Jump to content
igogel

[Sprzedam] Pakiet narzędzi domeniarza za 15 zł

Recommended Posts

99139702ln4.jpg

 

link do aukcji allegro:

http://allegro.pl/item356260182__hit_drops...nych_domen.html

 

pakiet czterech narzędzi

 

DropSeek 2 - program do sprawdzania stanu zarejestrowania domen

 

Qwhois - dodatek dla paska zadań do szybkiego sprawdznia domen

 

WhoisLister - program do pobierania i tworzenia listy whois dla wielu domen

 

DropSeek 1.2.4 - starsza wersja programu Dropseek

 

zrzuty ekranu

 

dropseek2:

http://img514.imageshack.us/my.php?image=d1mg6.jpg

http://img137.imageshack.us/my.php?image=d3sx1.jpg

http://img209.imageshack.us/my.php?image=d2zw0.jpg

 

qwhois:

http://img411.imageshack.us/my.php?image=q1ix5.jpg

http://img209.imageshack.us/my.php?image=q2za7.jpg

http://img209.imageshack.us/my.php?image=q3nr7.jpg

 

whoislister:

http://img135.imageshack.us/my.php?image=wl1ar8.jpg

 

dropseek 1.2.4:

http://img107.imageshack.us/my.php?image=ooldew1.jpg

 

możliwości pakietu

 

sprawdzaniu stanu zarezerwowania metodą "po hostach": DropSeek 2, DropSeek 1.2.4

dokładne sprawdzanie poprzez WHOIS (przyśpieszone odrzucaniem zajętych już po hostach): DropSeek 2

sprawdzanie WHOIS domen: DropSeek 2, Qwhois, WhoisLister

sprawdzanie WHOIS z paska zadań Windows: Qwhois

masowe pobieranie WHOIS: WhoisLister

Eksport danych do formatu wszystkich pakietów biurowych .csv: DropSeek 2, WhoisLister, DropSeek 1.2.4

Import danych z formatu wszystkich pakietów biurowych .csv: DropSeek 2, WhoisLister, DropSeek 1.2.4

Generowanie permutacyjne listy domen na bazie alfabetu i liczb: DropSeek2, DropSeek 1.2.4

Generowanie permutacyjnie listy słow i domen na bazie podanych elementów składowych: DropSeek2

Sprawdzanie PageRank jednej jak i wielu domen: DropSeek2, DropSeek 1.2.4

 

wszystkie powyższe funkcje dotyczą domen:

pl, com.pl, net.pl, org.pl, edu.pl, biz.pl, com, net, info, org, de, co.uk, eu

 

permutacyjny generator z DropSeek 1.2.4 potrafi generować domeny na bazie alfabetu i cyfr - np.:

aa.pl

ab.pl

ac.pl

...

mn.pl

zz.pl

można też określić stały przed jak i przyrostek

 

permutacyjny generator z DropSeek 2 potrafi generować domeny na bazie elementów składowych. Dla przykładu jeśli tymi elementami będą: foo,bar i określimy długość elementową domeny na 2 to wygeneruje:

foofoo

foobar

barfoo

barbar

 

płatność i dostawa

 

programy dostarczam w 24 godziny po zaksięgowaniu wpłaty (polecam korzystać z PŁATNOŚCI ALLEGRO pozwala to znacznie przyśpieszyć całą operacje)

 

w tytule przelewu należy podać swój nick z allegro z dopiskiem DropSeek2

 

program wysyłam na adres e-mail podany z Allegro - w innym przypadku należy mnie o tym powiadomić

 

uwagi

 

jestem autorem tego programu

 

w przypadku, gdy programy korzystają z metody "po hostach" nie ma na nie nałożonych żadnych ograniczeń poza dostępem do Internetu w przypadku metody WHOIS z jednego adresu IP w związku z nałożonymi ograniczeniami jest w stanie określić 10 000 domen dziennie jako wolne - co w zupełności wystarczy do normalnej pracy z racji, iż domeny zajęte są odrzucane już po ich hostach

 

program pracuje w środowisku Windows 2000, XP, Vista

 

program do pracy wymaga dostępu do Internetu

 

do programu dołączona jest instrukcja obsługi w formacie PDF

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy dalej kazdemu ogladajacemu temat bedziesz wyslal spam tylko dlatego, ze oglada temat w ktorym opisales swoj spanialy temat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy dla osób, które dawno temu zakupiły dropa na allegro wyślesz najnowszą wersję?

