domen.
Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

*Edit.
Do e-Podarunek .pl dokupiłam ePodarunek .pl (żeby był komplecik; dobrze jest czytać stare wpisy i dobre rady na forum). Podbijam temat i ponawiam pytanko o cenę... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

epodarunek.pl zdecydowanie lepiej wygląda, nie wiem czy jest sens inwestować w domeny z myślnikiem, chyba tylko po to żeby przekierować, szkoda tych kilkunastu złotych, chyba,że ktoś ma inne doświadczenia, ale dla klienta końcowego np. dla mnie jest to nieopłacalna inwestycja, zawsze konkurencja będzie na lepszej pozycji.. epodarunek.pl ta domena nieźle brzmi i wygląda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za opinię :) Wszystkie te "podarunki" potraktowałam trochę jak IDN - dla przekierowania (jak w przypadku e-kurier*pl, który przerzuca na ekurier*pl). Pod adresem e-Podarunek .pl działał (jeszcze rok temu?) sklep z prezentami... no ale domena nie jest zastrzeżona, także tego... ;p ePodarunek .pl okazał się wolny (co przyznam, że mnie ucieszyło). Nie wiem, czy inwestycja trafiona, czy nie... Bez ryzyka nie ma zabawy... ;p Co do Pubbingu, to domena miała być zastrzeżona ponad dekadę temu... ale tak się nie stało (chyba nie zapłacili). Przyznam, że anglojęzyczne generyki, które funkcjonują też w języku polskim, lubię najbardziej... Obawiam się jednak, że może być to długoterminowy HODLing ;p

Edited by meloo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×