Share this post


Link to post
Share on other sites

oczywiscie - opoznienie jeden - dwa dni bedzie w tym procesie ze wzgledu na koniecznosc zbudowania przeze mnie listy osob ktore zakupily - program byl gotowy z 2 tygodnie temu ale zachorowalem - dzisiaj jak wrocilem to zaraz wystawilem. Zaraz jak sporzadze liste wszyscy ktorzy kupili otrzymaja update

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opłaca sie to kupić?

Pytanie kieruje do posiadaczy tych programów na forum.

 

15,00 zł to nie tak wiele, i zastanawiam sie nad kupnem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja zamówiłem i dzisiaj napisałem sms'a dlaczego program nie został do tej pory wysłany i dostałem taką wiadomość potem na email:

"Treść wiadomości:

Witam!

Przepraszam za duza zwloke w dostarczeniu programu DropSeek. Zostanie od dostarczony w ciagu 24 godzin od chwili obecnej - jest on spowodowany moim pobytem w szpitalu w zwiazku z wypadkiem samochodowym jakiemu uleglem - dzisiaj wracam do miejsca pracy i jednoczesnie przesle pakiet.

 

Najmocniej przepraszam oraz licze na wyrozumialosc.

 

Pozdrawiam,

Bartosz Pacholek"

 

Także myślę, że do jutra dojdzie i napisze co i jak.

Edited by Kornel

Share this post


Link to post
Share on other sites

igogel oglądaleś film pt. Niezniszczalny? Najpierw choroba a potem wypadek samochodowy, założę się że tylko krypton mógłby Cię powalić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A więc tak co do programu cały pakiet otrzymałem, na pierwszą chwilę się załamałem, no bo stworzyłem sobie przykładowa listę wszystko jak w opisie(.csv itp. itd.) programu, zaimportowałem do programu i nacisnąłem przycisk play i czekałem i się nie doczekałem, myślałem, że coś źle robie ale nie wszystko było ok! Przyczyna leżała w tym, że program nie pokazuje tego, jak ktoś dnia wczorajszego wykorzystał limit sprawdzanie 10.000domen dziennie i ma zablokowane Ip na sprawdzanie, który wczoraj wykorzystałem, program nic nie wyświetla tyle czeka nie wiadomo na co, za jakąś 1h minie mi limit więc dam pełne info co i jak ;D

Edit. Opcja po hostach nie ma limitów i to zasługuje na duży plus, chodź nie jest tak skuteczna ale zawsze coś, zobaczymy :)

Edited by Kornel

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czy to nie miał być pakiet 4 narzędzi? Bo dostałem tylko linka do DropSeek 2.1...

Share this post


Link to post
Share on other sites
A czy to nie miał być pakiet 4 narzędzi? Bo dostałem tylko linka do DropSeek 2.1...

 

Tobi w folderze gdzie zainstalowales program sa wszystkie narzedzia, zobacz takze w pasku menu.

 

Edit. Cofam zarzuty co prawda DropSeek 2 w ogóle nie działa, 1.2.4 działa tylko sprawdzanie po hostach ale to zawsze coś, Bartek jest miły kulturalny i wiele sobie wyjaśnilimy co i jak także wszystko ok.

Edited by Kornel

Share this post


Link to post
Share on other sites
'Nowy projekt skanowania' wrzuce liste slow w .txt zaznaczam jakie domeny chce sprawdzac, dawalem przerozne i nawet same *pl dalem na dole start i o to takie piekne okienko mi sie okazalo:

Obrazek

Co pan na to?

Nie wiem jak inni użytkownicy ale ja licze na jakiś zwrot chociaż połowy sumy, bo program jest nie zrobiony poprawnie i ma masę błędów.

 

Niestety muszę potwierdzić. Również mam ten sam błąd. Działa tylko lista, którą generuje program. Swojej nie można przeskanować :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

aby sprawdzic swoja liste ktora powinna wygladac w pliku tekstowym tak:

 

slowo1

slowo2

slowo3

slowo1

slowo2

slowo3

slowo1

slowo2

slowo3

slowo1

slowo2

slowo3

 

nalezy najpierw przepuscic ją przez konwerter

 

jesli ma sie juz WLASNA LISTE DOMEN

 

np.

 

slowo1.pl

slowo2.com.pl

slowo3.eu

 

to nalezy ją przerobic wg schematu podanego w instrukcji

 

tzn.

 

slowo1.pl;-;-;-

slowo2.com.pl;-;-;-

slowo3.eu;-;-;-

 

latwo to zrobic w EXCELU

 

albo np. w programie EDITPLUS+

------

Jesli komus z Panstwa wyskakuje bardzo czesto BLAD w programie DropSeek2 to prosze o informacje - okazuje sie ze firma Microsoft zrobila kilka bibliotek o tej samej nazwie. Postaram sie program uogolnic do jutra!

Edited by igogel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oświadczam, że wspólnymi siłami w głównej mierze Bartka program działa w 100% mówię o DropSeek 2 i 1.2.4 wersji, po hostach jak i po Whois działa idealnie, nie mam żadnych zastrzeżen, nie ma żadnych błędów, ogólnie polecam. Błąd polegał w głównej mierze przy konwersji plików z .txt wszystko zostało naprawione i z czystym sumieniem polecam!

 

Pozdrawiam i życzę miłej nocy.

Edited by Kornel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety pod Vistą DropSeek 2 się wysypuje przy próbie sprawdzenia pierwszej domeny z listy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Viscie testowalem hmmm a net framework 2 masz ? To nie ma byc wbudowane .net 3

 

wpisz RECZNIE do programu domene onet.pl - jesli zadziala to znaczy, ze z lista ktora byc moze importujesz jakis problem jest

 

a dropseek 1.2.4 dziala? jesli tak to 2 tez musi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przeglądając dzisiaj Internet zauważyłem API, które udostępnia firma HRD pozwalające na to, aby DropSeek mógł automatycznie rejestrować domeny *pl gdy określi jakąś jako wolną. Jako, iż będzie to prawie krok milowy (o ile będzie!) program zostanie przepisany jeszcze raz tak, aby był bardziej wydajny oraz zostanie podjęta próba umożliwienia autorejestrowania. Wszyscy użytkownicy DropSeeka 1.2.4 oraz DropSeeka 2 dostaną tą wersję bez dodatkowych opłat. Na allegro prawdopodobnie ten program będzie kosztował 50 zł.

 

Jak wspomniałem DropSeek 3 będzie miał możliwość autorejestracji w firmie HRD. Bardzo możliwe, że zostanie ta funkcja poszerzona o serwisy AZ.pl i Dropped.pl - dzieki czemu będzie można wybierać wśród rejestratorów. Funkcja będzie działała na zasadzie "na siłe" - tzn. jeśli wykryje domene jako wolną zarejestruje w podanym serwisie oraz pozostawi wpis na liście, aby użytkownik później wiedział za co ma dokonać opłat. DropSeek 3 również przyjmie bardziej nowoczesny "App2.0" wygląd.

 

źródło: http://igogel.pl (oficjalna strona producenta)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no o to chodzi :) bo przeciez on opłat nie bedzie sam wnosil - czyli zarejestruje - a to juz od was dalej zalezy czy dokonacie oplaty i tym samym zarejestrujecie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×